Житомир

Житомирська філія Київського інституту бізнесу та технологій (ЖФ КІБіТ) розпочала свою діяльність у 2002 році. Незмінно дотримуючись головних правил МОН, КІБіТ у Житомирі надає своїм студентам якісні знання, що відповідають запитам найвимогливіших роботодавців.

Місія ЖФ КІБІТ полягає у побудові соціально-орієнтованого конкурентоспроможного закладу вищої освіти, який відповідатиме потребам вітчизняного та міжнародного ринків праці.

Сучасний стан Житомирської філії КІБІТ – це результат розвитку відокремленого підрозділу за 17 років свого існування і одночасно – це підґрунтя для його майбутньої модернізації. Сьогодні інститут надає широкі можливості здобуття вищої освіти, підвищення кваліфікації в різних сферах менеджменту, економіки, психології, інших галузях, проводить науково-дослідну роботу, має міжнародні зв’язки.
Київський інститут бізнесу та технологій у місті Житомир здійснює свою діяльність у сучасному просторому приміщенні, що розташоване в екологічно чистому районі міста в 15 хвилинах їзди від центру.

Матеріально-технічна база Житомирської філії КІБіТ включає аудиторії з сучасним дизайном інтер’єру, комп’ютерні класи, обладнані новітніми комп’ютерами, що під’єднані до мережі Internet, комп’ютеризований інформаційно-бібліотечний центр з читальною залою, затишний студентський кафетерій, спортивну залу з тренажерами, кімнату для занять настільним тенісом, дзеркальну танцювальну студію, актову залу, укомплектований всіма необхідними технічними засобами конференц-зал.

Студенти Житомирської філії КІБіТ залучаються до пошукової та науково-дослідної роботи, беруть участь у роботі фахових конференцій і семінарів, майстер-класах та воркшопах, тренінгах та виїзних фестивалях.

Творчий потенціал студентів покликані підтримувати і розвивати: молодіжний центр туристичного краєзнавства «Мандри», центр соціально-психологічних технологій «Master Life», центр успішного бізнесу «Business Time 24», молодіжний літній табір активного відпочинку та самопізнання «Summer Camp».
Кращі студенти направляються на навчальну, виробничу та переддипломну практики з перспективою працевлаштування. Важливим є те, що кожен рік кількість заявок на випускників інституту від потенційних роботодавців перевищує можливості закладу.

Випускники Житомирської філії Київського інституту бізнесу та технологій – це спеціалісти широкого профілю у різних галузях діяльності людини – у сферах науки, туризму, медицини, фінансів, транспорту, зв’язку, торгівлі, створюють власний бізнес та працюють приватними підприємцями, тощо. Висока конкурентоспроможність наших випускників на ринку праці доведена високими показниками працевлаштування на сучасних та відомих підприємствах регіону: ТОВ «Укрбудкомплекс», ТОВ «АМАКС-ТРАНС», ПАТ «Укргазбанк», ПАТ «Альфа-банк» туристичне агентство «Гламур-Тур», ПрАт «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп», Центр Утеплення Ceresit-Pro, туристична компанія «Поїхали з нами», Львівська майстерня шоколаду (м. Житомир), ПП «Житомирброклогістик», ТОВ «Аляска-Групп», ТОВ «Кромберг енд Шуберт», ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат» та ін.

Житомирська філія КІБіТ має такі програми навчання:

Менеджмент

Фінанси, банківська справа і страхування

Соціальна робота

Менеджмент

Облік і оподаткування

Фінанси, банківська справа та страхування

Публічне управління та адміністрування

Психологія

Економіка

ДПА

ЗНО

Контакти

Зв’язок
+38 (097) 770-76-18
+38 (063) 515-94-48
+38 (0412) 48-24-50
info@kibit.edu.ua

Адреса
10029 Україна, Житомирська обл., м. Житомир, вул. Комерційна, 2

Пн-Пт: 9:00 – 18:00