Спеціальність «Бухгалтерський облік» – старт фінансової кар’єри

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниСпеціальність «Бухгалтерський облік» – старт фінансової кар’єри

buhuchet2Якщо ви не знаєте, хто такий бухгалтер, все про професії подібного плану вам розкажуть газети, Інтернет-ресурси і довідники. Юридична особа, державна організація, приватні підприємці тримають в штаті мінімум одну людину, яка упорядковує всю їхню фінансову звітність. Для професіонала в сфері обліку немає зниклих чеків, відсутності записів в «амбарний» книзі, а також невчасних платежів та незданих звітів, що цінує будь-який роботодавець.

Людина, за професією бухгалтер, спокійно може стати фінансистом, аудитором, менеджером, економістом і навіть зайняти вищі керівні пости у великій компанії. Уміння вести облік, дотримання «dead line», застосування методів системного аналізу при роботі з цифрами, володіння спеціальними комп’ютерними програмами – якості, які керівництво не може не помітити. Але ось професія бухгалтера є доступною далеко не кожному фахівцю з економічним ухилом, а тим більше людині з гуманітарної сфери. Дана спеціалізація має на увазі володіння певними професійними навичками (знання основних видів банківських операцій, знання податкового, цивільного та трудового законодавства, ведення балансу підприємства грамотне складання звітності). Крім того, бухгалтерський облік – навчання, де паралельно відбувається формування відповідних особистих якостей (здатність до комплексного аналізу, педантичність, скурпулезність, управління часом, стійкість до стресових ситуацій). Придбати всі перераховані вище навички та якості можливо тільки за умови тривалого навчання в спеціальному навчальному закладі.

Навчання на бухгалтера дається дуже нелегко. Після вступу студента очікує вивчення безлічі спеціалізованих предметів та методик, а також робота з різними комп’ютерними програмами. Дана професія не дозволяє стояти на місці, а вимагає постійного розвитку, тому дуже важливо ще під час навчання виробити звичку цікавитися усіма новинками у професійній сфері.

Бухгалтерський облік – спеціальність, яка завжди дасть можливість заробити на хліб з маслом. Приємними бонусами виступає відчуття реалізованої в професійному плані людини. Разом із досвідом складання звітності приходить вміння організувати своє життя таким чином, що б вистачило часу на все – роботу, дім, книги, подорожі, фітнес і т.д.

Навчання бухгалтерії в економіко-технологічному коледжі КІБіТ.

Рахувати гроші подобається всім. Свої … А ви відчуваєте покликання перераховувати не тільки свої,buhuchet але і чужі? Що без вашого чіткого контролю підприємство просто не зможе? КІБіТ допоможе вирішити вашу проблему!

Якщо ви шукаєте, де вчать на бухгалтера, зверніть увагу на навчальні заклади, де працюють люди, які поєднують викладацьку діяльність з практичною діяльністю в сфері бізнесу. У нашому коледжі працюють виключно викладачі-практики, які знайомлять студентів з усіма «підводними каменями» професії.

Вступити на бухгалтера можливо до економіко-технологічного коледжу КІБіТ. Нашим навчальним закладом розроблена освітня програма «Бухгалтерський облік», яка відповідає європейським стандартам «Erasmus». Студент отримує поглиблені знання та виробляє практичні навички з бухгалтерського обліку, а саме: із збору, реєстрації та узагальнення інформації в грошовому вираженні про стан майна, зобов’язання та капітал організації.

Вигідна перевага нашої освітньої програми – вивчення бухгалтерського обліку з нуля. З метою підготовки студента до його майбутньої спеціальності, та прищеплення йому нового рівня мислення, на першому курсі викладаються предмети шкільної програми з акцентом на профільні дисципліни (математика, українська мова та література, історія України, біологія і т.д.). Навчання бухгалтерському обліку починається з другого курсу, коли вводяться спеціальні навчальні курси.

Вже на третьому курсі студент стає хорошим фахівцем і вміє вести бухгалтерію малих та середніх підприємств. В кінці навчання майбутні молодші спеціалісти проходять практику на різних фірмах та державних організаціях, де успішно застосовують отримані в аудиторії знання. Часто трапляється, що здібного співробітника залишають на роботі та оформлюють у штат.

Професійний бухгалтер – навчання в КіБІТ.

Отже, ви прийняли рішення – вступати до коледжу, залишилося тільки його реалізувати. Фаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій пропонує вам різні варіанти вступу на вашу улюблену спеціальність.

Як вступити на бухгалтера, ви зможете дізнатися на нашому сайті www.kibit.ua або звернувшись до приймальної комісії Коледжу за телефоном +38(050)-341-42-42. Наші співробітники нададуть вам кваліфіковану консультацію з правил прийому, допоможуть з оформленням документів, а також ознайомлять з попередніми навчальним планом та перевагами нашої освітньої програми. Після закінчення коледжу ви зможете вступити одразу на третій курс Інституту за спеціальністю «Облік та оподаткування», де продовжите вивчення бухгалтерського обліку. Там ви придбаєте багато компетенцій, які дозволять працювати аудитором, головним бухгалтером, співробітником відділу в податковій інспекції або фіскальної службі (з перспективою підвищення). Знання англійської мови відкриє перед вами перспективу вийти на міжнародний рівень, та запропонувати свої послуги великим аудиторським компаніям.

Якщо ви зрозуміли, що навчання бухобліку – справа всього вашого життя, не відкладайте ваше рішення, а зверніться за адресою м.Київ, пров. Зоряний 1/5, де знаходиться приймальна комісія КІБіТ. Саме там  вам зможуть допомогти втілити в життя вашу мрію.