В останні роки стало популярним здобувати дві вищі освіти одночасно. Починаючи з другого курсу, студенти можуть вступити на іншу спеціальність в той же самий навчальний заклад, де вони навчаються. Це явище отримало назву «Перехресний вступ» і практикується в багатьох українських ВНЗ.
Чому нам мало одної освіти.
Не встигнувши закінчити перший курс, студенти в терміновому порядку збирають та подають документи для другого вступу. Повісити на себе додаткове навантаження – крок досить серйозний, адже добре вчитися завжди непросто. Якими є причини такої поведінки студентів?
Робота «на стику спеціальностей». Деякі підприємства вважають за краще брати на роботу «універсалів», які зможуть виконувати різнопланові обов’язки, поєднуючи «в одній особі» обов’язки бухгалтера, фінансиста і керівника.
Розширення професійних компетенцій. В епоху глобалізації діє принцип: «Хто більше вміє – той більше заробить». Кожен претендент на ринку праці намагається скласти оригінальне, не схоже на інші, резюме. Одна справа – мати кваліфікацію менеджера, а зовсім інша – менеджера з додатковою психологічною освітою.
Бажання отримати додаткові знання. Поєднати «приємне» (заняття для «душі»), з «корисним» (добре оплачувана робота) виходить далеко не завжди, але бути фахівцем в улюбленій справі хочеться неймовірно. При перехресному вступі отримуєш додаткову освіту та здобуваєш дві спеціальності – ту, що годує, і ту, що хобі.
Прагнення догодити і «вашим», і «нашим». Скільки батьків вважають, що знають майбутнє своїх дітей краще, ніж вони самі і давним-давно обрали своїм «чадам» спеціальність та місце навчання. Якщо це не збігається із вашими інтересами, є шанс уникнути конфлікту – після першого курсу здійснити перехресний вступ на вподобану вами спеціальність, звалити на себе додаткове навантаження, проте зберегти мир в родині.
Причин багато, результат один – йдемо наполегливо вчитися, отримуючи одночасно кілька дипломів.
Перехресний вступ на бакалаврат.
Вступити на додаткову вищу освіту – добрий варіант для тих, хто має чітке уявлення про свій життєвий план, хоче отримати повноцінну освіту протягом п’яти років та вибрати відповідну сферу для працевлаштування. КІБіТ може запропонувати різні варіанти «комплексної освіти».
Найпопулярніший варіант – поєднати психологічну освіту із кваліфікацією менеджера. Добрий керівник повинен не тільки організовувати діяльність підприємства, а й вміти спілкуватися із своїми підлеглими та мотивувати їх на роботу, для чого потрібно бути підкованим в психології.
Не менш зручним є варіант: «фінансист і бухгалтер – два в одному». Невелике підприємство може об’єднати ці дві посади в одній, що вже гарантує вам гідну зарплату. Якщо ви працюєте у великій компанії або корпорації, наявність двох освіт також є плюсом – гарантовано не потрапите під скорочення.
Вчитеся на підприємця? На початковій стадії вашого проекту треба буде економити. Один із способів – взяти на себе обов’язки бухгалтера або фінансиста. Додатковим приємним моментом буде ваш спокій на предмет «нечистих на руку» працівників.
Київський інститут бізнесу та технологій проводить набір на наступні спеціальності та освітні програми:
- Менеджмент
- Публічне управління і адміністрування
- Підприємництво
- Фінанси, банківська справа і страхування
- Облік та оподаткування
- Корпоративні фінанси
- Психологія
- Психологія бізнесу.
Ознайомившись із списком можливих компетенцій даних спеціальностей, ви зможете самостійно розробити стратегію формування ваших професійних якостей і прийняти рішення про подальше навчання.
Магістр за двома спеціальностями.
Після отримання базової вищої освіти випускники вступають до магістратури з метою поглибити свої знання та розширити сферу їхнього застосування. Багато студентів користуються можливістю вступити одночасно на дві магістерські програми і стати професіоналом в декількох сферах.
Магістратура Київського інституту бізнесу та технологій проводить набір на наступні спеціальності і спеціалізації:
- Фінанси, банківська справа і страхування
- Менеджмент підприємств, установ і організацій
- Менеджмент і психологія бізнесу
- Облік і аудит підприємницької діяльності. Аудиторська справа
- Економіка та фінанси підприємств.
Якщо ви бажаєте керувати туристичною компанією або працювати на гідній посаді в сфері туризму, КІБіТ пропонує отримати додаткову освіту в рамках освітньої програми «Економіка туристичної індустрії».
Навчання в магістратурі Київського інституту бізнесу та технологій становить півтора року та базується на спеціалізованих навчальних курсах. У своїй додатковій освіті ви будете вивчати виключно «профільні» предмети та не витратите зайвого часу на повторне вивчення загальноосвітніх дисциплін.
Отримуємо дві освіти в КІБіТ.
Київський інститут бізнесу та технологій пропонує своїм студентам отримати додаткову освіту та розширити можливості своєї реалізації. Чому додаткову освіту слід отримувати саме у нас?
- Ми навчаємо спеціальностям із практичним застосуванням.
- Наші викладачі працюють з урахуванням особливостей навчального навантаження студентів;
- Всі наші навчальні курси включають в себе інноваційні методики викладання;
- Ми надаємо студентам місце для проходження практики;
- Ми здійснюємо навчальний процес поза аудиторією (електронні листи, скайп-конференції, відвідування підприємств, міжнародні стажування)
- Ми маємо компактне розташування і забезпечуємо студентів комфортними технічними умовами.
- Ми допомагаємо нашим випускникам систематизувати отримані знання та навички.
Вчитися ніколи не пізно. Сучасні молоді люди вважають за краще не витрачати даремно часу, а одразу придбати всі потрібні їм знання та уміння в одному місці. Якщо ви бажаєте стати справжнім «універсальним» фахівцем в українському та зарубіжному бізнес просторі, скористайтеся можливістю перехресного вступу до Київського інституту бізнесу та технологій. Більш детально про умови вступу та порядок подання документів ви зможете дізнатися, звернувшись до приймальної комісії Інституту в Києві, Житомирі, Вінниці або Умані. Вступайте та підвищуйте свої професійні якості разом з КІБіТ!