Випускники ВНЗ: поповнимо свої знання в коледжі!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВипускники ВНЗ: поповнимо свої знання в коледжі!

Ситуація в українському суспільстві постійно змінюється. Ще вчора все в житті було стабільним і надійним, а сьогодні ви не знаєте куди кидатися. Може час змінити сферу діяльності? Багато приймають рішення придбати додаткову кваліфікацію та отримують другу вищу освіту. Фаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій пропонує вам дещо незвичний варіант професійного зросту – закінчити одну із наших спеціальностей та доповнити вашу вищу освіту середньою спеціальною!

Куди піти, куди податися? Недоліки «книжної» освіти.

Нові вимоги до сучасного фахівця зводять «нанівець» переваги «класичного» навчання у вищих навчальних закладах. Запис в дипломі давним-давно не означає фактичного працевлаштування, а багаторічний досвід роботи – високий рівень зарплати. Чого ж не вистачає всім ВНЗ, що б випустити грамотного та затребуваного фахівця? Спробуємо проаналізувати їхні основні недоліки.

Активна схема: «наставник – учень». Вчителю складно придушити спокусу весь час повчати свого учня, хвалити його, виправляти помилки і не давати жодної можливості зробити по-своєму. Положення викладача в престижних навчальних закладах іноді можна порівняти із авторитетом середньовічного священика – студенти відчувають до наставника величезну повагу, і навіть в думках не можуть піддати під сумнів його слова. Але ж викладач теж людина, і його знання (якими він «шпигує» саме вас!) можуть бути в чомусь правильними, але елементарно не відповідати викликам часу.

Низькі технологічні можливості. Студентам давно приїлися нудні лекції без візуалізації. Презентація раз в семестр на відкритій лекції – занадто мало для ефективного засвоєння курсу. Що вже говорити про застарілі електронні машини, куди не стане жодна з комп’ютерних програм навіть минулорічної версії; або інтернет, проведений виключно для комп’ютерного класу та кабінету керівника.

Формальне проходження практики. У деяких ВНЗ поняття «практика» – не більше, ніж головний біль студента та його наукового керівника. Один не хоче йти працювати, інший – координувати його діяльність. Результат – кількість годин, проведених на виробництві, скорочено до мінімуму, а самі практиканти сприймаються не в якості майбутніх співробітників, а виступають представниками безкоштовного бюро добрих послуг – принести, подати, прибрати, переписати і т.д.

Використання застарілих даних. У викладацькій діяльності потрібно обов’язково тримати руку «на пульсі» і бути в курсі всіх новинок. І якщо в природознавчих науках (фізика, хімія, біологія і т.д.) зміни відбуваються рідко, то в сфері економіки та технологій кожні шість місяців щось змінюється, і користуватися статистичної добіркою за попередній рік абсолютно неприпустимо. На жаль, підручники з економічних предметів не перевидаються так швидко, тому новоспеченому випускникові доводиться багато освоювати самостійно.

Поверхневе викладання англійської мови. В епоху глобалізації інтеграційні процеси втягують до своєї орбіти все більшу кількість країн. Провідні українські підприємства орієнтовані на співпрацю із зарубіжними компаніями, саме тому англійська мова є в їхніх очах вагомим критерієм для працевлаштування. Закінчити ВНЗ із «слабкою» англійською означає стати фахівцем, що не довчився.

Відсутність прямого співробітництва із роботодавцем. Реалії українського бізнесу такі, що в більшості випадків ВНЗ та підприємства існують абсолютно автономно – один вчить та випускає «в нікуди», а інший проводить співбесіду і приймає «з нізвідки». Випускники вищих навчальних закладів є самі по собі, і після закінчення навчання поповнюють ряди постійних відвідувачів біржі праці. Тоді як організації мають не одну посаду «ресечера» – співробітника, який відповідає за пошуки резюме на заміщення вакансії.

Далеко не всі українські ВНЗ здатні виконати запит вступника на надання якісних знань і навичок з можливістю подальшої роботи. Навчання на прикладної спеціальності після закінчення вищого навчального закладу дозволить придбати знання для реального працевлаштування. Значною перевагою в пошуку роботи буде ваш життєвий і розвинене мислення.

Отримуємо сучасну прикладну освіту в коледжі КІБіТ!

kolledj posle VUZaФаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій відповідає всім вимогам навчального закладу, де готують практиків із хорошою базою знань та можливостями їхнього подальшого застосування. Чим може зацікавити наш коледж випускників ВНЗ?

Інноваційні методики викладання. Навчання в економіко-технологічному коледжі КІБіТ передбачає наявність майстер-класів, тренінгів, роботу в лабораторії (для студентів спеціальності «Комп’ютерна інженерія) та відвідування підприємств. Навчальні курси будь-якої спеціальності мають на меті не просто поділитися інформацією, а навчити студентів чогось нового – ремонту клавіатури ноутбука, оцінці вартості готельного комплексу, організації роботи відділу, спілкуванню із важковиховуваними дітьми і т.д. Адміністрація коледжу залучає до роботи виключно викладачів з досвідом роботи в сфері бізнесу та технологій. Крім стандартних «міністерських» спеціальностей в коледжі діють освітні програми, розроблені відповідно до європейських стандартів та спрямовані на додатковий приріст ваших компетенцій. Якщо ваше перша освіта має теоретичний характер, варто спробувати розширити «профіль».

Технологічне оснащення. Керівництво КІБіТ приділяє велику увагу матеріально-технічній базі коледжу. Починаючи із першого курсу, студенти відточують навички презентації, виконуючи різні домашні завдання. Наукові доповіді, курсові роботи та дипломні проекти також захищаються виключно із використанням презентаційного проектора. Комп’ютерні класи коледжу обладнані сучасними процесорами, в холі знаходяться моноблоки Apple, у всьому будинку та у внутрішньому дворику «ловить» безкоштовний Wi-Fi. Також студенти та співробітники навчального закладу мають можливість отримати можливість відремонтувати свою техніку. У лабораторії коледжу студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» під керівництвом досвідчених викладачів вивчають внутрішню структуру комп’ютерів та ноутбуків, і, якщо є можливість, усувають неполадки.

Високий рівень володіння англійською мовою. Київський інститут бізнесу та технологій, в структуру якого входить фаховий коледж КІБіТ, давно набув статусу міжнародного інституту. В Інституті та Коледжі навчаються студенти з Азербайджану, Грузії, Казахстану, Кореї, Нігерії,  Пакистану, Туркменістану, Ефіопії і т.д. Навчальний процес передбачає поглиблене вивчення англійської мови з ухилом в економічну термінологію.

Співпраця з провідними українськими підприємствами. Гарний роботодавець не тільки шукає резюме в інтернеті, але і залучає практикантів, та «виховує» з них майбутніх співробітників. КІБіТ надає студентам можливість пройти практику в українських та зарубіжних компаніях, з якими коледж укладає письмові договори або має усні домовленості. Більшість студентів після проходження практики отримують пропозицію про працевлаштування на постійній основі.

Фаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій здійснює набір за наступними спеціальностями:kolledj posle VUZa1

Більш поглиблені знання ви можете отримати в рамках освітніх програм:

Втомилися від безглуздої роботи? Хочете отримати цікаву посаду з перспективою удосконалення та розвитку кар’єрного зросту? Вступайте на одну із спеціальностей нашого коледжу! Здобувши освіту комп’ютерного інженера, веб-дизайнера, фінансиста, бухгалтера, соціального працівника або менеджера ви зможете одразу ж піти працювати, не думаючи про можливість застосувань ваших знань. Пам’ятайте, навчаючись в коледжі, ви не робите ваш рівень нижчим, а підвищуєте якість життя!