Вступаємо до магістратури КІБіТ. Нова спеціальність «Економіка».

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВступаємо до магістратури КІБіТ. Нова спеціальність «Економіка».

magistratura 2Багато випускників вищих навчальних закладів не хочуть залишатися в статусі «бакалавра», а бажають продовжити своє навчання далі і здобути повну вищу освіту. Тому вступ до магістратури – важливий етап для кожного студента. Київський інститут бізнесу та технологій випускає бакалаврів та спеціалістів високого рівня кваліфікації, але ніхто не може заборонити бажати більшого. У чому ж полягають переваги магістратури?

Питання престижу. Не варто сміятися над охочими вступити до магістратури виключно заради самої освіти. Прагнення до самовдосконалення цінується скрізь, особливо роботодавцями.

Розширення можливостей для працевлаштування. У магістратурі викладаються курси, яких немає на бакалавраті, що підвищує професіоналізм випускника та надає додаткових бонусів на ринку праці.

Вихід на міжнародний рівень. Повна вища освіта – гарантована робота в компаніях, що мають вихід на міжнародний ринок (за умови володіння англійською мовою на професійному рівні).

Формування цілісного мислення. Багато навчальних курсів магістерської програми мають глибокі теоретичні передумови та вчать студентів системному мисленню, що сприяє придбанню навичок ефективного аналізу та швидкого вирішення поточних проблем.

Ніхто не втрачає можливості стати кращим, тому перед основною масою новоспечених бакалаврів постає конкретне запитання – «куди вступити до магістратури?» Чудово, якщо можна продовжити навчання в рідному вузі, але такий варіант не завжди доступний через конкурс або відсутності ліцензії на надання відповідних освітніх послуг. Якщо ви читаєте цю статтю, то вам пощастило – ви знайшли навчальний заклад, де зможете без особливих проблем отримати повну вищу освіту.

Навчання в магістратурі КІБіТ. Готуємо першокласних фінансистів.

Київський інститут бізнесу та технологій протягом багатьох років випускає магістрів за спеціальністю «Фінанси, банківська справа і страхування». Випускники даної спеціальності зможуть працювати бізнес-аналітиками, інвестиційними менеджерами, фахівцями з фінансового контролінгу, і навіть фінансовими директорами. Освіта магістра надасть можливість випускникам бакалаврської програми «Корпоративні фінанси» розширити свої компетенції, пов’язані із роботою у великих корпораціях. Сучасний бізнес ще багато років потребуватиме висококваліфікованих фінансистів, тому ви можете без побоювання здавати вступні іспити до магістратури в КІБіТ, спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування», і після випуску працювати у фінансовому відділі престижних українських та зарубіжних компаній.

Всі до магістратури! Відкриття спеціальності «Економіка».

У 2017 році Київський інститут бізнесу та технологій отримавmagistratura3 ліцензію на магістратуру спеціальності «Економіка». Тепер всі випускники бакалаврату КІБіТ та інших економічних ВНЗ України зможуть отримати ступінь магістра, практично не обмежуючи себе у виборі напрямку. Спеціальність «Економіка» включає в себе різні спеціалізації, з яких бакалаври можуть саме те, що їм потрібно.

Менеджмент і психологія бізнесу. Бажаєте створити свій тренінговий центр або очолити HR відділ? Кращого місця для відповідної освіти вам не знайти. Магістратура КІБіТ – справжня кузня кадрів бізнес психологів, менеджерів із персоналу та бізнес тренерів.

Менеджмент підприємств, установ і організацій. Після магістратури за даною спеціальністю ви не будете просто сидіти за робочим столом, та обробляти замовлення. Якщо ви не зможете одразу стати керівником відділу або відкрити власну справу, то посада менеджера вищої ланки точно забезпечена. А випускники освітньої програми «Підприємництво» після магістратури КІБіТ гарантовано створять конкурентоспроможний  проект.

Економіка і фінанси підприємств. Після випуску ви зможете не тільки бути грамотним економістом, а й організовувати роботу справжніх професіоналів в сфері економіки.

Облік і аудит підприємницької діяльності; аудиторська справа. Уміти не тільки вести облік компанії, але і перевіряти роботу того, хто цей облік веде – не тільки модно і престижно, а й дуже вигідно з точки зору розвитку кар’єри.

Залишити навчання та знайти роботу ви встигнете завжди, але ні в якому разі не нехтуйте можливістю стати першокласним економістом і заявити про себе в сфері бізнесу.

Прийом до магістратури Київського інституту бізнесу та технологій.

SONY DSC
SONY DSC

Якщо ви прийняли рішення про здобуття повної вищої освіти в КІБіТ, поспішаємо повідомити, що прийом документів у 2017 році на денну форму навчання відбувається з 14 липня по 11 серпня. Прийом документів на заочне відділення відбуватиметься в два етапи – з 24 липня по 29 липня і з 4 вересня по 22 вересня.

Вартість магістратури ви зможете уточнити, звернувшись до приймальної комісії Інституту за адресою пров. Зоряний 1/5 або за телефоном +38 (050) 3414242. Наші співробітники нададуть вам кваліфіковану консультацію з усіх напрямків підготовки та допоможуть сформувати необхідний для вступу пакет документів.

Графік прийому документів та розкладу іспитів до магістратури ви можете подивитися тут. Для більш детальної інформації звертайтеся до приймальної комісії інституту.

Якщо ви потребуєте якісної повної вищої освіти, спробуйте зупинити свій вибір на КІБіТ. Магістратурі України не вистачає економістів – не чекайте, а вступайте!