Переймаємо професійний досвід: відвідування відділення «Приватбанку»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїПереймаємо професійний досвід: відвідування відділення «Приватбанку»

В рамках модулю Українська мова за професійним спрямуванням студенти КІБіТ познайомились з роботою бек-офісу одного з відділень «ПриватБанку» (вул.Предславинська, 19), програмою онлайн навчання та продуктами фінансової установи.

privatbank

«Гіганта» української банківської системи відвідали студенти спеціальностей «Психологія», «Менеджмент», «Підприємництво», «Компютерна інженерія» (коледж КІБіТ). Майбутніх спеціалістів ознайомили із структурою  ПАТ«Приватбанк» та пояснили яке місце в ній займає саме відділення на Предславинській. Масштаби роботи установи вразили навіть тих, хто постійно користується послугами «Приватбанку».

Програма відвідування передбачала знайомство із контактним центром, майбутні менеджери по роботі з клієнтами дізналися лайфхаки, якими можна користуватися для встановлення контакту із потенційним користувачем послуг. Співробітники банку наголосили, що головне – чітко зрозуміти потреби клієнта, та зробити все для їхнього вирішення.

Студенти познайомилися із роботою додатку «Приват24» для бізнесу та отримали можливість пройти у майбутньому безкоштовне онлайн-навчання із його використання.

Представники кожної із спеціальностей змогли винести для себе щось корисне. Майбутні психологи зрозуміли, як краще організовувати роботу із персоналом на великих підприємствах, менеджери – як працювати із базою даних та клієнтурою, підприємці зрозуміли важливість та багатофункціональність додатку «Приват24» для бізнесу, а  комп’ютерщики були вражені високим рівнем технологічності банківської установи.

Адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій висловлює подяку керівництву відділення «Приватбанку» (вул.Предславинська, 19) та викладачу Грушко Наталії Іванівні за організацію пізнавальної екскурсії!