Бакалаврат

Українська вища освіта має декілька форм процесу отримання знань. Найпоширеніші з таких форм – це денна форма навчання, та заочна форма навчання. При вступі до ЗВО абітурієнт обирає, на якій формі навчання він навчатиметься.

Першою розглянемо денну форму навчання. Під денною формою навчання розуміється те, що студент займається в університеті кожен день за розкладом. Починається навчання у вересні, закінчується у травні. Протягом курсу, по кожній з дисциплін студент виконує завдання та готується до семінарів. Від якості їх виконання залежить те, скільки балів отримує студент дисципліну.

Другою формою навчання, що отримала широке поширення в українських ЗВО, є заочна форма. Іноді заочну форму навчання плутають із дистанційною формою, що не є вірним. Дистанційна форма навчання передбачає регулярне самостійне навчання студента без безпосереднього знаходження в стінах ЗВО. Така форма поки що не є поширеною в нашій країні. Тому повернемося до навчання на заочній формі. Вступ на заочну форму за складністю такий самий, як і на денну. Але суттєво відрізняється процес навчання. Особливістю є те, що більшу частину знань студент опановує самостійно, згідно заздалегідь встановленої програми. У міжсесійний період, у вільний від роботи час, студент повинен виконати завдання, що були йому видані, а також підготуватися до екзаменів та заліків. На наступній сесії відбувається здача заліків та екзаменів, та видається наступний матеріал. Таким чином, перевага заочної форми – можливість навчання без відриву від роботи, оскільки на сесію студент отримує “виклик” – лист з університету, за яким він отримує на місці роботи право на оплачувану відпустку на час складання сесії.

Заочна форма більше підходить тим, хто вже працює і прагне з кар’єрних міркувань підвищити свою кваліфікацію у певній професії і отримати право на більш високу посаду, а денна форма більше підходить тим, хто має змогу навчатися відразу після школи, не маючи потреби негайно ставати до праці.
Вступ на навчання на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти можливий як після закінчення школи – на перший курс, так і після отримання першої вищої освіти – на другу вищу освіту, а також ми проводимо поновлення на навчання після іншого ЗВО.

У КІБіТ є два факультети:

Факультет економіки та менеджменту

Факультет комп'ютерних технологій

Факультет психології

Контактна інформація

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42
+38 (095) 110-12-12

Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (063) 515-94-48

Пн-Пт: 9:00 – 17:00

Відвідати інститут в зручний час
Отримайте власні враження від КІБіТ