Студентам

Замовити довідку / Виклик на сесію


Наприклад: Дарницький районний військовий комісаріат міста Києва, Пенсійний фонд Оболонського району м. Києва, школа №200 в м. Києві, посольство Італії, робота - ESCADRA агентство Україна, Київ, вул. Лесі Українки, 24, тощо

Замовити розклад найближчої сесії

Графік навчання

Наукова бібліотека

Наукова бібліотека Київського інституту бізнесу та технологій – це сучасний інформаційно-бібліотечний центр, у якому є можливість отримати необхідну літературу «тут і зараз», скористатись комп’ютерами з доступом до Інтернету та підготуватися до пар.

На балансі наукової бібліотеки КІБіТ у Києві 18621 книга (станом на 20 жовтня 2019 року). Ця цифра включає в себе фахову спеціалізовану літературу українською, англійською та іншими мовами (економічної, управлінської та психологічної спрямованості), загальноосвітні підручники для студентів коледжу, періодичні видання (фахові журнали), а також художню літературу.

Правила користування науковою бібліотекою Київського інституту бізнесу та технологій

 1. Право користування бібліотекою надається студентам, професорсько-викладацькому складу, співробітникам закладу.
 2. Для запису до бібліотеки викладачі та співробітники інституту пред’являють – посвідчення, студенти – студентський квиток або залікову книжку.
 3. Перед записом в бібліотеку читач повинен ознайомитись з правилами користування бібліотекою і підтвердити своє зобов’язання їх неодмінного виконання підписом на читацькому квитку чи в читацькому формулярі.
 4. Читачі мають право отримувати в тимчасове користування наукову, навчальну, художню, довідкову, методичну літературу з фондів бібліотеки, а також користуватись всіма видами довідково – бібліографічного обслуговування та іншими послугами, що надаються бібліотекою; брати участь у заходах, які проводить бібліотека.
 5. Для одержання літератури читач подає студентський (читацький) квиток або службове посвідчення, заповнює читацьку вимогу чи подає усний запит, розписується на читацькій вимозі (книжковому формулярі) чи у читацькому формулярі за кожний одержаний примірник. Примітка: читацький, книжковий формуляри та читацька вимога засвідчують факт та дату видачі читачу літератури. Повернення літератури засвідчуються підписом бібліотекаря у читацькому формулярі.
 6. Читачі зобов’язані дбайливо ставитись до книжок та інших творів друку, одержаних із фондів бібліотеки, повертати їх у встановлені терміни, не виносити із приміщення бібліотеки літературу з бібліотечного фонду, якщо вона не записана в одному з облікових документів; не робити в ній ніяких поміток, не виривати і не загинати сторінки; не виймати картки з каталогів та картотек; не порушувати розстановку фондів з відкритим доступом.
 7. Відповідальність за зіпсовану літературу несе читач, який користувався нею останнім.
 8. Читачі, що втратили книжки з бібліотечного фонду, або завдали їм непоправної шкоди, повинні замінити їх відповідно такими ж або визнаними бібліотекою рівноцінними. Грошова компенсація встановлюється за ринковими цінами, що діють на день розрахунку. На час літніх канікул студенти повинні повернути до бібліотеки книжки та інші отримані матеріали.
 9. Читачі, що закінчили заклад вищої освіти, повинні до отримання диплому повністю розрахуватись з бібліотекою і підписати обхідний лист на всіх пунктах видачі літератури.
 10. Читачі у верхньому одязі до роботи в читальному залі не допускаються.
 11. Читачі повинні додержуватись тиші в читальному залі та інших приміщеннях бібліотеки.
 12. В бібліотеці забороняється користуватися мобільними телефонами.
 13. За порушення правил користування бібліотекою читач може бути позбавлений права користуватись всіма пунктами видачі літератури на термін, що визначається адміністрацією бібліотеки (строком від 2 тижнів до 1 місяця).

У науковій бібліотеці Київського інституту бізнесу та технологій завжди допоможуть студенту в його пошуках, підберуть додаткову літературу та підкажуть, на що слід звернути увагу.
Наукова бібліотека КІБіТ працює щодня без перерв з 9:00 до 17:00 години.

Завідуюча науковою бібліотекою – Інна Михайлівна Іванова, bibliot@kibit.edu.ua або (044) 331-61-90.

Електронний каталог книг та методичних посібників КІБІТ

Контактна інформація

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42
+38 (095) 110-12-12

Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (063) 515-94-48

Пн-Пт: 9:00 – 17:00

Відвідати інститут в зручний час
Отримайте власні враження від КІБіТ