Вступ до коледжу після 9 класу: спеціальності, документи, умови вступу

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниВступ до коледжу після 9 класу: спеціальності, документи, умови вступу

Закінчився непростий навчальний рік і перед кожним із випускників постало одвічне питання: «Що робити?». Багато хлопців та дівчат прийняли рішення розлучитися із шкільною партою та обрати шлях професійного становлення. Проте кожен із потенційних абітурієнтів мріє про сучасну освіту із високим рівнем кваліфікації, яка зробить їх затребуваними на ринку праці. Пропонуємо вам ознайомитися із навчанням в нашому економіко-технологічному коледжі!

Вступ до коледжу після 9 класу: освітні програми КІБіТ

Економіко-технологічний коледж Київського інституту бізнесу та технологій надає інноваційну прикладну освіту сучасного зразка. Ми навчаємо наших студентів в межах комплексних освітніх програм. Навчальні плани орієнтовані на здобуття випускниками як профільних компетенцій, так і «гнучких навичків» soft skills. Яким же спеціальностям навчають у нас в коледжі?

Компютерна інженерія

IT спеціальності є найбільш затребуваними в епоху Глобалізації. Це також підтвердив і тотальний перехід всіх підприємств та закладів освіти в режим дистанційної роботи та навчання. Наші студенти навчаються в рамках освітніх програм «Комп’ютерна інженерія» та «WEB розробка». По закінченню випускники отримують повне знання комп’ютера як складної багаторівневої системи. Також майбутні ІТ спеціалісти в КІБіТ навчаються WEB дизайну, основам програмування, віртуальному проектуванню та багатьом іншим цифровим компетенціям.

Читайте також:

10 причин чому варто вступати на комп’ютерного інженера до коледжу КІБіТ

IT освіта в коледжі КІБіТ. Спеціальність «Компютерна інженерія»

Менеджмент

Сучасний бізнес базується на кваліфікованих управлінських кадрах, і вміння керувати проектами вимагає не лише базових економічних знань, але і знання основ логістики, маркетингу, PR стратегії. Економіко-технологічний коледж випускає фахівців із набором різноплановим операційних навиків, а також із досвідом роботи над власними проектами. В подальшому випускники спеціальності «Менеджмент» зможуть продовжити навчання на 3 курсі КІБіТ в межах освітніх програм «Менеджмент організацій» та «Підприємництво».

Читайте також:

Операційний менеджмент – інноваційна освітня програма в коледжі КІБіТ

Вчимося ефективно управляти: факультет менеджменту КІБіТ  

Соціальна робота

Робота, що сприяє соціальній адаптації людей, повинна бути не лише професією, але і покликанням. І реалізація цього покликання вимагає комплексу знань та навичків в галузі соціології, психології, педагогіки, юриспруденції, а також розвинуту базу soft skills. Викладачі коледжу КІБіТ в своїй більшості є практикуючими фахівцями, які працюють як у вітчизняних, так і в зарубіжних соціальних організаціях та волонтерських програмах. Тому під час занять вони передають свої знання, досвід та вміння не лише на лекціях, але і під час тренінгів та практичних занять на «виїзді». Після випуску новоспечені соціальні робітники зможуть продовжити свою освіту на освітніх програмах КІБіТ «Психологія» та «Психологія бізнесу».

Читайте також:

Соціальний працівник: хто це?

Ким зможуть працювати випускники спеціальності «Соціальна робота»

Фінанси, банківська справа та страхування

Вміння правильно рахувати гроші та грамотно перерозподіляти бюджет було затребуваним в усі часи, починаючи із виникнення перших цивілізацій. Коледж КІБіТ випускає кваліфікованих фахівців, здатних працювати в сфері оцінювання ризиків, банківської справи, бухгалтерського обліку, страхування. Окрім спеціалізованих економічних навчальних курсів наші студенти вивчають корпоративне програмне забезпечення (1С, McExel), а також актуальні фінансові тренди. В подальшому наші випускники зможуть здобути вищу освіту на факультеті економіки та менеджменту в КІБіТ.

Читайте також:

Фінансист – це престижно! Перспективи фінансових спеціальностей коледжу КІБіТ

Вступаємо на банківського працівника: освітня програма «Банківська справа і страхування»

Застрахуй своє життя та спи спокійно! Чому професія страхового агента є актуальною в наш час

Всі освітні програми КІБіТ є практично орієнтованими та передбачають здобуття великої кількості практичних навичок. Тому одним із стратегічних напрямків діяльності коледжу є співробітництво із підприємствами, де студенти отримують ефективну практику. Наші випускники виходять на ринок праці конкурентоспроможними спеціалістами із перспективами успішного працевлаштування.

Які потрібні документи для вступу до нашого коледжу після 9 класу?

Вступна кампанія коледжу буде тривати із 30 червня по 13 липня включно! Студент повинен подати до приймальної комісії у паперовій формі наступні документи:

  • Заява на вступ
  • Копія документу, що посвідчує особу (ID карта)
  • Копія ідентифікаційного коду
  • Медична довідка форми «086-у»
  • Чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см.
  • Копію свідоцтва про закінчення 9 класів та додаток до нього

Також абітурієнтом повинні будуть пред’явлені наступні оригінали:

  • ID карта
  • Ідентифікаційний код
  • Свідоцтво про здобуття базової середньої освіти та додаток до нього

Увага! ID карта видається із 14 років, тому є основним документом для вступу і не замінюється свідоцтвом про народження! Ідентифікаційний код можна отримати у податковій інспекції за наявності ID карти!

Якщо у вас виникли додаткові питання щодо вступу та майбутнього навчання вашої дитини, рекомендуємо записатися на індивідуальну консультацію із співробітником відділу профорієнтації за телефонами +38(050)341-42-42(Viber, WatsApp, Telegram) чи +38(073)131-39-77. Ми призначимо зустріч у зручний для вас час! Під час консультації ми зможемо відповісти на всі ваші запитання, а також допомогти зібрати повний пакет документів для вступу. Чекаємо на вас у стінах коледжу КІБіТ!

Увага! Правила подачі документів та строки проведення іспитів можуть бути зміненими у зв’язку із можливим введенням додаткових превентивних мір, пов’язаних із розповсюдженням коронавірусу COVID 19! Для отримання актуальної інформації телефонуйте до приймальної комісії!