Вітаємо із новим життям! Посвята у студенти в КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВітаємо із новим життям! Посвята у студенти в КІБіТ

Останні серпневі дні були напрочуд привітними для відкриття нового навчального сезону.  Незважаючи на складну вступну кампанію, пов’язану із реаліями карантину, Київський інститут бізнесу та технологій успішно здійснив набір і вже в кінці серпня прийняв до своїх лав нових первачків!

За традицією посвята у студенти відбулася у затишному дворику КІБіТ, який дозволяє викладачам та студентам відчути себе єдиною дружньою родиною. Захід відбувався  на відкритому повітрі із дотриманням всіх запобіжних мір, що були продиктовані карантином.

Наукове свято вдалося на всі 100%. Привітальне слово ректора було не лише формальним та інформативним, але і щирим та хвилюючим. Виступи адміністрації також містили для присутніх багато цікавого та корисного. Поряд із документами, які легітимізували вчорашніх вступників, хлопці та дівчата отримали «Гід студента» – інформаційний довідник про життя КІБіТ, який розкриває перед першокурсниками всі таємні двері та роз’яснює  всі незрозумілості.

Від щирого серця вітаємо наших новоспечених студентів із початком навчального року! Бажаємо їм гарного навчання, активної соціалізації та творчих успіхів! Сподіваємося, що інноваційна освіта, здобута в стінах КІБіТ, стане стартом для успішної професійної кар’єри!