Магістратура в КІБіТ
з дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра
в Києві, Житомирі, Вінниці та Умані

 
 

Майбутні професії

 • Бухгалтер-ревізор; економіст; аудитор; податковий консультант
 • Начальник відділу підготовки кадрів, бізнес-тренер
 • Менеджер (управитель) з адміністративної діяльноcті, фахівець з управління проектами та програмами у сфері матеріального (нематеріального) виробництва
 • Фінансовий директор, консультант з економічних питань, фінансист-економіст

Магістратура в Київському інституті бізнесу та технологій.

Після закінчення чотирьох курсів вищого навчального закладу, випускник отримує диплом бакалавра за обраною ним спеціальністю. Перед ним відкривається нова дорога - вступ до магістратури. Незакінчена вища освіта цінується достатньо високо, але чим вищий освітній рівень спеціаліста, тим більшою кількістю знань і навичок він володіє та може їх застосувати.

Магістратура в Україні - куди вступати?

Практично, кожен вітчизняний ВНЗ має в своїй структурі відділення, де здобувши ступінь бакалавра, може отримати повну вищу освіту. Ще до закінчення навчання, студенти замислюються: «Як вступити до магістратури?». Часто буває, що конкурс на відповідну спеціальність досить високий і шансів вступити мало. Вихід є - випускник не обмежений рамками одного ВНЗ, а може випробувати свої сили в іншому навчальному закладі. Ви можете доповнити свою освіту в рідному місті, паралельно працюючи або проводячи час із сім'єю. Або продовжити навчання за кордоном, якщо ваші знання та документи дозволять вам це зробити. Ну а якщо вас цікавить саме столична магістратура, Київ багатий на вищі навчальні заклади, де ви зможете знайти спеціальність за своїм смаком.

Як вступити до магістратури КІБіТ?

Київський інститут бізнесу та технологій пропонує вам продовжити ваше навчання у рамках спеціальності "Економіка" в межах наступних спеціалізацій:

 • «Облік і аудит підприємницькоїдіяльності; Аудиторська справа»;
 • «Менеджмент підприємств, установ і організацій»;
 • «Менеджмент і психологія бізнесу»;
 • «Економіка і фінанси підприємств»
 • Для продовження вищої освіти в стінах Київського інституту бізнесу та технологій, випускнику бакалаврату потрібно подати відповідні документи (дивіться «Правила прийому до Київського інституту бізнесу та технологій»), а також скласти вступні іспити зі спеціальності та іноземної мови. Період подачі документів припадає на середину липня - початок серпня, точні дати оголошуються приймальною комісією на сайті Інституту за місяць до початку вступної кампанії.

  КІБіТ - магістратура в Києві і не тільки.

  Сучасний ринок знаходиться в постійному русі та інтенсивному розвитку. Висококласні управлінці, економісти, психологи потребують доповнення та розширення сфери своєї професійної діяльності. Грамотному управлінцю необхідно володіти знаннями в області психології, підприємцю повинен бути обізнаним у фінансовій сфері, приватний практикуючий психолог просто зобов'язаний бути ознайомленим із принципами ведення бухгалтерії. Якщо ви закінчили КІБіТ і вас цікавить магістратура за іншою спеціальністю, ви можете змінити ваш базовий профіль та отримати вищу освіту за потрібним Вам напрямком. Правила прийому залишаються такими ж - подача документів, складання іспитів (спеціальність та іноземна мова), проходження рейтингового конкурсу. Якщо ви отримали ступінь бакалавра в Житомирі, Вінниці або Умані, центральний офіс Київського інституту бізнесу та технологій допоможе вам продовжити навчання в магістратурі. Також ми практикуємо прийом документів для абітурієнтів, які закінчили інші вищі навчальні заклади.

  Іноді студенти бакалаврату не можуть визначитися з рішенням про продовження навчання, замислюючись про те, скільки вчитися на магістра і чи не будуть ці роки витрачені даремно. Шановні абітурієнти, іноді додаткові два роки навчання можуть принести багато років на перспективної та грошової роботі. Хочете бачити себе висококласним фахівцем міжнародного рівня? Ви побачите себе таким після магістратури КІБІі!

У терміни, визначені для подання документів, вступники подають особисто заяву на ім’я ректора КІБіТ, у якій зазначають найменування спеціальності та спеціалізації та форму навчання.

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною комісією вищого навчального закладу, до якого вони подаються, або в установленому законодавством порядку (нотаріально).

Особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп,діти-інваліди) подають документи, що засвідчують їхнє право на складання вступних іспитів у вищому навчальному закладі «Київський інститут бізнесу та технологій».

Громадяни України, які у 2018 році здобули повну загальну середню освіту за кордоном, подають документи, що підтверджують їх право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі за їхнім вибором.

За результатами співбесіди зараховуються до вищого навчального закладу «Київський інститут бізнесу та технологій» особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право.

Прийом документів за адресою: з 9:00 до 17:00, крім суботи та неділі.

При собі мати такі документи:

 • диплом бакалавра і додаток до нього;
 • паспорт громадянина України;
 • військовий квиток або приписне свідоцтво;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см;
 • медична довідка форми "086у"
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Телефон

Спеціалізація