Здобуваємо перспективну освіту: філіал коледжу КИБіТ в Житомирі

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЗдобуваємо перспективну освіту: філіал коледжу КИБіТ в Житомирі

Здобути спеціальність та працевлаштуватися – мрія будь-якого школяра. Після отримання свідоцтва про закінчення дев’яти класів, бажання стати самостійним отримує більш чіткі обриси, новоспечені вступники починають обирати спеціальність. Всі житомирські коледжі на базі 9 класів охоче приймають до своїх стін здібну молодь, щоб за кілька років зробити із юних хлопців та дівчат справжніх професіоналів.

Вступна кампанія у коледжі КІБіТ. Категорії вступників.

ZHfK_oЖитомирська філія економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій щороку бере участь у вступній компанії серед середніх спеціальних навчальних закладів обласного центру та проводить набір на наступні спеціальності:

  • Менеджмент
  • Фінанси, банківська справа і страхування
  • Соціальна робота.

Для бажаючих отримати більш поглиблені знання є можливість навчатися на наступних освітніх програмах:

  • Банківська справа і страхування
  • Бухгалтерський облік
  • Операційний менеджмент
  • Соціальна робота
  • Фінанси.

Вступні заявки можуть подати різні категорії вступників, давайте більш детально розглянемо – хто може вступити до коледжу КІБіТ і на яких умовах.

Випускники 9 класів. Основний контингент серед першокурсників – власники свідоцтва про незакінчену середню освіту. Умови конкурсу серед вступників подібні до інших житомирських коледжів після 9 класу – два вступні фахові випробування. Обов’язковим для здачі є іспит з української мови, інший предмет обирається навчальним закладом, в залежності від спеціальності. Вступнику надається можливість обрати один із двох предметів (наприклад, між біологією та географією).

Власники атестату. Далеко не всі випускники одинадцяти класів одразу вступають до вищих навчальних закладів. Деяким із них хочеться отримати спеціальність і працевлаштуватися, і лише потім задуматися про вищу освіту. Щоб не заставляти студентів заново вивчати шкільну програму старших класів, коледж дещо змінює для випускників шкіл умови вступної компанії. ДодатковийZHfk1 набір на другий курс, де починається вивчення профільних предметів  – головна умова вступу для бувших одинадцятикласників. Виключенням є вступники, які склали ЗНО менше, ніж на 100 балів – вони можуть вступити на перший курс коледжу, здавши два іспити. Випускники одинадцяти класів можуть подавати заяві на вступ як в паперовій, так і в електронній формі.

Кваліфіковані робітники. Вступниками житомирських коледжів можуть стати випускники професійних училищ,  як за профільними спеціальностями (торгові агенти, продавці і т.д.), так і  за непрофільними. Пропустивши курс, де вивчають шкільну програму, вступники після училищ вступають одразу на другий курс. Умови вступу – подання заяви у паперовій формі та складання двох іспитів. Перший із них є загальним для всіх напрямків підготовки(«Українська мова»), другий – основи спеціальності, на яку вступник збирається вступати.

Бакалаври. Коледж Київського інституту бізнесу і технологій в місті Житомир позиціонує себе в якості сучасного навчального закладу, де можна навчитися актуальним спеціальностям, саме тому його студентами можуть стати люди  із вищою освітою. Низька заробітна плата, втрата робочого місця, або просте бажання змінити професію на більш цікаву та сучасну спеціальність  приводить власників диплома бакалавра до стін Житомирської філії економіко-технологічного коледжу КІБіТ.

Стати студентом може кожен – як вчорашній школяр, так і зріла людина. Навіть якщо ви не вступили на менеджера, фінансиста чи соціолога після середньої школи, пам’ятайте, що в коледжі КІБіТ на вас чекають в будь-який момент, адже вчитися ніколи не пізно.

Навчаємося по-сучасному або чому ми обираємо Житомирську філію економіко-технологічного коледжу.

ZhFk2Кожний навчальний заклад має свої переваги та недоліки. Головною перевагою для всіх середніх спеціальних закладів є ефективність та результативність отриманої освіти, тобто реалізація випускника в якості успішного професіоналу. Стати найкращим у своїй області можливо лише за умов набуття бази актуальних знань та формування особистісних компетенцій, що є неможливим без отримання освіти сучасного зразка.  В чому полягають переваги саме ЖФ коледжу КІБіТ?

Робота із Google Classroom. На відміну від більшості коледжів Житомира після 9 класу КІБіТ практикує навчання в режимі «24/7» , що передбачає спілкування із викладачами у режимі «онлайн». Завдяки використанню платформи Google Classroom студенти мають доступ до текстів лекцій, планів практичних занять, а також групових та індивідуальних завдань, які можна відправити та перевірити знову-таки в «онлайн» режимі.

Систематична підготовка презентацій. Візуалізація – найкращий спосіб пояснення матеріалу. Викладачі житомирського коледжу київського інституту бізнесу і технологій проводять лекції, майстер-класи та тренінги в форматі презентації, виконаної у Power Point. Від студентів, в свою чергу, вимагається оформлення в форматі презентацій доповідей на семінарські заняття, а також виступів на конференції та захистів кваліфікаційних робіт.

Бізнес тренінги. Коледж КІБіТ – комерційний коледж Житомира,  тому не дивно,  що він співпрацює із провідними бізнес тренерами свого міста. В межах навчального закладу відбуваються тренінги особистісного зросту, еколого-психологічні, мистецькі та креативні тренінги, а також тренінги та майстер-класи на підвищення компетенцій.

Творчий підхід до викладання.  Майже всі житомирські коледжі на базі 9 класів намагаються урізноманітніти процес викладання, адже давно стало ясно, що сидіти в аудиторії та записувати «під диктовку» надзвичайно нудно. Однак «намагатися» не означає «зробити», і багато хто так і залишається для студентів грамотним, але нудним «академічним» викладачем. Подібна ситуація – не для викладачів економіко-технологічного коледжу. Презентації, дискусії, перегляд фільмів, виїзди на підприємства, живе спілкування – все це присутнє у відносинах студента та викладача.

Вступ до ВУЗу. Багато вступників шукають одразу інститут з коледжем, щоб мати можливість ретельно вивчити обрану спеціальність із самих азів, отримати практичний досвід та полегшити собі вступ, оминувши процес складання зовнішнього незалежного оцінювання. Фаховий коледж КІБіТ  – структурний підрозділ Київського інституту бізнесу та технологій, тому всі вступники мають можливість після закінчення вступити одразу на третій курс ВУЗу (за спорідненою спеціальністю), або скласти ЗНО в кінці першого курсу і стати студентом-першокурсником в вищому навчальному закладі.

Позааудиторні заходи.  Студенти житомирської філії Київського інституту бізнесу і технологій приймають активну участь у відвідуванні провідних підприємств міста. Мета екскурсії – ознайомлення із процесами виробництва і отримання консультацій від провідних співробітників. В першій половині 2017/2018 навчального року студенти відвідали «Житомирський м’ясокомбінат», корпорацію «Organik Milk O», швейну фабрику «Леся», виробниче підприємство «Cersanit Invest», компанію «Бетек» і т.д.

Перспектива працевлаштування. ЖФ коледжу КІБіТ має договори про практику із підприємствами,  компаніями таZHFk3-1 державними організаціями в Житомирі та області. На третьому курсі студенти отримують направлення на реальну (а не «паперову») практику, яка в більшості випадків стає подальшим місцем їхньої роботи

Team building заходи. Колектив Житомирського коледжу КІБіТ є не лише колегами, а і являє собою велику дружню родину. Починаючи із першого курсу, студент залучається до активного життя філії – бере участь у екскурсіях, відвідуванні музеїв, святкуванні пам’ятних дат, громадських акціях. Дуже популярними є відпочинок на природі у форматі «пікнік» або участь у спортивних тренуваннях. Всі коледжі Житомира беруть участь у спортивних змаганнях, але далеко не всі поєднують спорт із психологічним налаштуванням та беруть участь у акціях центру соціально-психологічних технологій «Life».

Вагаєтеся, куди піти вчитися після дев’ятого класу? Обирайте заклад за трьома критеріями – сучасність, технологічність, перспективність. Житомирська філія коледжу Київського інституту бізнесу є сучасним навчальним закладом із великими технологічними можливостями та перспективою працевлаштування. Якщо Ви є сучасною людиною, та бажаєте стати кваліфікованим фахівцем, коледж КІБіТ – те, що вам потрібно!