Київський Інститут Бізнесу та Технологій у Києві

Навчальні корпуси Київського Інституту Бізнесу та Технологій розташовані на тихій вулиці Білицькій та провулку Зоряному, на Пріорці. Навчальні аудиторії обладнані у відповідності до сучасних стандартів найкращих університетів Європи. Працює інформаційний центр, кафетерій, є рекреаційна зона.

Навчальні плани інституту в Києві та регіональних підрозділах розроблені у відповідності до діючих вимог Міністерства освіти і науки України, доповнені варіативними компонентами, розробленими разом з роботодавцями відповідних галузей.

Студентське життя проходить як в стінах інституту, так і за його межами. Завідуючі кафедрами ведуть науково-практичні гуртки та керують написанням статей для Вісника КІБіТ. Студентське дозвілля включає походи до музеїв та подорожі до різних визначних місць, відвідування концетрів та спортивних змагань.

Вступити до КІБіТ можна починаючи з 15 років – після 9-го класу. Після навчання в коледжі Ви станете студентом одразу ІІІ курсу інституту. Така ступеневість освіти зменшує стрес для студента та батьків, адже при вступі на наступний освітньо-кваліфікаційний рівень залишаються всі зв’язки зі своєю групою та викладачами.

Для вступу до коледжу КІБіТ після 9-го класу необхідно скласти вступні екзамени з двох предметів, після 11-го – мати сертифікат ЗНО з двох предметів (бажано мати сертифікат з української мови та літератури, математики АБО історії України). Для вступу до інституту - сертифікат ЗНО з трьох предметів (бажано мати сертифікат з української мови та літератури, математики, історії України). Також можна вступити після коледжу на другий або третій курс інституту за результатами вступних екзаменів. Або вступити на другу вищу освіту з дипломом бакалавра чи спеціаліста (магістра). Є можливість також здійснити перекваліфікацію на рівні магістра, вступивши з дипломом бакалавра.

 

Телефон

(044) 353 42 42; (050) 341 42 42; (073) 131 39 77; (044) 430 15 77

Email

info@kibit.edu.ua

Адреса

м. Київ, провулок Зоряний 1/5, 04078

Графік роботи

понеділок-п'ятниця 9:00-18:00

Як проїхати

метро "Нивки" - 32 маршрутне таксі чи автобус; з Соломенської прощі - 518 маршрутне таксі; з Оболоні - 180 та 32 маршрутне таксі; з Троєщини - 31 та 518 маршрутне таксі.