Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

Факультет психології

Психологія охоплює майже всі сфери життя й діяльності людей, психологічні знання використовуються в політиці, економіці, медицині, культурі й мистецтві, на виробництві й в сфері послуг. І, безсумнівно, кожній людині буде корисно й цікаво навчатися на психолога та довідатися більше про себе й інших людей.

Серед університетів та інститутів, у яких є факультет психології в Україні, ми вирізняємося тим, що пропонуємо здобути не просто базову психологічну освіту, а доповнюємо її бізнес-спрямованими дисциплінами (HR-спрямованість та ін.) та готуємо до використання методів психологічної роботи (психодіагностики, зокрема) у сфері бізнесу, що є затребуваним на сучасному ринку праці. Кафедра психології співпрацює як з психологічними інститутами так і з соціально-психологічними факультетами та кафедрами психології різних вишів Києва та України, так і з різними організаціями, що опікуються проблемами психології.

Пропонуємо розглянути класичний та бізнес підходи у підготовці студентів. Класична підготовка – це стандартне навчання у закладі вищої освіти. Бізнес підготовка – це навчання поглиблене тренінгами, спеціальними бізнес дисциплінами, візитами до компаній, роотою над кейсами компаній-партнерів КІБіТ.

Освітні програми

Психологія

Кожен студент обирає індивідуальну траєкторію навчання та визначає спеціалізацію своєї програми. Серед найбільш затребуваних спеціалізованих блоків є:

  • Психологія бізнесу
  • Практична психологія
  • Сімейна психологія
  • Коучинг та тренінги

Переваги навчання на факультеті психології КІБіТ

Наші програми орієнтовані на людей, що бажають зробити внесок у розвиток суспільства, досягти особистого соціального й професійного самовизначення й самореалізації. Кафедра психології розробляє нові методи навчання та занурення студентів до практичної діяльності. Випускника факультету психології можна зустріти у відділах по роботі з персоналом великих компаній и банків, в кадрових та рекламних агенціях, службах зайнятості, центрах сім’ї та молоді, консультаціях, школах та дитячих садочках, лікарнях та медичних центрах.

Контактна інформація

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42
+38 (095) 110-12-12

Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (063) 515-94-48

Пн-Пт: 9:00 – 17:00

Відвідати інститут в зручний час
Отримайте власні враження від КІБіТ

Ціни на 2023/2024 навчальний рік

Класична підготовка
Денна форма навчання в Києві
від4 400грн / міс.
Класична підготовка
Денна форма навчання в філії
від1 980грн / міс.
Класична підготовка
Заочна форма навчання в Києві
від3 120грн / міс.
Класична підготовка
Заочна форма навчання в філіїї
від1 620грн / міс.
Бізнес підготовка
Денна форма навчання в Києві
від5 110грн / міс.
Бізнес підготовка
Денна форма навчання в філії
від2 700грн / міс.
Бізнес підготовка
Заочна форма навчання в Києві
від4 200грн / міс.
Бізнес підготовка
Заочна форма навчання в філії
від2 700грн / міс.
Спланувати навчання