Підготовка до НМТ з Історії України

Київський інститут бізнесу та технологійПідготовка до НМТ з Історії України

Про курс з історії України

Дехто в Україні вважає, що успіхи та високі оцінки з історії в школі  забезпечать відмінний результат ЗНО та НМТ з історії без додаткових зусиль. Однак така думка є глибоко помилковою. Досвід демонструє, що зовнішнє незалежне оцінювання з історії створює складнощі навіть для учасників олімпіад, оскільки без повторення вивченого матеріалу, зокрема дат та фактів з 6-7 класів, важко буде дати відповіді на численні запитання національного мультитесту.

Завдяки нашим курсам, ви зможете ефективно та з комфортом підготуватися до НМТ з історії України. Всі ресурси наших курсів розроблені у відповідності до офіційної програми проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2024 з історії України, що була затверджена Міністерством освіти та науки України.

Як проходять курси підготовки до НМТ з історії України?

Підготовчі курси КІБіТ в Києві та Житомирі з історії України проходять у форматі онлайн один раз на два тижні протягом навчального року – з жовтня по червень. Заняття проходять з 18.00, тривалість – 120 хвилин.

Наш підхід до навчання та ревізії матеріалу допоможе вам зрозуміти, як саме вчити та ефективно повторювати вивчене.

Курси підготовки КІБіТ – які переваги?

• Заняття проводяться викладачами з досвідом успішної підготовки до НМТ.
  • Невелика група – всі учні отримують індивідуальний підхід протягом навчального циклу.
  • На кожному занятті розглядається нова тема.
  • Відповідність вимогам Національного мультипредметного тесту та вступних випробувань в Україні.
  • Можливість доєднатись до групи на будь-якому етапі.
  • Зручний час проведення зустрічей та зручний формат проведення (google meet).
  • Цілодобовий доступ до допоміжних ресурсів та можливість виконувати домашні завдання в зручний час та у зручному форматі (google classroom).
  • Знайомство з майбутніми одногрупниками та викладачами.
  • Інформування про вступну кампанію в Україні 2024 року (терміни, умови тощо).

Тестування по завершенню підготовчих заходів до НМТ з історії, яке забезпечує можливість оцінити рівень знань, закріпити інформацію та забезпечити тривале засвоєння.

Викладач

Старший викладач Димитров Юрій Володимирович – має багаторічний досвід успішної підготовки до НМТ.

Юрій Володимирович – викладач, після занять з яким слухачі не тільки одержують високий бал на іспитах, а й починають любити історію.

Особливості підготовки до НМТ з історії

Формування компетентностей з історії відбувається через аналіз фактів у хронологічній послідовності з застосуванням методу повторення та асоціації. Така методика навчання має кілька переваг:

• Ефективне запам’ятовування. Головні історичні факти та події, пов’язані з основними іменами та датами, завдяки повторенню упродовж навчального процесу закріплюються у пам’яті практично назавжди.
  • Розуміння причинно-наслідкових зв’язків. Аналіз історичних явищ  у часовому розгортанні дозволяє учням краще усвідомлювати причинно-наслідкові зв’язки між ними, що сприяє глибокому розумінню історії.
  • Покращення аналітичних навичок. Здатність розуміти складні зв’язки історії розвивають аналітичне мислення учня.

Підвищення мотивації. За умов структуризації хронології та систематичного повторення матеріалу зберігається мотивація учнів до вивчення історії для успішного подолання НМТ з історії з отриманням високого балу.

Для кого цей курс

Цей освітній курс для вступників до закладів вищої освіти України 2024 року, які:

• отримують (мають) повну загальну середню освіту,
  • отримують (мають) диплом фахового молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста).

Вартість навчання: 300 грн за одне заняття.

Оптимальний метод підготовки до НМТ з історії України

Для того, щоб якісно підготуватися до іспитів та досягти високих результатів на тестах з історії, замало просто запам’ятати ключові дати. Важливо представити вичерпні та структуровані знання, охоплюючи весь спектр історичного розвитку України — від давнього заселення її територій до актуальних явищ нашого часу. Це також передбачає здатність критично аналізувати історичні процеси України та оцінювати їхній вплив на сучасний стан речей.

Структуризація подій та персоналій – швидкий метод до глибокого розуміння історії, який є основою для розвитку критичного мислення та аналітичних навичок, необхідних для успішного проходження іспитів з історії України.

КІБіТ — максимум підтримки та мотивації для вас у підготовці до будь-яких іспитів!

Окрім історії, Київський Інститут Бізнесу і Технологій пропонує також кращі підготовчі ресурси з української мови, англійської мови та математики.

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42
+38 (095) 110-12-12