Комфорт для студентів: технічні можливості економіко-технологічного коледжу КІБіТ.

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКомфорт для студентів: технічні можливості економіко-технологічного коледжу КІБіТ.

tennicheskie vozmojnostiСучасний студент не мислить себе без використання інформаційних технологій. Сидіти в бібліотеці, конспектуючи підручники – це зовсім не для нього. Набагато зручніше знайти необхідну літературу в електронному форматі та спокійно прочитати на планшеті вдома або у транспорті.

Фаховий коледж КІБіТ надає прекрасні технічні можливості для своїх студентів і співробітників, створюючи сприятливі умови для навчання та роботи. Які ж технології знаходяться в розпорядженні «жителів» та відвідувачів коледжу?

Пізнавально та розважально … Світова мережа в КІБіТ.

Інтернет. Всесвітня павутина ще в кінці минулого століття захопила всі цивілізовані держави і стала потужним інструментом для просування в маси ідей, товарів, послуг. Наявність доступу до мережі визначає рівень сучасності будь-якої організації, особливо в сфері освітніх послуг. Якщо в навчальному закладі Інтернет знаходиться виключно в кабінеті у директора, про якість та актуальність подібного освіти (особливо в сфері бізнесу) судити не складно. В економіко-технологічному коледжі КІБыТ комп’ютер з виходом в Інтернет є в кабінеті кожного співробітника. Для студентської роботи в бібліотеці коледжу передбачено 3 комп’ютери для написання рефератів/курсових, участі в групових проектах або просто пошуку інформації в Мережі. Кожен аудиторний курс передбачає практичні заняття в комп’ютерних класах, де студентів навчають працювати зі спеціалізованими програмами. Обмінюватися з викладачем інформацією через Google Disk або соціальну мережу Facebook – нормальна практика для наших студентів.

Безкоштовний Wi-Fi. Сучасні молоді люди не уявляють своє життя без доступу в Інтернет. Facebook, GPS Navigator, YouTube, Viber і інші додатки повинні бути під рукою. Київський інститут бізнесу та технологій надає всім бажаючим безкоштовний Wi-Fi в усіх своїх корпусах та приміщеннях. Доступ до паролів абсолютно не приховується, а висить вільно на стінці біля центрального входу, що позбавляє необхідності шукати системного адміністратора, який видає логін та пароль виключно «своїм». Якщо студент бажає відпочити з чашкою кави у дворі будівлі коледжу, він зможе без проблем покопирсатися в улюблених додатках так, як там відмінно «бере» сигнал Wi-Fi.

Техніка в навчальному процесі КІБіТ.

Моноблоки. Часто студенту коледжу хочеться послухати музику, подивитися фільм, показати tehnicheskie vozmojnosti3друзям смішне відео, і обов’язково на великому екрані. А що робити, якщо більшість свого часу, як і твої друзі, ти проводиш у коледжі? Спеціально для подібних випадків адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій розпорядилася встановити в холі моноблоки фірми Apple, що відрізняються високою швидкістю та якістю. Якщо потрібно терміново подивитися якусь інформацію з Інтернету або «прогнати» свою презентацію перед виступом, моноблоки стануть для студента незамінними помічниками.

Проектор. Презентація – досить зручний спосіб продемонструвати іншим тему своєї доповіді, використовуючи при цьому різні фото, аудіо та відео. Викладені у вигляді конспекту тези завжди будуть більш зрозумілими та цікавими, ніж довгий та розлогий виступ. Адміністрація та викладацький склад коледжу вимагають, що б кожен виступ студента (на конференції, під час роботи в групових проектах, на захисті курсової/практики/ диплома і т.д.) супроводжувалося презентацією, зробленої в Power Point. Практично кожна аудиторія КІБіТ обладнана проекторами фірм Acer, Ben Q, Viewsonic або Canon, які завжди дадуть студентам можливість проявити себе та показати всі свої досягнення.

Принтер та копіювальний апарат. Незважаючи на тотальну електронізацію інформації, все одно залишається потреба роздруковувати та ксерити різноманітні матеріали. В бібліотеці коледжу студенти можуть скористатися послугами ксерокопіювання або роздруківки необхідних для них конспектів, фрагментів книг або кваліфікаційних робіт.

Серверна кімната. Фаховий коледж КІБіТ постійно організовує безліч акцій та заходів, як наукового, так і громадського характеру. В даній ситуації він просто не може собі дозволити залишитися без зв’язку або технічного супроводу. Для безперебійної роботи всіх комп’ютерів, точок доступу Wi-Fi, Інтернет-мережі, потрібно стежити за порядком їхньої роботи та усувати неполадки. У приміщенні Київського інституту бізнесу та технологій існує спеціально обладнане приміщення, з якого здійснюється управління всіма комунікаціями. Найменше пошкодження або будь-яка несправність обладнання стає об’єктом пильної уваги співробітників сервісної служби КІБіТ.

Фаховий коледж КІБіТ: все для студентів.

tehnicheskie vozmojnosti5Важкувато вчитися комп’ютерній інженерії, маючи під рукою застарілу техніку. І не менш тяжко освоювати спеціальні системні програми, працюючи на комп’ютері, що постійно зависає. В КІБіТ про такі проблеми і не чули!

Фаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій пропонує нашим вступникам відвідати наш Київський офіс і на власні очі переконатися в технічних можливостях нашого навчального закладу:

  • ми прямо на заняттях вчимо студента роботі зі спеціальними комп’ютерними програмами;
  • ми надаємо безкоштовний Wi-Fi для всіх, хто знаходиться в стінах коледжу;
  • ми формуємо у студента навички оформлення ефективної презентації;
  • ми даємо всім бажаючим користуватися моноблоками протягом робочого дня;
  • ми організовуємо робочі місця для роботи в бібліотеці онлайн;
  • ми ретельно стежимо за станом нашої техніки.

Бажаєш полегшити процес навчання? Вступай до коледжу КІБіТ та користуйся всіма технічними перевагами!