Курс підготовки до НМТ з англійської мови

Київський інститут бізнесу та технологійКурс підготовки до НМТ з англійської мови

Курс «Англійська мова». Підготовка до НМТ

В сучасній Україні англійська мова набуває все більшого пріоритету. Багато спеціальностей, від кібербезпеки до гуманітарних наук, потребують професійного рівня володіння англійською. Тож не дивно, що інтерес до Національного мовного тесту з англійської мови зростає експоненціально.

Дуже часто у випускників шкіл використання англійської мови обмежується лише розповідями про свою сім’ю, стислим оглядом Лондона або уподобаннями у спорті. Проте платформа вступних іспитів передбачає вміння впевненого володіння мовою.

Як підготуватися до екзамену з англійської мови?

Ідеальне рішення — приєднатися до підготовчого курсу КІБіТ!

Заняття проводить кваліфікований викладач, тож студенти отримують перевагу ефективної підготовки до екзамену: доступ до додаткових матеріалів, проведення практичних занять та тестування.

Для кого цей курс?

Всі заняття на курсах КІБіТ проводяться викладачами з досвідом успішної підготовки до іспитів НМТ.

Курс КІБіТ підготовки до іспитів з англійської веде Скирда Тетяна Сергіївна – кандидатка педагогічних наук, доцентка.

Викладачі курсу «Курс підготовки до НМТ з Англійської мови»

Програма курсу «Англійська мова»

Курс пропонує студентам чіткі пояснення, що допомагають зрозуміти складні концепції, яскраві приклади, які ілюструють теорію на практиці, а також велику кількість практичних та граматичних завдань для закріплення матеріалу.

Ці різноманітні форми навчання сприяють підвищенню якості підготовки до НМТ і дозволяють студентам впевнено впоратися з будь-якими завданнями.

Учні в процесі навчання отримують можливість узагальнити та поглибити свої знання шкільної бази англійської мови. Готуючись до випробувань, використовуємо матеріали Українського центру оцінювання якості освіти  попередніх років з детальним розбором помилок у завданнях.

Наш курс гарантує, що жоден незрозумілий момент не залишиться без належної уваги та розгляду, і кожен учень отримає необхідні компетенції, навички та підтримку для успішного вивчення англійської мови.

Освітня тематика включає всі рекомендовані теми, серед яких:

• Країна, мова якої вивчається.
  • Україна у світі.
  • Стиль життя.
  • Молодь та молодіжна культура
  • Мистецтво.
  • Засоби масової інформації..
  • Наука і технічний прогрес.
  • Свята і традиції.

Матеріали

Курс КІБіТ з підготовки до НМТ використовує сучасні підручники Pearson та Oxford, які пропонують поєднання змісту, освітнього плану та оцінювання із застосуванням інформаційних систем, щоб зробити курс більш ефективним.

Завдання полягають у формуванні вмінь по читанню і розумінню на слух автентичних текстів, спілкуванню в усній та письмовій формі відповідно до поставлених завдань, вміння обирати й застосовувати доцільні комунікативні стратегії відповідно до різних потреб, а також спілкування в межах сфер, тем і ситуацій, визначених чинним

Наші переваги

Це відзначили учні, які здобули високий результат по закінченні підготовчих курсів:

1. Досвідчені викладачі.
  2. Заняття за програмами Українського центру оцінювання якості освіти.
  3. Проходження і аналіз демонстраційного тесту поточного року та НМТ минулих років.
  4. Онлайн формат (можливість доєднатись з будь-якої точки).
  5. Зручний розклад занять (увечорі по буднях та в суботу вранці).
  6. Мінігрупа (майже репетиторство, індивідуальний підхід до кожного слухача).
  7. Наявність google-class – доступ до всіх матеріалів.
  8. Спільний чат для слухачів, батьків та викладача.

Ціни та тривалість

Підготовчі курси КІБіТ (Київ та Житомир) відбуваються у форматі онлайн з жовтня по червень.

Вартість: 300 грн за одне заняття (120 хвилин).

ЗНО з англійської мови

У 2024 році замість ЗНО буде проведено Національний мультипредметний тест (НМТ), де English – це предмет на вибір.

Структура іспиту

Іспит буде складатися з 2 частин: Читання та Використання мови. Аудіювання та Письмо цього року будуть відсутні. Тобто структура включає оцінку лексики та граматики, а також  перевірку розуміння та аналізу текста.

Як оцінити свої знання

Існує багато онлайн-ресурсів, де можна знайти тести минулих років, щоб оцінити свій рівень.

Чи можна підготуватись до іспиту за короткий термін?

Можна підготуватись до іспиту досить швидко, але ефективність залежить від правильної стратегії та ефективних методів навчання кваліфікованими викладачами, що мають певний досвід.

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42
+38 (095) 110-12-12