Друга вища освіта
з дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра
в Києві, Житомирі, Вінниці та Умані

 
 

Майбутні професії

 • Бухгалтер-ревізор; економіст; аудитор; податковий консультант
 • Начальник відділу підготовки кадрів, бізнес-тренер
 • Менеджер (управитель) з адміністративної діяльноcті, фахівець з управління проектами та програмами у сфері матеріального (нематеріального) виробництва
 • Фінансовий директор, консультант з економічних питань, фінансист-економіст

Друга вища освіта в Київському інституті бізнесу та технологій

Сучасний успішна людина повинна володіти різними навичками та бути кваліфікованим фахівцем у різних областях. Медичні працівники повинні знати психологію, бухгалтера - фінансову справу, юристи - англійську мову, подібних прикладів багато. Буває, що підприємство вимагає від своїх співробітників нових знань, саме тому ми часто зустрічаємося з бажанням людей отримати додаткову освіту. Є різні причини для отримання ще однієї спеціальності. Найчастіша - улюблена робота перестала приносити дохід, і виникла необхідність перекваліфікуватися. Іноді є потреба в додаткових навичках, без яких не можливо розвивати свою кар'єру. Мотиви різні, дія одна - люди йдуть здобувати другу освіту. Це можна зробити майже в кожному ВНЗ, як на стаціонарі, так і на заочному відділенні.

Київський інститут бізнесу та технологій: як отримати другу вищу освіту

Якщо ви хороший фахівець, але бажаєте перекваліфікуватися, КІБіТ готовий вам допомогти. Наші переваги полягають у наступному:

 • ми допомагаємо вже сформованому фахівцю відкрити в собі нові здібності;
 • ми формуємо та розвиваємо у наших студентів нові практичні навички;
 • ми надаємо можливість обрати місто, де ви бажаєте отримати другу вищу освіту - Київ, Житомир, Вінниця, Умань;
 • ми систематизуємо наявні у вас знання відповідно до сучасних інноваційних підходів.

Залежно від рівня спорідненості спеціальності, абітурієнти приймаються на третій або другий курс.

Київський інститут бізнесу та технологій не надає другу вищу освіту безкоштовно, в нашому навчальному закладі відсутні бюджетні місця.

Робота та навчання: друга вища заочно

Більшість людей давним-давно працюють на постійній основі і не можуть дозволити собі вчитися на стаціонарі. Людина бажає оволодіти новою спеціальністю, але вважає за краще самостійно складати свій розклад та організовувати своє життя. Київський інститут бізнесу та технологій дозволяє отримати другу вищу освіту заочно. Постійне використання отриманих знань на роботі виступає вагомою перевагою, а доступ до технічної документації організації зможе підняти дипломну роботу випускника на принципово новий науково-практичний рівень.

Існують особистості, у яких немає часу навіть вириватися на сесії два рази на рік, і вони вважають за краще отримати другу вищу освіту дистанційно. Викладачі багатьох ВНЗ України закінчили спеціальні курси із методик віддаленої роботи зі студентами, та намагаються впровадити різні інноваційні ідеї в своїх організаціях.

На даний момент Київський інститут бізнесу та технологій не практикує дистанційну другу вищу освіту. Навчальний процес КІБіТ передбачає особистий контакт та включає в себе проведення тренінгів, демонстрацію презентацій, рішення навчальних завдань в рамках робочих груп. Навчання через Інтернет не дає можливості оцінити реальні знання студента, що неприпустимо для ВНЗ, який береже свою репутацію. КІБіТ не виключає можливості в майбутньому приєднатися до популярної тенденції - отримання дистанційної другої вищої освіти в Україні. Адже світ не стоїть на місці, і освітні методики можуть бути доопрацьовані та адаптовані під інноваційні навчальні заклади.

Бажаєте розширити свої професійні можливості? Київський інститут бізнесу та технологій допоможе розвинути вашу кар'єру!

У терміни, визначені для подання документів, вступники подають особисто заяву на ім’я ректора КІБІТ, у якій зазначають найменування галузі та напрям (для вступників на І курс) і спеціальність (у разі вступу на навчання за освітньо-професійною програмою спеціаліста, магістра) та форму навчання.

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною (відбірковою) комісією вищого навчального закладу, до якого вони подаються, або в установленому законодавством порядку (нотаріально).

Особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп,діти-інваліди) подають документи, що засвідчують їхнє право на складання вступних екзаменів у вищому навчальному закладі ПВНЗ «Київський інститут бізнесу та технологій».

Громадяни України, які у 2016 році здобули повну загальну середню освіту за кордоном, подають документи, що підтверджують їх право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі за їх вибором.

За результатами співбесіди зараховуються до вищого навчального закладу ПВНЗ «Київський інститут бізнесу та технологій» особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право.

Прийом документів за адресою: з 9:00 до 17:00, крім суботи та неділі.

При собі мати такі документи:

 • атестат про закінчення 11 класів і додаток до нього;
 • диплом бакалавра (молодшого спеціаліста) і додаток до нього;
 • паспорт громадянина України;
 • військовий квиток або приписне свідоцтво;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см;
 • сертифікат ЗНО;
 • для неповнолітніх абітурієнтів – паспорт та ідентифікаційний код одного з батьків.
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Телефон