Наукова діяльність

Вісник Київського інституту бізнесу та технологій з 2004 року виходить 3-4 рази на рік і внесений до списку наукових фахових видань України. Видання одночасно є і збіркою науково-дослідних матеріалів, і платформою для діалогу між викладачами і студентами. Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації, серія КВ, № 8801 від 01.06.2004, виданого Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

Збірник входить до переліку наукових фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата психологічних наук, затвердженого наказом МОН України від 24.10.2017 № 1413.

Збірник входить до переліку наукових фахових видань, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата економічних наук, затвердженого наказом МОН України від 22.12.2016 № 1604.

Гугл Академія

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (посилання) / Open Access

Періодичне видання "Вісник"

«Вісник» КІБіТ з 2004 року виходить 3-4 рази на рік і внесений до списку наукових видань ВАК України. Видання одночасно є і збіркою науково-дослідних матеріалів, і платформою для діалогу між викладачами і студентами.

Детальніше

Конференції та олімпіади

Участь у науковій конференції – це сильні почуття, які залишаються назавжди. Велика зала, багато очей спрямованих на тебе, хвилювання “а чи зможу я відповісти на поставлені питання”, адреналін після виступу не порівняти ні з чим іншим. Ми надаємо можливість відчути це кожному студенту.
Олімпіади, конкурси, хакатони також залишають приємні спогади, і друзів навік. Підготовка до участі та творчий стан під час мисленнєвого напруження варті того, щоб пересилити себе та взяти участь у таких подіях.

Детальніше