Підготовка до НМТ з математики

Київський інститут бізнесу та технологійПідготовка до НМТ з математики

Як проходять курси?

Підготовчі курси НМТ з математики проходять у форматі онлайн один раз на два тижні з 18.00 (тривалість кожного заняття на курсах – 120 хвилин).

Багаторічний досвід проходження курсів підготовки до НМТ у КІБіТ доводить, що наші методики дозволяють ефективно підготуватись до тесту “Математика” та одержати бажаний результат. Професійні педагоги допомагають учням заповнити прогалини в знаннях та освіжити шкільну освіту. Процес побудований на повному розумінні тем, що включені в НМТ з математики.

Курс з підготовки охоплює всю програму МОН. Він включає глибоке вивчення тем з алгебри та геометрії, розширені практичні завдання та матеріали для кращого підготування учнів до іспиту.

Під час підготовки до НМТ використовуються ефективні техніки розв’язання різноманітних задач, які допомагають швидше та точніше відповідати на питання майбутнього іспиту.

Застосування практичних тестів, які симулюють умови НМТ, дають змогу перевірити рівень знань і сприяють покращенню здатності учнів адаптуватися до темпу тестування, розвитку стратегічного мислення під час вирішення завдань.

У програмі курсів слухачі отримують досвід аналізу та розв’язання реальних тестів, що підвищує їхню впевненість та ефективність під час НМТ.

Перевага невеликих груп підготовки дозволяє враховувати індивідуальні особливості учнів і надавати додаткову допомогу тим, хто має труднощі з опануванням знань.

Для кого цей курс?

Математика — курс для вступників до закладів вищої освіти 2024 року, які:

• отримують (мають) повну загальну середню освіту,
  • отримують (мають) диплом фахового молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста).

Що вмітиме учень після проходження курсу?

Заняття по підготовці до ЗНО у КІБІТ дають слухачам можливість:

• підняти свій рівень знань з математики – закрити або суттєво зменшити усі недоліки попереднього навчання;
  • підготуватися до проходження ЗНО.

Результат багато в чому залежить від учня – від його старань та наполегливості. Математика відрізняється від інших предметів тим, що тут замало просто слухати і переписувати матеріал. Учні мають самостійно розв’язувати аналогічні вправи. Під час занять важливо задавати питання, щоб усе незрозуміле стало зрозумілим.

Вартість навчання: 300 грн за одне заняття

НМТ та ЗНО з математики — в чому різниця?

НМТ — спрощена форма складання Зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у ВИШі. НМТ проводиться в один день одразу по 4 дисціплінах у вигляді комп’ютерного онлайн-тесту.

Знання перевіряються за трьома обов’язковими дисциплінами та однією на вибір. Серед обов’язкових тестів — НМТ з математики. На відміну від ЗНО до НМТ не увійшли завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, і буде  лише 20 завдань:

• 14 — з п’яти запропонованих варіантів треба вибрати одну.
  • 4 — встановлення відповідності (по 3 «логічні пари»).
  • 2 — відкрита форма з короткою відповіддю.

Ключ до високих балів на НМТ — тільки у КІБіТ!

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42
+38 (095) 110-12-12