Вступ до коледжу після 9 класу – шукаємо, обираємо, аналізуємо

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниВступ до коледжу після 9 класу – шукаємо, обираємо, аналізуємо

posle 9 klassaШкола – закінчена. Перше доросле рішення дев’ятикласника остаточне і оскарженню не підлягає. Геть підручники та парти, хай живе доросле життя! А чи вирішили ви, куди саме підете?

Вся молодь любить захоплюватися, часто змінює свої смаки та переваги. Як розібратися, що бажання стати економістом – не данина моді чи враження від розповідей дорослих, а вибір подальшого життєвого шляху?

Як правильно обрати професію?

Перш, ніж вирішити, ким ви хочете стати, необхідно розібратися в причинах, що викликали це бажання. Якщо ви наслухалися розповідей про перспективну, грошову і популярну професію, то поспішаємо вас засмутити: великі гроші заробляє тільки справжній професіонал, яким ще потрібно вміти стати. Ви не любите математику, але вчора почули яка класна професія бухгалтера? Добре подумайте, чи варто слідувати за своїм першим покликом.

Можете сміливо вибирати вподобану вами професію, якщо:

  • ви маєте хороші оцінки з предметів, з яких проводяться іспити для вступу на спеціальність, що вас цікавить;
  • ваше рішення прийнято після неодноразових консультацій із фахівцями;
  • ви приблизно знаєте, де і ким ви будете працювати після закінчення;
  • ви виконували окремі завдання, пов’язані із спеціальністю, яка вам сподобалась, і у вас вийшло.

Правильно буде, якщо ви у виборі професії порадитеся зі своїми батьками та близькими. По-перше, ви росли у них на очах, і вони можуть бачити ваші потенційні можливості. А по-друге, вступ – це рішення якщо не на все життя, то на довгий час. І не варто вплутуватися в тривалу сварку, якщо можна прийти до взаємної згоди та обрати зручний для всіх варіант.

Як правильно обрати навчальний заклад?

Якщо вирішуєте, до якого коледжу вступити, то запитайте 99995себе, ким ви хочете бути через чотири роки. Відповідь знайти непросто, але чим швидше це відбудеться, тим краще для вашого майбутнього.

Навчальний заклад має відповідати всім сучасним критерієм та знаходитися в постійному розвитку. У ХХІ столітті прогрес йде семимильними кроками і невідомо, які вимоги будуть висуватися до вашій професії через чотири роки. Коледж має вміти підлаштовуватися під вимоги потенційних роботодавців та перебудовувати навчальні плани відповідно до нових тенденцій ринку праці.

В епоху глобалізації велика увага приділяється іноземним мовам. Обрати місце, де немає доброго викладання англійської, означає заздалегідь приректи себе на ізоляцію та обмежити можливості майбутнього працевлаштування. Рівень викладання мови повинен відповідати сучасним критеріям – випускник коледжу повинен не тільки вміти спілкуватися, а й володіти відповідною термінологією.

Сучасне суспільство – технологічне. З метою поліпшення організації виробництва та роботи з персоналом, щороку випускаються різні комп’ютерні програми. Гарний професіонал повинен уміти працювати з більшістю з них, тому обов’язково поцікавтеся матеріально-технічною базою обраного вами навчального закладу та рівнем викладання там комп’ютерних програм.

Час навчання – золота пора. Студент здобуває не тільки знання, а й нові знайомства та враження. Якщо ви бажаєте вчитися в коледжі, де студент є сам по собі – ваше право, але не буде зайвим звернути увагу, як заклад займається дозвіллям студентів – організацією екскурсій, проведенням громадських заходів, роботою з мотивацією на навчання.

Де вам бачиться зустріч з майбутнім роботодавцем? За великим столом під час співбесіди за оголошенням? Більшість навчальних закладів давно знизили для своїх випускників рівень стресу при працевлаштуванні. При успішному проходженні практики більшість студентів отримують пропозицію щодо постійної роботи. Справа за малим – знайти серед коледжів Києва або вашого рідного міста той, у якого підписаний договір про практику з перспективними українськими компаніями.

Багато випускників коледжу бажають продовжувати своє навчання у ВНЗ. Оптимально обрати середній спеціальний заклад, який є структурним підрозділом вищого навчального закладу, і де є можливість бути зарахованим відразу на третій курс.

Немає нездійсненних рішень, головне підійти серйозно до поставленого завдання. Зваживши всі «за» і «проти», ви без зусиль знайдете підходяще місце для навчання, і повністю забезпечите своє майбутнє.

Шукаєте оптимальний коледж? Давайте розглянемо КІБіТ.

posle 9 klassa1З 2011 року на базі Київського інституту бізнесу та технологій діє економіко-технологічний коледж, який готує фахівців для роботи в різних сегментах українського та зарубіжного ринку. Викладання побудовано на залученні викладачів, що мають практичний досвід у сфері аудиту, маркетингу, менеджменту, практичної психології, реклами, фінансів і т.д. Під час навчання студенти опановують усі теоретичні і практичні знання, а також отримують рекомендації щодо їх застосування.

Коледж готує фахівців за спеціальностями:

Для отримання більш глибоких знань студенти можуть вчитися за освітніми програмами:

Якщо ви бажаєте підготуватися до здачі ЗНО, перший курс коледжу – шкільна програма, де робиться акцент на профільні предмети (українська мова та література, історія України, математика, біологія і т.д.)

Бажаєте стати фахівцем міжнародного рівня? У КІБіТ велика увага приділяється англійській мові та міжнародним зв’язкам, про що свідчить співпраця з посольствами, діаспорами, земляцтвами та зарубіжними вищими навчальними закладами. З метою обміну досвідом, адміністрація інституту та коледжу організовує міжнародні стажування.

Ви не будете відчувати проблем із передачею інформації. Для оптимізації навчального процесу та особистої зручності студентів КІБіТ підтримує добрий рівень технологічної бази – безкоштовний wi-fi у всіх приміщеннях, моноблоки Apple в холі, сучасні комп’ютери в бібліотеці та комп’ютерних класах, проектори для презентацій.

Після переходу до статусу «студент» у вчорашнього школяра починається проблема з адаптацією. У коледжі Київського інституту бізнесу та технологій студенти не є самі по собі. Адміністрація та викладацький склад КІБіТ завжди готові допомогти подолати будь-які труднощі та підтримати будь-яке починання своїх студентів. Організація екскурсій, відзначення свят, участь в суспільно-корисних акціях – життя б’є ключем як в Києві, так і у філіях коледжу. Що б зорієнтувати студента в житті коледжу, адміністрація випускає інформаційний довідник «Гід студента».

Якщо ви здібний студент, добра робота вас знайде. Економіко-технологічний коледж співпрацює з підприємствами та організаціями в питаннях проходження практики з можливістю подальшого працевлаштування. Для прикладу, в червні 2017 року студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» були відібрані для проходження практики американською IT компанією «Innovecs».

Якщо ви бажаєте отримає інноваційну освіту, звертайтеся до приймальної комісії економіко-технологічного коледжу КІБіТ за адресою м.Київ, пров. Зоряний 1/5 або телефонуйте за телефоном +38 (050) 3414242. Зверніть увагу, прийом документів для вступників на основі свідоцтва про закінчення дев’яти класів закінчується 14 липня! Більш докладний графік прийому документів та розкладу іспитів ви можете подивитися тут.

Не втрачайте свій шанс стати освіченим, поспішайте до КІБіТ!

Поступление в колледж после 9 класса – ищем, выбираем, анализируем

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниВступ до коледжу після 9 класу – шукаємо, обираємо, аналізуємо

posle 9 klassaШкола – окончена. Первое взрослое решение девятиклассника окончательное и обжалованию не подлежит. Долой учебники и парты, да здравствует взрослая жизнь! А решили ли вы, куда именно пойдёте?

Вся молодёжь – люди увлекающиеся, часто меняющие свои вкусы и предпочтение. Как разобраться, что желание стать экономистом – не дань моде или впечатление от рассказов взрослых, а выбор дальнейшего жизненного пути?

Как правильно выбрать профессию?

Прежде, чем решить, кем вы хотите стать, необходимо разобраться в причинах, которые вызвали это желание. Если вы наслушались рассказов про перспективную, денежную и популярную профессию, то спешим вас огорчить: большие деньги зарабатывает только настоящий профессионал, которым еще нужно уметь стать. Вы не любите математику, но вчера услышали какая классная профессия бухгалтер? Крепко подумайте, стоит ли следовать своему первому порыву.

Можете смело выбирать понравившуюся вам профессию, если:

  • вы имеете хорошие оценки по предметам, по которым проводятся экзамены на интересующую вас специальность;
  • ваше решение принято  после неоднократных консультаций со специалистами;
  • вы приблизительно знаете, где и кем вы будете работать после окончания.
  • вы выполняли отдельные задания, связанные с понравившейся специальностью, и у вас получилось.

Правильно будет, если вы в выборе профессии посоветуетесь со своими родителями и близкими. Во-первых, вы росли у них на глазах, и они могут видеть ваши потенциальные возможности. А во-вторых,  поступление – это решение если не на всю жизнь, то на долгое время. И не стоит ввязываться в длительную ссору, если можно прийти к обоюдному соглашению и выбрать удобный для всех вариант.

Как правильно выбрать учебное заведение?

99995Если решаете, в какой колледж поступить, то спросите себя, кем вы хотите быть через четыре года. Ответ найти непросто, но чем быстрее это произойдёт, тем лучше для вашего будущего.

Учебное заведение должно отвечать всем современным критерием и находится  в постоянном развитии. В ХХІ веке прогресс идёт семимильными шагами и неизвестно, какие требования будут у вашей профессии через четыре года. Колледж должен уметь подстраиваться под требования потенциальных работодателей и перестраивать учебные планы согласно новым тенденциям рынка труда.

В эпоху глобализации большое внимание уделяется иностранным языкам. Выбрать место, где нет хорошего английского, означает заранее обречь себя на изоляцию и ограничить возможности будущего трудоустройства. Уровень преподавания языка должен соответствовать современным критериям – выпускник колледжа должен не только уметь общаться, но и владеть соответствующей терминологией.

Современное общество – технологично. С целью улучшения организации производства и работы с персоналом, каждый год выпускаются разные компьютерные программы. Хороший профессионал должен уметь работать с большинством из них, поэтому обязательно поинтересуйтесь материально-технической базой выбранного вами учебного заведения и уровнем преподавания там компьютерных программ.

Время учёбы – золотая пора. Студент приобретает не только знания, а и новые знакомства и впечатления. Если вы хотите учиться в колледже, где студент предоставлен сам себе – ваше право, но не будет лишним обратить внимание, как заведение занимается досугом студентов – организацией экскурсий, проведением общественных мероприятий, работой с мотивацией на учёбу.

Где вам видится встреча с будущим работодателем?  За большим столом во время собеседования по объявлению? Большинство учебных заведений давно снизили для своих выпускников уровень стресса при трудоустройстве. При успешном прохождении практики большинство студентов получают предложение о постоянной работе. Дело за малым – найти среди колледжей Киева или вашего родного города тот, у которого подписан договор про практику с перспективными украинскими компаниями.

Многие выпускники колледжа хотят продолжать своё обучение в ВУЗе. Оптимально выбрать среднее специальное заведение, которое является структурным подразделением высшего учебного заведения, и где есть возможность быть зачисленным сразу на третий курс.

Нет невыполнимых решений, главное подойти серьёзно к  поставленной задаче. Взвесив все «за» и «против» вы без труда найдёте подходящее место для учёбы, и полностью обеспечите своё будущее.

Ищете оптимальный колледж? Давайте рассмотрим КИБиТ.

posle 9 klassa1С 2011 года на базе Киевского института бизнеса и технологий действует экономико-технологический колледж, который готовит специалистов для работы в различных сегментах украинского и зарубежного рынка. Преподавание построено на привлечении преподавателей, имеющих практический опыт в сфере аудита, маркетинга, менеджмента, практической психологии, рекламы, финансов и т.д. Во время обучения студенты овладевают всеми теоретическими и практическими знаниями, а также получают рекомендации об их применении.

Колледж готовит специалистов по специальностям:

Для получения более глубоких знаний студенты могут учиться по образовательным программам:

Если вы хотите подготовиться к сдаче ЗНО, первый курс колледжа – школьная программа, где делается упор на профильные предметы (украинский язык и литература, история Украины, математика, биология и т.д.)

Желаете стать специалистом международного уровня?  В  КИБиТ большое внимание уделяется английскому языку и международным связям, о чём свидетельствует сотрудничество с посольствами, диаспорами, землячествами и зарубежными ВУЗами. С целью обмена опытом, администрация института и колледжа организовывает международные  стажировки.

Вы не будете испытывать проблем с передачей информации. Для оптимизации учебного процесса и личного удобства студентов КИБиТ поддерживает хороший уровень технологической базы – бесплатный wi-fi во всех помещениях, моноблоки Apple в холле, современные компьютеры в библиотеке и компьютерных классах, проекторы для презентаций.

После перехода в статус «студента» у вчерашнего школьника начинается проблема с адаптацией. В колледже Киевского института бизнеса и технологий студенты не предоставлены сами себе. Администрация и преподавательский состав КИБиТ всегда готовы помочь преодолеть любые трудности и поддержать любое начинание своих студентов. Организация экскурсий, отмечание праздников, участие в общественно-полезных акциях – жизнь бъет ключём как в Киеве, так и в филиалах колледжа. Что бы сориентировать студента в жизни колледжа, администрация выпускает информационный справочник «Гид студента».

Если вы способный студент, хорошая работа вас найдёт. Экономико-технологический колледж сотрудничает с предприятиями и организациями в вопросах прохождения практики с возможностью последующего трудоустройства. Для примера, в июне 2017 года студенты специальности «Компьютерная инженерия» были отобраны для прохождения практики американской IT компанией «Innovecs».

Если вы желаете получить инновационное образование, обращайтесь в приёмную комиссию экономико-технологического колледжа КИБиТ по адресу г. Киев, пер. Звёздный 1/5 или звоните по телефону +38(050)3414242. Обратите внимание, приём документов для поступающих на основе свидетельства об окончании девяти классов заканчивается 14 июля! Более подробный график приёма документов и расписания экзаменов вы можете посмотреть тут.

Не упустите свой шанс стать образованным,  поспешите в КИБиТ!