Диплом бакалавра – ознака всебічного розвитку людини. Разом із профільними дисциплінами студенти вивчають загальноосвітні предмети. За чотири роки навчання із вступника з невизначеною життєвою позицією формується неординарна особистість, яка поєднує в собі професійні здібності та загальнолюдські цінності.
На сьогоднішній день вища освіта – не лише бажання чомусь навчитися, але і необхідність здобути нестандартний набір вмінь, чому можуть навчити лише в начальному закладі. Саме тому вузи Умані проводять активний набір серед вступників різних соціальних статусів та вікових категорій.
Особливості вступу до Уманської філії київського інституту бізнесу та технологій.
Прийом до вищих навчальних закладів відбувається в літній період, через місяць після закінчення навчального року та через кілька тижнів після складання зовнішнього незалежного оцінювання. Вступники реєструють електронні кабінети (куди завантажують копію додатку до атестату і доступ до сертифікатів ЗНО), подають заявку до обраного закладу, а потім чекають результату. Серед яких категорій формуються бажаючі вступити до ВНЗ?
Випускники школи. Основний контингент вступників – випускники одинадцятих класів. Багато жителів Черкаської області надають перевагу навчанню в місті Умань, відомому своїми давніми культурними традиціями. Уманська філія Київського інституту бізнесу та технологій пропонує інноваційну освіту тим, хто бажає вчитися на менеджерів та фінансистів. Профільні дисципліни для вступу – українська мова та література, математика, історія України / іноземна мова.
Перший курс коледжу. КІБіТ відноситься до вищих закладів в Умані, які мають в своїй структурі коледж. Уманська філія економіко-технологічного коледжу здійснює підготовку за спеціальностями «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа і страхування». На першому курсі у навчанні робиться акцент не на профільні предмети, а на інтенсивну підготовку до ЗНО. В кінці року адміністрація коледжу готує документи, і студенти складають тестування із чотирьох предметів. На основі отриманих результатів відбувається зарахування студентів на перший курс Інституту КІБіТ, також студенти зможуть спробувати свої сили при вступі до інших вищих навчальних закладів України.
Молодші спеціалісти. Деякі учні досить скоро залишають шкільну парту, керовані бажанням якнайскоріше отримати спеціальність. Після закінчення коледжу або технікуму випускники мають можливість вступити одразу на третій курс за спорідненою спеціальністю. КІБіТ, як і всі інші філії в Умані, які мають в своїй структурі коледж, розробляє навчальні програми дисциплін для третіх і четвертих курсів з урахуванням специфіки аналогічних спеціальностей в коледжі. Поповнити ряди студентства Уманської філії інституту бізнесу та технологій можуть також випускники інших середніх навчальних закладів. В залежності від спеціальності вони зможуть потрапити на третій курс (споріднена спеціальність) або другий курс (неспоріднена спеціальність).
Форми навчання в вузах Умані. Київський інститут бізнесу та технологій.
Бути студентом – не означає сидіти кожен день в аудиторії та старанно конспектувати лекції. Можна вчитися і працювати, продовжувати навчання або просто отримувати додаткові знання. КІБіТ пропонує вступнику отримати потрібну саме йому освіту і практикує наступні форми навчання.
Денне відділення. Щоб отримати диплом бакалавра студенти уманських інститутів навчаються чотири роки. Під час навчання в філії Київського інституту бізнесу та технологій студенти отримують актуальні знання із світових економічних процесів, а також необхідні для подальшої роботи вміння та навички – володіння англійською мовою, робота із комп’ютерними програмами, знання міжнародних економічних стандартів, вміння працювати у команді.
Вища освіта заочно. Життя людей середнього віку в основному йде по запланованому циклу – родина, дім, робота. Новина про необхідність додаткової освіти застає зненацька, і змушує задумуватись про пошуки альтернативи відвідуванню навчального закладу кожного дня. Історично склалося, що багато спеціалістів є добрими професіоналами, але мають лише кваліфікацію молодшого спеціаліста, чим і зумовлена популярність заочного навчання в Умані. Ціни на навчання в Київському інституті бізнесу та технологій є вдвічі дешевшими для тих, хто навчається без відриву від виробництва, ніж для студентів стаціонару.
Магістратура. Після закінчення бакалаврату, перед студентом відривається два шляхи – розпочати (чи продовжувати) трудову діяльність чи вступити на одну із магістерських програм за своєю спеціальністю. Уманський філіал КІБіТ проводить набір в магістратуру на спеціальність «Економіка», яка має наступні спеціалізації: «Менеджмент підприємств, установ та організацій», «Економіка та фінанси підприємств», «Облік і аудит підприємницької діяльності. Аудиторська справа», «Менеджмент та психологія бізнесу».
Друга вища освіта. Надумали змінити місце роботи, або просто навчитись чомусь новому і при цьому живете в Умані? Інститути нашого міста допоможуть вашим намірам реалізуватися! Навчання на спеціальностях та освітніх програмах Київського інститут бізнесу та технологій зробить із вас сучасного професіонала із прикладною освітою та гарними перспективами працевлаштування.
Уманська філія Київського інституту бізнесу та технологій належить київських вишів, які сповідують принцип «Longlife learning», тобто навчання на протязі життя. Завдання вступника – вирішити, яка освіта йому потрібна, а задача Уманської філії КІБіТ – допомогти втілити його рішення.
Вчимося управляти: факультет менеджменту.
Слово «менеджер» зустрічається у всіх сферах бізнесу та має багато значень. «Менеджером із клінінгу» може бути прибиральник, «менеджером із продажів» – нав’язливий чоловік із сумнівною продукцією, «менеджером із роботи з клієнтами» – буквально хто завгодно. Яких саме менеджерів готують в Уманській філії київського інституту бізнесу та технологій?
Менеджмент. В рамках предметів спеціальності студенти отримують знання, які відповідають трендам сучасної бізнес освіти – «робота в команді», використання технологій, навчання в режимі «24/7», участь у проектах, формування компетенцій. Менеджер по роботі із персоналом та клієнтами на малому підприємстві – далеко не єдина посада, яку може зайняти випускник Уманської філії КІБіТ. Наші спеціалісти зможуть працювати начальником відділу, керівником проекту, або навіть директором компанії.
Публічне управління та адміністрування. Київський інститут бізнесу та технологій готує співробітників не тільки комерційної, а і бюджетної сфери – філії в Умані включають до свого навчального процесу цілий цикл дисциплін, присвячений управлінню в державному секторі. Спеціальність готує фахівців для роботи в міській адміністрації та інших обласних та районних органах державного значення.
Підприємництво. КІБіТ – єдиний інститут м.Умань, де функціонує програма підготовки справжнього Enterpreneur – підприємця сучасного зразка. На базі спеціальності «Менеджмент» функціонує освітня програма «Entepreneurship» (Підприємництво), яка на 50% складається із бізнес курсів – майстер-класів, тренінгів, проектів, створення власного «Start up». Завершальний етап навчання – зустріч із інвесторами, готовими вкласти капітал у ваш проект.
Київський інститут бізнесу та технологій в місті Умань готує управлінців високої кваліфікації, які розуміють, що таке робота в проекті та бізнес процеси міжнародного рівня.
Отримуємо якісну освіту на факультеті економіки.
Економічні спеціальності не втрачають своєї популярності, проте здобуття по-справжньому якісної економічної освіти – справа нелегка, адже серед багатьох навчальних закладів дуже важко розгубитися. Філія КІБіТ в Умані готує кваліфікованих фахівців міжнародного рівня для роботи в економічному секторі.
Фінанси, банківська справа і страхування. Щоб стати справжнім фінансистом, потрібно закінчити інститут економіки. Наш Інститут пропонує вам для вивчення не лише фінансові дисципліни, але і перелік навчальних курсів, присвячених вивченню банківських операцій та процесу страхування.
Корпоративні фінанси. Бажаєте управляти фінансами великих корпорацій і шукаєте економічні інститути, де б цьому навчили? Освітня програма КІБіТ «Корпоративні фінанси» зможе дати гідну відповідь на ваші запити. Після закінчення Інституту ви зможете працювати із великим обсягом капіталу та оцінювати потенційні ризики великих підприємств на рахунок інвестицій та кредитування.
Облік і оподаткування. Економічний факультет в Уманській філії КІБіТ готує бухгалтерів, аудиторів, спеціалістів із оподаткування для роботи як в державному секторі (бюджетні організації, фіскальні органи), так і в комерційних організаціях. Передбачена навчальна дисципліна із міжнародних стандартів фінансової звітності.
Вміння планувати бюджет та здійснювати вигідне капіталовкладення оцінюється дуже високо на ринку праці, що в поєднанні із знанням англійської та міжнародних стандартів зробить вас незамінним працівником в будь-якій організації.
Уманська філія Київського інституту бізнесу та технологій – приватний навчальний заклад, в якому можна отримати бізнес освіту сучасного зразка. Інноваційні методики викладання, вивчення англійської мови, знання міжнародних економічних стандартів, вміння працювати в команді та керувати проектами допоможуть вам стати справжнім фахівцем та зробити успішну кар’єру як в вашому рідному місті, так і в будь-якому іншому місці. Шукаєш місце майбутнього навчання серед вузів Умані? Вступай до КІБіТ та створюй сам своє майбутнє!