Портрет успішного менеджера

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниПортрет успішного менеджера

1588ae_5234879ae2bd4036bcefeb9cda226e86

Спеціальність менеджера по праву є однією з найцікавіших, затребуваних і престижних за кордоном. І явно неспроста отримала той же статус і в нашій країні. Але незважаючи на численну кількість публікацій люди досі задаються питанням «Яким повинен бути по-справжньому успішний менеджер?», «Чи потрібна для цього вища освіта, диплом бакалавра або магістра?», «Який інститут або університет вибрати?». Відповісти на останні два не так складно, а ось над першим потрібно серйозно подумати.

Позитивний настрій
02-342352
Нема нічого простішого, ніж мати позитивний настрій і радувати оточуючих своєю посмішкою.
Досвід показує, що гарний настрій під час продажу – це запорука успіху. Можливо, якщо менеджер не посміхнувся або не пожартував під час прийому на роботу, то може варто подумати, чи потрібен він вам як співробітник?

Прагнення до співпраці

Вам дуже знадобиться взаєморозуміння і добре налагоджена комунікація. У лідерстві можна використовувати різні стратегії – і найбільш ефективна та, яка націлена на пошук взаєморозуміння серед колег і співробітників.

Справедливість і самоконтроль
handshake
Грамотний менеджер знає, що виконавці будуть поважати чесну і справедливу людину. А чесна і справедлива людина, яка ще й вміє контролювати себе і свої емоції цінна як ніхто більше.

Впевнена постановка задач

Навіть якщо ви отримали вищу освіту і маєте диплом бакалавра або магістра, то далеко ще не факт що ви навчилися приймати правильні рішення. Для того, щоб бути хорошим менеджером, дуже важливо приймати тверді і впевнені рішення.

Визначеність планів

Очевидним є і те, що без чітких і грамотно поставлених завдань складно домогтися поставлених цілей. Тим більше, хороший менеджер повинен керуватися довгостроковими планами і перспективами.

Хороші знання
фен шуй оразование
Ну і звичайно ж, хороший менеджмент неможливий без хороших знань. Зрозуміло, в наш час можна зайнятися самоосвітою, але часом це може бути неефективно. Багато сучасних інститутів та університетів часто тільки повторюють старі мантри, не даючи менеджерам тієї освіти, яка їм дійсно потрібна.

Але зверніть увагу на Київський інститут бізнесу та технологій. Ми націлені на результат і допоможемо вам досягти тих результатів, до яких ви прагнете.