ВНЗ після коледжу: розвиваємо кар’єру.

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВНЗ після коледжу: розвиваємо кар’єру.

vuz posle kolledja1Ось і настав час закінчення коледжу. Аудиторні пари, виробнича практика, захист дипломів – все залишилося позаду. Після випуску ви стали повноцінним фахівцем і зможете працювати в державних та комерційних структурах. Диплом бухгалтера, соціального працівника, фінансиста-оцінювача, менеджера відкриє багато можливостей та дозволить зайняти гідну посаду в будь-якій організації. Для дев’ятнадцятирічного юнака, який не замислюється про подальшу кар’єру, цього може бути достатньо, але вже і в цьому віці варто думати про майбутнє. Поява сім’ї та автономне планування бюджету змушує переглянути комфортний раніше графік роботи та рівень заробітної плати, а також задуматися про розширення своїх професійних компетенцій. Яким чином вступ до ВНЗ сприяє розвитку кар’єри?

Плюси і мінуси середньої спеціальної освіти.

Після закінчення коледжу разом з дипломом «молодшого спеціаліста» ви отримуєте певні навички, які дозволять якісно та кваліфіковано виконувати службові обов’язки. Бухгалтер зможе займатися фінансовими справами малих і середніх підприємств, менеджер – «вести» окремий напрям в діяльності компанії (планування та організація виробництва), фінансист – оцінювати фінансовий стан і ступінь потенційних ризиків у сфері малого та середнього бізнесу, соціальний працівник – допомагати людям пройти соціальну адаптацію. Дані заняття передбачають наявність у співробітника пунктуальності, відповідальності та бездоганного виконання покладених на нього обов’язків. Однак і тут існують підводні камені.

Випускники коледжу не займають керівних посад. Посади, пов’язані з окремим сегментом діяльності компанії, рідко допускають підвищення. Пропрацювавши кілька років на одному і тому ж місці, ви неодмінно захочете рухатися далі, але чи дадуть вам – далеко не факт. Винятки зустрічаються часто, але тут питання полягає не у професіоналізмі, а у особистих якостях і зв’язках.

Зниження мотивації співробітників. Людина – істота непостійна, їй може набриднути все. Особливо однакові службові обов’язки. І якщо перші п’ять років однотипна робота вас влаштовує, то потім починаються проблеми з мотивацією. У той день, коли ви поставите собі питання: «Навіщо мені це потрібно?», Ваша організація втратить хорошого і сумлінного працівника, а придбає співробітника, який вічно сумнівається та не впевнений в собі, що може відбитися на якості роботи.

Відсутність прагнення до особистісного зростання. Після випуску людина з середньою спеціальною освітою має хороші навички для роботи. Але час не стоїть на місці, і вимоги ринку до рівня професіоналізму весь час зростають. Небажання вчитися чомусь новому – характерна риса тих, кого все влаштовує. Сімейний побут, поточна робота, одноманітні щоденні дії створюють певну зону комфорту, з якої дуже складно вийти, що б поповнити список того, що ви вмієте. Але не дивуйтеся, якщо в один прекрасний день з’явиться той, хто вміє більше і вам доведеться покинути зону комфорту примусово.

Випускники коледжу – прекрасні фахівці у своїй галузі, але якщо ви хочете розвиватися, розширювати свій кругозір і бути впевненим у завтрашньому дні, потрібно задуматися про отримання додаткової освіти. Деякі вирішують цю проблему за допомогою різноманітних тренінгів, програм, курсів підвищення кваліфікації і т.д. Але є інша категорія людей – бажаючі закріпити та розширити свої навички шляхом здобуття вищої освіти.

Денне навчання – продовжуємо професійне зростання на стаціонарі.

Київський інститут бізнесу та технологій створиvuz posle kolledjaв багаторівневу систему навчання, де ви зможете розширити ваші знання і придбати нові навички та вміння. Після закінчення ВНЗ ваші спеціальності будуть перекваліфіковані на більш високий рівень. Звичайний бухгалтер зможе працювати головбухом або аудитором у великій компанії, менеджер – займати керівні посади в сфері бізнес планування та організації виробництва великих державних або комерційних підприємств, фінансист – мати справу із великими сумами грошей, соціальний працівник – стати практикуючим психологом або бізнес тренером. Список компетенцій випускників бакалаврату та магістратури КІБіТ є досить широким, що передбачає різні сфери їхнього застосування.

Додаткова перевага випускників Київського інституту бізнесу та технологій – високий рівень володіння англійською мовою та вивчення міжнародних стандартів ведення документації. Після закінчення Інституту ви зможете працювати в зарубіжних компаніях, які гідно оцінять ваш талант і кваліфікацію.

Київський інститут бізнесу та технологій проводить набір за спеціальностями:

Якщо ви відчуваєте, що можете стати лідером і вмієте приймати відповідальність на себе, сміливо вступайте на одну із освітніх програм ВНЗ:

Якщо ви закінчили коледж за спеціальністю, якої немає в КІБіТ, не впадайте у відчай та вступайте до нас на другий курс. За цей додатковий рік ви зможете наздогнати колег-профільників, і в кінці навчання випуститися прекрасним фахівцем.

Заочна освіта: вчимося і працюємо

Багато молодих людей не бажають, їсти дарма батьківський хліб та влаштовуються на роботу відразу після закінчення коледжу. Київський інститут бізнесу та технологій практикує заочну форму навчання, яка не менш ефективна, ніж навчання на стаціонарі. Викладачі будуть давати вам ті ж самі знання, та здійснювати стандартні форми контролю, а ресурси Інституту (бібліотека, комп’ютери, моноблоки, безкоштовний wi-fi і т.д.) завжди будуть у вашому розпорядженні. Студенти заочного відділення беруть участь в науковому та громадському житті інституту, їхні виступи на конференціях завжди відрізняються високим рівнем практицизму. На відміну від стаціонару, студенти-заочники працюють в різних компаніях і організаціях, та мають доступ до документів,  які вони використовують для написання кваліфікаційних робіт, що підвищує їхню практичну цінність. Єдиний мінус «заочки» – багато завдань ви будете виконувати самостійно, але це не проблема для людини, яка вміє розпоряджатися своїм часом.

Фундаментальна прикладна освіта в КІБіТ.

PantherMedia 8274757
PantherMedia 8274757

Вагома частина аудиторного контингенту Київського інституту бізнесу та технологій – випускники коледжів та технікумів. Програма старших курсів спеціальностей та освітніх програм Інституту побудована з урахуванням можливого розширення переліку компетенцій молодшого спеціаліста, що дає відчуття продовження навчання, і не змушує починати все заново. Чому випускникам коледжів вигідно вступати саме до нас?

  • В Інституті ви не будете вчитися заново, а поглибте наявні у вас знання і опануєте нові навички;
  • З дипломом молодшого спеціаліста ви вступаєте одразу на третій курс, і вам не буде нудно вивчати одні й ті ж самі предмети по два рази.
  • КІБіТ допоможе з виробничою практикою, а також з подальшим працевлаштуванням.
  • Навчальний план включає вивчення міжнародних економічних стандартів, і ви зможете знайти роботу не тільки в українських, а й зарубіжних компаніях.

Абітурієнти, що вступають на основі диплому молодшого спеціаліста, складають вступні іспити зі спеціальності. Для подачі документів ми чекаємо вас за адресою м.Київ, пров. Зоряний 1/5. Для вступу на денну форму навчання документи приймаються з 12 липня до 24 липня. Всі бажаючі вступити на заочну форму навчання можуть подати документи з 24 липня до 29 липня, або з 4 вересня до 22 вересня. Більш докладний графік прийому документів та розкладу іспитів можна подивитися тут.

Ким би ви не працювали, ви гідні більшого! Не зупиняйтеся на досягнутому, вступайте до КІБіТ!