Фаховий коледж КІБіТ

Навчання у Фаховому коледжі КІБІТ

Кожен учень задається питанням: що робити після закінчення 9 класу? Вчитися далі або вже почати отримувати спеціальність?

З одного боку, після отримання повної середньої освіти ви складете ЗНО і вступите до ЗВО. З іншого – вступ після 9 класу в коледж дає можливість почати освоювати нову спеціальність одразу. Після закінчення коледжу ви вступаєте до Інституту за спорідненим напрямом підготовки на третій курс. Крім того, у вас буде можливість поєднувати роботу з навчанням, оскільки ви вже будете мати диплом фахового молодшого бакалавра

Студенти коледжу КІБІТ отримують запрошення працювати в місцях проходження виробничої та переддипломної практики. Це дозволяє нашим випускникам отримати профільний робочий стаж, який є першою сходинкою професійного кар’єрного росту.

Колледж КІБІТ має дві філії в Україні, що дозволяє донести якісну освіту в інші міста. Ви можете навчатися в Києві та Житомирі

Освітні програми

Комп’ютерна інженерія

Менеджмент

Фінанси, банківська справа і страхування

Соціальна робота

Чому необхідно обрати коледж КІБІТ:

Фаховий коледж КІБіТ – це новий щабель розвитку особистості. Наші викладачі та співробітники м’яко адаптують вчорашніх школярів до самостійного життя.

Теорія + практика. Кожен курс включає практичну складову (в форматі тренінгу, спілкування з представником галузі, відвідуванням компанії, виставки, і т.д.).

Турбота про найважливіше. Ми піклуємося про ваших дітей і зацікавлені в їх результативному навчанні, тому у вас буде доступ до їх завдань, а декан завжди готовий поспілкуватися про успішність Вашої дитини.

Правильна інвестиція в себе. Вже до третього року навчання інвестиція в освіту починає окупатися.

Контактна інформація

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42
+38 (095) 110-12-12

Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (063) 515-94-48

Пн-Пт: 9:00 – 17:00

Відвідати інститут в зручний час
Отримайте власні враження від КІБіТ