Відчуваєте професійну кризу? Ваша спеціальність перестала добре оплачуватися? Набридла багаторічна робота? Не варто засмучуватися! Завжди є можливість отримати додаткову освіту та почати нове життя, використовуючи позитивний досвід попередніх років.
Вчимося далі! Для чого потрібно друга освіта.
Вступ до ВНЗ – виснажливий та кропіткий процес, але багатьох потенційних вступників це не зупиняє. Маючи сім’ю та велику завантаженість по роботі, вони направляють свої стопи до вищих навчальних закладів, складають вступні випробування та знову стають студентами. Які причини спонукають їх так чинити?
Зміна місця роботи. Дуже рідкісні випадки, коли людина працює на одній і тій же посаді багато років. Переїзд на нове місце проживання, відсутність кар’єрного росту, погані відносини із новим керівництвом – в житті буває всяке. Все частіше і частіше люди гортають інформаційні довідники і замислюються, як отримати другу вищу освіту в Україні. Адже нові знання допомагають поповнити резюме, і придбати вагому перевагу перед конкурентами.
Підвищення кваліфікації. Життя не стоїть на місці. Різні бізнес сфери зливаються, а професії інтегруються. Якщо раніше від керівника відділу потрібно було бути добрим професіоналом, то тепер до цього додалася необхідність знання психології (для грамотного управління колективом). Вступити на другу вищу – відмінний варіант підняти свій професійний рівень. Адже для виконання стратегічних завдань компанії ваших умінь вже може не вистачати, а перспективна молодь все частіше і частіше дихає в потилицю.
Додатковий заробіток. У нашій країні ціни ростуть швидше зарплат. Робота в одному місці не може задовольнити всі фінансові потреби, особливо якщо знімається квартира або родина знаходиться на повному забезпеченні. Часто отримання другої вищої освіти в Україні – єдиний вихід для тих, хто хоче жити чесно, але гідно. Так, вільного часу не стане, але з’явиться додатковий дохід. А якщо робота дає можливість будувати індивідуальний графік, ви залишитеся в абсолютному виграші.
Зайві знання кишеню не тягнуть. А якщо їх ще й не вистачає, то варто задуматися про можливості знову стати студентом. Виникла необхідність вчитися далі? Озирніться та побачите біля себе багато варіантів.
Отримуємо другу вищу освіту в КІБіТ.
Дозріли для вступу? Справа за малим – обрати відповідний навчальний заклад, здатний задовольнити всі ваші запити. Київський інститут бізнесу та технологій пропонує великий вибір професій, оволодівши якими, ви зможете змінити своє життя. Чому слід вибрати саме наш Інститут?
Інноваційні методики викладання. Академічні пари та конспекти під диктовку давно себе не виправдовують – студенти «відсиджують» нудні заняття та практично нічого не засвоюють. Адміністрація та викладацький склад Інституту прагнуть урізноманітнити навчальний процес роботою в групових проектах, проведенням тренінгів, відвідуванням підприємств, міжнародними стажуванням. Студенти здобувають нові навички, розширюють свій кругозір та вчаться нестандартно мислити. Здобувати другу вищу освіту в Україні, навчаючись в КІБіТ, буде не тільки інформативно, але ще й цікаво.
Прикладна освіта. Якщо людина зважується на такий відповідальний крок, як вступити до ВНЗ другий раз, вона це робить явно не для задоволення, а з метою отримати спеціальність із можливістю практичного застосування. Київський інститут бізнесу та технологій має репутацію навчального закладу, який готує практиків. Наші випускники ведуть бухгалтерію великих підприємств, керують фінансами корпорацій, стають enterpreneurами, працюють в аудиторських компаніях і т.д. У багатьох містах ми випускаємо практиків з другою вищою освітою – Києві, Вінниці, Житомирі, Умані (також планується відкриття філій в інших обласних та районних центрах).
Виробнича практика. Неможливо стати повноцінним професіоналом, сидячи в аудиторії. Що б гідно представити себе на ярмарку вакансій, необхідно «відточити» та закріпити свої навички на практиці. Вивчення документів, спілкування з клієнтами, робота з комп’ютерними програмами – необхідний етап «вливання» в робочу обстановку. Головна небезпека практикантів – не перетворитися на безкоштовних розсильних, від чого не застраховані навіть випускники другої вищої. Київський інститут бізнесу та технологій має підписані договори або усні домовленості із підприємствами про проходження виробничої практики, що повністю виключає недбале ставлення, як з боку студента, так і з боку організації.
Знайомство із новинками ринку працевлаштування. Навіть отримання другої вищої освіти в Україні не гарантує гідного місця роботи, якщо ви не зумієте правильно скласти резюме або показати себе на співбесіді. У КІБіТ студенти вивчають практичні курси «Управління персоналом» та «Складання резюме». Додатковий плюс – викладацький склад Інституту складається із практиків, які паралельно працюють у сфері бізнесу, тому випускники завжди в курсі всіх останніх нововведень ринку праці.
Київський інститут бізнесу та технологій позиціонує себе в якості інноваційного навчального закладу та прагне слідувати новим трендам в бізнес освіті.
Увага! ВНЗ не надає можливості здобувати другу вищу освіту безкоштовно! Інститут надає освітні послуги виключно на контрактній основі.
Київський інститут бізнесу та технологій: друга вища заочно.
Часто виробнича необхідність та сімейні обов’язки не дозволяють людині витратити два-три роки на студентське життя. Якою б нудною або низькооплачуваною не була робота, випасти із робочого життя не уявляється можливим – адже сонце сходить і заходить, а їсти завжди хочеться .
Система освіти давно придумала вихід – отримати другу вищу освіту заочно. Ви зможете засвоїти всі необхідні науки та отримати диплом, не відриваючись від виробництва. Навчання в стінах ВНЗ відбуватиметься під час сесій (два-три рази на рік), де ви будете здавати іспити, отримувати «начитку» нового матеріалу і брати участь в практичних заняттях.
Єдина негативна сторона заочного другої вищої освіти – велика частина знань освоюється самостійно, а часу на навчання практично немає. Але це не повинно лякати людей, які поставили собі за мету засвоїти нові види діяльності та змінити свою долю. А що б вам стало легше, КІБіТ проводить спеціальні бізнес тренінги з тайм менеджменту, де студентів навчають правильно розпоряджатися своїм часом та організовувати робочий день.
Якщо вас щось перестало влаштовувати у трудовій діяльності, завжди можна піти вчитися далі та отримати нові можливості для розвитку. Київський інститут бізнесу та технологій дає вам шанс стати кращим і не варто його втрачати! Не думайте, а отримуйте другу вищу освіту – Україна потребує кваліфікованих кадрів!