10 причин чому варто вступати на комп’ютерного інженера до коледжу КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовини10 причин чому варто вступати на комп’ютерного інженера до коледжу КІБіТ

Розвиток інформаційних технологій викликав справжній «бум» серед молоді – практично кожен бачить себе «айтішником» та задає питання, де найкраще навчатися на IT фахівця. Вступники, увага! Фаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій робить вам пропозицію, від якої просто неможливо відмовитися – вступ на спеціальність «Комп’ютерна інженерія»! Чому саме до нас? Читаємо та приймаємо рішення!

Причина 1. Інноваційна освіта

Сучасний фахівець повинен володіти не тільки вузькопрофільними знаннями, але і набором компетенцій широкого профілю – знанням англійської мови, навичками комунікації та тайм-менеджменту, оперативністю, лідерськими якостями, знанням ринку і т.д. І навчають цьому саме у нас, адже комп’ютерні професії в КІБіТ готують професійні кадри для роботи у великих IT компаніях! Випускники нашого коледжу стануть незамінними в будь-якому сегменті вітчизняного та зарубіжного бізнесу.

Причина 2. Затребувана професія

Мало хто хоче отримувати освіту даремно, і потім шукати роботу роками. Спеціальність «Комп’ютерна інженерія» в коледжі КІБіТ гарантує своїм випускникам 100% працевлаштування! Навчальний заклад має угоди про практику із великими IT підприємствами (в тому числі компанією «Innovecs»), і наші студенти легко знаходять роботу ще на третьому курсі.

Причина 3. Активний саморозвиток

Навчання на «айтішника» неможливе без постійного вдосконалення та роботи над собою. Що б досягти висот та стати справжнім «комп’ютерним генієм», потрібно постійно отримувати нові знання, які виходять за межі навчальної програми, а також весь час ставити перед собою нові завдання та успішно їх вирішувати. Тому протягом всього навчального часу викладачі економіко-технологічного коледжу формують у студентів світоглядний принцип «Life long Learning» (навчання протягом усього життя), що стимулює активний і особистісний зріст як в коледжі, так і після його закінчення.

Причина 4. Прикладні знання

Абсурдно говорити про якісну IT освіту, якщо студенти вивчають тільки теорію і не мають можливості застосувати свої знання на практиці. Коледж Київського інституту бізнесу та технологій має в своєму розпорядженні сучасні комп’ютерні класи, відкриту wi-fi зону, а також лабораторію, де студенти «на ділі» освоюють облаштування та навчаються ремонту комп’ютерної техніки. Сертифіковані викладачі, які мають досвід роботи у великих IT компаніях, навчають майбутніх комп’ютерних інженерів всім «тонкощам» професії, а також передають їм свій практичний досвід.

Причина 5. Широкий кругозір

Не можна вчитися на «айтішника» і при цьому не бачити далі власного носа – фахівець з інформаційних технологій працює в різних галузях і, відповідно, завжди дізнається багато цікавої інформації (як за фахом, так і для загального розвитку). У нашому коледжі загальноосвітні дисципліни викладаються не тільки грамотно, але і цікаво, із використанням інноваційних методик (презентацій, квест-завдань, виїздів на екскурсії і т.д.). Тому студенти гарантовано засвоюють матеріал на «5+».

Причина 6. Вміння продавати свій професіоналізм

Навчання на програміста або системного адміністратора не означає автоматичне працевлаштування в компанію за типом «Apple», для цього ще потрібно попрацювати. Фаховий коледж КІБіТ орієнтований на підготовку кадрів для роботи в бізнесі, тому навчальний процес якраз включає в себе різноманітні бізнес-дисципліни. Результат видно одразу – наші випускники відмінно орієнтуються в ситуації на ринку ІТ послуг і потрапляють на роботу в престижні компанії, успішно пройшовши всі співбесіди з першого разу.

Причина 7. Стрімка кар’єра

IT освіта, отримана в стінах коледжу Київського інституту бізнесу та технологій, дозволяє не тільки влаштуватися на жадану роботу, але і домогтися підвищення в найкоротші терміни. Ну якому роботодавцю не сподобається фахівець, який володіє широким спектром теоретичних та практичних знань – від вміння перепаяти кнопку вмикання ноутбука до програмування на Java Script?

Причина 8. Високий рівень доходів

Кому не приємно поєднувати приємне із корисним? Освіта комп’ютерного інженера гарантує не лише цікаву роботу, а й високий рівень зарплати, який дозволить при будь-якій економічній та політичній ситуації вести більш, ніж комфортне існування.

Причина 9. Світогляд «людини майбутнього»

Комп’ютерна інженерія – не просто сучасна професія, але й найактуальніший тренд, який згодом не тільки не втратить своєї популярності, а й отримає подальший розвиток в так званих професіях майбутнього. Вже через кілька років світова економіка відчує потребу у фахівцях із штучного інтелекту та віртуального простору. А робототехніка – один із напрямків, які найбільш активно розробляються в нашому коледжі при навчанні на IT фахівця. Тому вступаючи до нашого навчального закладу, ви зможете не тільки йти в ногу із часом, але й випередити його.

Причина 10. Можливість змінити світ

Сфера ІТ пов’язана із винаходами та передбачає нові технологічні відкриття, тому вступивши на спеціальність «Комп’ютерна інженерія» до коледжу КІБіТ, ви відкриєте для себе нові перспективи. І хто знає, може одного дня ви зможете стати автором технології, яка повністю змінить наш світ!

Залишилися питання, і ви все ще думаєте, де вчитися на «айтішника»? Звертайтеся до нашої приймальної комісії за адресами м. Київ. пер. Зоряний 1/5 (тел. +380503414242) та м. Вінниця, вул. Сергія Зулінского 31 (тел. +380432693262). Наші фахівці нададуть кваліфіковану консультацію, після якої ви зможете прийняти остаточне рішення про вступ. Бажаєте стати затребуваним комп’ютерним інженером? Вступайте до коледжу КІБіТ!