Умань

Уманська філія Київського інституту бізнесу та технологій (УФ КІБіТ) розпочала свою діяльність у 2003 році. Цей заклад вищої освіти розташований в історичній частині міста Умань, за адресою провулок Тихий, 2 (попередня назва Клари Цеткін).

Мета УФ КІБіТ – розвиток та самореалізація кожного студента. Студентам створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі охочі можуть займатися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах та центрах за інтересами.

Київський інститут бізнесу та технологій у місті Умань здійснює свою діяльність у сучасному просторому приміщенні. Аудиторії обладнані проекторами та комп’ютерами, наукова бібліотека з читальною залою, затишна зона відпочинку, актова зала та заспокійливий садочок оформлений агрономами парку Софіївка.

Студенти Уманської філії КІБіТ беруть участь в конференціях, семінарах, екскурсіях, відвідують професійні виставки в регіоні та у Києві. Студенти проходять виробничу та переддипломну практики з перспективою працевлаштування.

Виховна робота у КІБіТ в Умані спрямована на формування всебічно розвиненої особистості, що поєднує у собі духовне багатство, моральну чистоту, фізичну досконалість, патріотизм, правову та економічну культуру, є невід’ємною часткою всього комплексу підготовки висококваліфікованих фахівців, адаптованих до сучасних ринкових умов ведення господарської діяльності, що володіють сучасною технікою та технологією спроможними успішно вирішувати практичні завдання на виробництві.

Випускники УФ КІБіТ підготовлені до роботи на підприємствах усіх галузей та форм власності, в органах державного управління.

Уманська філія КІБіТ щороку бере участь у ярмарках професій, де абітурієнти та їх батьки мають можливість отримати максимум інформації про університети, академії, інститути Умані, а також коледжі, професійно-технічні навчальні заклади та навчальні філіали у місті, навчальні програми та знайти найбільш сприятливі умови для подальшого навчання.

Поза сумнівом, студентські роки, що летять як мить, стануть одним із кращих періодів вашого життя та залишать по собі приємні спогади про навчання в місті Умань незалежно від того на денній чи заочній формі ви будете навчатись.

Уманська філія КІБіТ має такі програми навчання:

Менеджмент

Менеджмент

Облік і оподаткування

Фінанси, банківська справа та страхування

Психологія

ДПА

ЗНО

Поза сумнівом, студентські роки, що летять як мить, стануть одним із кращих періодів вашого життя та залишать по собі приємні спогади про навчання в місті Умань незалежно від того на денній чи заочній формі ви будете навчатись.

Контакти

Зв’язок
+38 (050) 411-65-48
+38 (04744) 428-20
info@kibit.edu.ua

Адреса
20300 Україна, Черкаська обл., м. Умань, провулок Тихий, 2

Пн-Пт: 8:00 – 17:00