Вступаємо на фінансиста! Спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування.»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВступаємо на фінансиста! Спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування.»

Money strategies concept - dollar bills on chess board manipulated by woman handВ цьому світі все має свою ціну. І завжди будуть ті, хто цю ціну встановлює. Спеціальність фінансовий менеджмент – перспективний шлях для кар’єрного зросту. Людина з математичним складом розуму за умови володіння спеціальними знаннями здатна перевернути гори та переплисти моря. А розпоряджатися грошовими коштами підприємства – тим більше.

Фінансові спеціальності досить популярні серед вступників України. Однак не кожен школяр хоче доучуватися 11 класів, а бажає піти здобувати спеціальність вже після 9 класу. Бажання раніше почати доросле життя, прагнення вивчати улюблену справу з самих азів, спроба втекти від шкільної парти – причини можуть бути різними. Якими б не були ваші мотиви, не турбуйтеся – подібні напрямки підготовки доступні не тільки в фінансовому інституті, але і в середніх спеціальних закладах – коледжах та технікумах.

Фінансова освіта в коледжі КІБІТ.

Цього року повноцінна фінансова економічна освіта сталаfinanci kolledj3 доступна в нашому економічному коледжі при Київському інституті бізнесу та технологій. Спеціальність «Оціночна діяльність» була реорганізована в «Фінанси, банківська справа і страхування». І тепер, крім дисциплін з оцінювання, навчальний план коледжу розширено банківськими, фінансовими, торгово-економічними, фінансово-правовими дисциплінами.

Фахівці з фінансів підготовлені для роботи в сфері біржової діяльності та набувають вміння:

  • оцінювати і аналізувати фінансовий стан підприємства;
  • укладати договори на брокерське обслуговування між брокерською конторою та клієнтом;
  • здійснювати відкриття рахунків клієнтів;
  • облікувати операції з купівлі-продажу нерухомості, цінних паперів, оцінювати потенційні ризики підприємства, організації.

Щоб успішно працювати за професією «фінансист» студенти коледжу вивчають:

  • економічні нормативні та законодавчі документи, що регламентують оціночну діяльність;
  • існуючі системи класифікації нерухомого та рухомого майна;
  • проектно-кошторисну справу;
  • основи землеустрою;
  • методи проведення експертизи технічного стану машин, устаткування і транспортних засобів;
  • діючі методики оцінки вартості нерухомого та рухомого майна;
  • визначення орендної плати та заставної вартості.

Спеціальність фінансиста передбачає знання основних положень концепції вартості грошей в часі для оцінки ефективності здійснення реальних інвестицій. Фахівці з фінансів вміють визначати і оцінювати інвестиційні властивості цінних паперів, визначати основні статті витрат за проектом та грошові потоки від реалізації інвестиційних проектів, складати календарні плани та здійснювати моніторинг реалізації інвестиційних рішень.

Деякі навички, які отримають студенти під час навчання фінансам в КІБіТ:

  • основи роботи з комп’ютерними програмами 1С, SAP, SQL, Office 365, EXEL;
  • оформлення бухгалтерських документів;
  • ведення бюджету;
  • знання українських стандартів бухгалтерського та податкового обліку;
  • володіння методом оцінювання;
  • англійська мова.

У 2017 році в економіко-технологічному коледжі КІБіТ на базі спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» розроблена автономна освітня програма «Фінанси». Крім стандартних курсів, студентів додатково вчать працювати з великим обсягом коштів, управляти капіталом, розвивають розуміння – як і які проекти фінансувати. Передбачені групові заняття, робота над спільним проектом, моніторинг сучасних джерел інформації.

Працюємо або вчимося далі? Подальша доля випускників коледжу КІБіТ.

financi kolledjДля випускників спеціальності фінанси «Де можна працювати?» – не питання. Багато українських компаній мають потребу в фахівцях з оцінювання рухомого і нерухомого майна, супроводу банківських операцій, знання ринку цінних паперів. Студенти проходять практику в організаціях, з якими у КІБіТ укладений договір, або знаходять місце для практики самостійно. Найчастіше протягом невеликого часу практиканти переходять в статус офіційно оформлених працівників,

Якщо молодші спеціалісти бажають поглибити свою освіту, вони можуть продовжити навчання на 3 курсі Інституту за спеціальностями «Фінанси, банківська справа і страхування» та «Облік і оподаткування», а також в рамках освітньої програми «Корпоративні фінанси».

Фаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій здійснює якісне навчання фінансистів з метою поліпшення вітчизняної економіки шляхом «вливання» свіжої крові. Вподобали компанію для майбутньої роботи? КІБіТ її підкорить!