Економіко-технологічний коледж Київського інституту бізнесу і технологій. Уманська філія КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЕкономіко-технологічний коледж Київського інституту бізнесу і технологій. Уманська філія КІБіТ

Питання: «В який коледж поступити?» постає перед абітурієнтами вже у вересні, хоча вступна кампанія відбувається влітку. Обрати заклад – справа нелегка, адже на ринку освітніх послуг є достатньо пропозицій Якщо мрієш про сучасну бізнес освіту, в Умані функціонує філіал економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій, де ти зможеш втілити свою мрію. в життя

Варіанти вступу до уманського коледжу КІБіТ.

umanСтереотип, що студентом може стати лише молода людина, давно відійшов в минуле. Вчитися ніколи не пізно, особливо якщо мова йде про навчальний заклад сучасного зразка, де можна здобути саме ті знання, яких не вистачає для розвитку кар’єри. Стати студентом можна на різних етапах життєвого шляху – чи ти  є молодим, чи людиною зрілого або навіть похилого віку. Які категорії можуть стати абітурієнтами економіко-технологічного коледжу?

Навчання в Умані після 9 класів. Найбільша кількість першокурсників  – ті, хто приходять до коледжу із незакінченою шкільною освітою. Сучасна молодь бажає якнайскоріше покинути шкільну парту і отримати професію, адже це є не лише ознакою дорослості, а і перехід на самостійне життя.  Коледж КІБіТ – один із найкращих уманських коледжів на базі 9 класів. Для вступу абітурієнту потрібно скласти два іспити. Обов’язковим предметом для всіх спеціальностей є українська мова, другий іспит визначається навчальним закладом, проте студенту надається можливість обрати один із двох предметів (наприклад, математика чи фізика). Заяви на вступ приймаються виключно у паперовій формі. В кінці першого курсу студенти коледжу складають ЗНО та отримують можливість вступати до Уманської філії КІБіТ або до інших ВНЗ.

Випускники 11 класів. Іноді людина лише у старшій школі розуміє, ким вона хоче стати, і куди їй необхідно вступити. Щоб позбавити подібних абітурієнтів необхідності проходити другий раз програму старшої школи, економіко-технологічний коледж проводить набір серед випускників 11 класів одразу на другий курс, де починаються профільні предмети. Бувають випадки, коли ти не набрав достатню кількість балів і не зміг скласти зовнішнє незалежне оцінювання. Коледж КІБіТ – один із небагатьох коледжів у Умані, де приймають на перший курс випускників старшої школи, які із різних причин не склали ЗНО. Абітурієнти можуть подавати документи на вступ як в паперовій, так і в електронній формі.

Кваліфіковані робітники. Скільки відомо ситуацій, коли людину перестала влаштовувати її робота. Якщо в 18 років працювати продавцем в залі – нормальний варіант, то коли заводиш родину і переїздиш від батьків до власного житла, цього явно недостатньо. Абітурієнтами уманських коледжів можуть стати випускники професійних училищ, як за спорідненою спеціальністю, так і за іншим профілем. Коледж Київського інституту бізнесу та технологій приймає абітурієнтів із дипломом кваліфікованого робітника одразу на другий курс навчання. Особливості вступу –  подача заявки в паперовій формі, вступні іспити – українська мова та спеціальність.

В залежності від рівня освіти, економіко-технологічний коледж КІБіТ приймає студентів як на перший, так і на другий курс навчання, адже прийняти рішення про вступ ніколи не пізно.

Особливості навчання в коледжі Уманської філії Київського інституту бізнесу і технологій.

Ринок праці висуває досить високі вимоги до кваліфікації та рівня професіоналізму співробітників, а сучасна бізнес освіта просто не може ігнорувати цей факт.uman4

Адміністрація економіко-технологічного коледжу організовує навчальний процес згідно із всіма трендами інноваційної освіти, що характерно також і для Уманської філії. Які переваги мають студенти коледжу КІБіТ?

Практичне спрямування. Диплом заради диплому потрібен лише тим, хто хоче похвалитися перед знайомими, а не працевлаштовуватися за спеціальністю. В нашому  коледжі в Умані ви будете вивчати професії, які є затребуваними на ринку праці – фінансиста, менеджера, бухгалтера, банківського працівника і т.д. Бути справжнім спеціалістом у фінансово-економічній сфері – означає бути обізнаним у всіх новинках. Саме тому викладачі-практики (мають досвід роботи у бізнесі) надають студентам сучасні знання, а також формують у них відповідні професійні компетенції.

Проектні методики. Бажаєш зробити кар’єру саме  в Умані? Коледжі міста випускають спеціалістів, які можуть займати керівні посади, проте одночасно залишатися командними гравцями. Під час навчання студенти економіко-технологічного коледжу КІБіТ беруть участь у проектах, де виконують різнопланові обов’язки та «приміряють» на себе різні командні ролі – керівника, фінансового директорf, менеджера із персоналу і т.д.  Робота в проекті розвиває ініціативність та креативність студента, а також дає можливість зрозуміти своє призначення.

Навчання «24/7». Життя людини складається із безлічі обставин, іноді буває таке, що ніяк не можливо встигнути на лекцію, навіть якщо вона не в Києві, а в рідному місті Умань. Коледж КІБіТ намагається урізноманітнити стандартні методики викладання (лектор-студент) і практикує онлайн спілкування студентів та викладачів за допомогою навчальної платформи «Google Classroom», що дає можливість знати всі теми курсу, отримувати індивідуальні завдання, здавати в режимі «онлайн» самостійні роботи.

Англійська мова. Володіння іноземними мовами безпосередньо впливає на успішний розвиток кар’єри та рівень заробітної плати. В уманському коледжі Київського інституту бізнесу та технологій поглиблено вивчається англійська мова як розмовна, так і на рівні використання економічної термінології. Студенти мають можливість практикуватися у застосуванні мови в процесі спілкування з іноземними студентами,  з гостями з ближнього та далекого зарубіжжя, а також під час міжнародних стажувань

Підготовка до ЗНО.  КІБіТ – коледж Умані, де як і в усіх інших філіалів навчального закладу, проводиться поглиблена підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. На протязі першого курсу студенти вивчають шкільну програму старших класів (із акцентом на «профільні» вступні дисципліни), і в кінці навчального року складають ЗНО із чотирьох предметів.  Адміністрація коледжу в Умані готує для кожного студента весь пакет документів. Після написання тестів студент може вступити на перший курс Інституту, або спробувати вступити до іншого українського ВУЗу.

Технологічність. Вчитися на менеджера, і не оволодіти комп’ютерним програмним забезпеченням означає випуститися спеціалістом посередньої кваліфікації. Проте для набуття відповідних навичків потрібний комп’ютер із якісними технічними характеристиками та швидкий інтернет, що часто може бути проблемою. Проте подібні труднощі обходять стороною наш коледж – Умань є районним центром, який знаходиться відносно недалеко, тримає постійний зв’язок із Київським офісом, тому не має проблем із технологічним забезпеченням

Результат «на виході» або на кого вчать в економіко-технологічному коледжі КІБіТ.

uman3Перед тим, як обрати заклад для майбутнього навчання, потрібно знати, ким ти зможеш працювати після його закінчення, адже шукати роботу доведеться тобі самому, витримуючи при цьому високу конкуренцію.

В коледжах Умані відбувається підготовка на найбільш популярній спеціальності –  «Менеджмент», в цьому сенсі наш економіко-технологічний коледж не є виключенням. В нас ти дізнаєшся, як організовувати робочий процес у відділі або на малих підприємствах, оволодієш відповідними системами оцінки, навчишся розподіляти службові обов’язки. Якщо бажаєш знати, як виконується бізнес операції, пропонуємо поглибити твої знання програмі «Операційний менеджмент»

Спеціалісти із оцінювання та проведення фінансових операцій випускаються в КІБіТ (коледж Умані) на спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Успіх угоди часто залежить від кваліфікації працівника. Якщо ти бажаєш стати співробітником престижного банку або провідним агентом страхової компанії, вступай на освітню програму «Банківська справа і страхування» до економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій.

Всі коледжі в Умані готують вправних бухгалтерів, проте лише в коледжі КІБіТ в рамках відповідної освітньої програми («Бухгалтерський облік») студенти вивчають міжнародні стандарти фінансової звітності та корпоративне комп’ютерне забезпечення. Освітня програма «Фінанси» готує фінансистів, здатних оцінювати потенційні ризики на підприємствах.

Деяка інформація щодо вартості навчання – коледж КІБіТ практикує оплату частинами, а також має вдвічі дешевшу ціну за умови навчання на заочному відділенні. Вартість навчання ви можете подивитися тут.

Для розвитку  української економіки необхідна праця справжніх професіоналів, які будуть знати всі міжнародні економічні стандарти та особливості бізнес процесів сучасності, а також володіти необхідними навиками. Якщо ти бачиш своє майбутнє саме таким, вступай до філіалу в Умані від Київського інституту бізнесу та технологій та розвивайся разом із країною!