Вступ до коледжу після 9 класу – шукаємо, обираємо, аналізуємо

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВступ до коледжу після 9 класу – шукаємо, обираємо, аналізуємо

Школа – закінчена. Перше доросле рішення дев’ятикласника остаточне і оскарженню не підлягає. Геть підручники та парти, хай живе доросле життя! А чи вирішили ви, куди саме підете?

Вся молодь любить захоплюватися, часто змінює свої смаки та переваги. Як розібратися, що бажання стати економістом – не данина моді чи враження від розповідей дорослих, а вибір подальшого життєвого шляху?

Як правильно обрати професію?

Перш, ніж вирішити, ким ви хочете стати, необхідно розібратися в причинах, що викликали це бажання. Якщо ви наслухалися розповідей про перспективну, грошову і популярну професію, то поспішаємо вас засмутити: великі гроші заробляє тільки справжній професіонал, яким ще потрібно вміти стати. Ви не любите математику, але вчора почули яка класна професія бухгалтера? Добре подумайте, чи варто слідувати за своїм першим покликом.

Можете сміливо вибирати вподобану вами професію, якщо:

  • ви маєте хороші оцінки з предметів, з яких проводяться іспити для вступу на спеціальність, що вас цікавить;
  • ваше рішення прийнято після неодноразових консультацій із фахівцями;
  • ви приблизно знаєте, де і ким ви будете працювати після закінчення;
  • ви виконували окремі завдання, пов’язані із спеціальністю, яка вам сподобалась, і у вас вийшло.

Правильно буде, якщо ви у виборі професії порадитеся зі своїми батьками та близькими. По-перше, ви росли у них на очах, і вони можуть бачити ваші потенційні можливості. А по-друге, вступ – це рішення якщо не на все життя, то на довгий час. І не варто вплутуватися в тривалу сварку, якщо можна прийти до взаємної згоди та обрати зручний для всіх варіант.

Як правильно обрати навчальний заклад?

Якщо вирішуєте, до якого коледжу вступити, то запитайте 99995себе, ким ви хочете бути через чотири роки. Відповідь знайти непросто, але чим швидше це відбудеться, тим краще для вашого майбутнього.

Навчальний заклад має відповідати всім сучасним критерієм та знаходитися в постійному розвитку. У ХХІ столітті прогрес йде семимильними кроками і невідомо, які вимоги будуть висуватися до вашій професії через чотири роки. Коледж має вміти підлаштовуватися під вимоги потенційних роботодавців та перебудовувати навчальні плани відповідно до нових тенденцій ринку праці.

В епоху глобалізації велика увага приділяється іноземним мовам. Обрати місце, де немає доброго викладання англійської, означає заздалегідь приректи себе на ізоляцію та обмежити можливості майбутнього працевлаштування. Рівень викладання мови повинен відповідати сучасним критеріям – випускник коледжу повинен не тільки вміти спілкуватися, а й володіти відповідною термінологією.

Сучасне суспільство – технологічне. З метою поліпшення організації виробництва та роботи з персоналом, щороку випускаються різні комп’ютерні програми. Гарний професіонал повинен уміти працювати з більшістю з них, тому обов’язково поцікавтеся матеріально-технічною базою обраного вами навчального закладу та рівнем викладання там комп’ютерних програм.

Час навчання – золота пора. Студент здобуває не тільки знання, а й нові знайомства та враження. Якщо ви бажаєте вчитися в коледжі, де студент є сам по собі – ваше право, але не буде зайвим звернути увагу, як заклад займається дозвіллям студентів – організацією екскурсій, проведенням громадських заходів, роботою з мотивацією на навчання.

Де вам бачиться зустріч з майбутнім роботодавцем? За великим столом під час співбесіди за оголошенням? Більшість навчальних закладів давно знизили для своїх випускників рівень стресу при працевлаштуванні. При успішному проходженні практики більшість студентів отримують пропозицію щодо постійної роботи. Справа за малим – знайти серед коледжів Києва або вашого рідного міста той, у якого підписаний договір про практику з перспективними українськими компаніями.

Багато випускників коледжу бажають продовжувати своє навчання у ВНЗ. Оптимально обрати середній спеціальний заклад, який є структурним підрозділом вищого навчального закладу, і де є можливість бути зарахованим відразу на третій курс.

Немає нездійсненних рішень, головне підійти серйозно до поставленого завдання. Зваживши всі «за» і «проти», ви без зусиль знайдете підходяще місце для навчання, і повністю забезпечите своє майбутнє.

Шукаєте оптимальний коледж? Давайте розглянемо КІБіТ.

posle 9 klassa1З 2011 року на базі Київського інституту бізнесу та технологій діє фаховий коледж КІБіТ, який готує фахівців для роботи в різних сегментах українського та зарубіжного ринку. Викладання побудовано на залученні викладачів, що мають практичний досвід у сфері аудиту, маркетингу, менеджменту, практичної психології, реклами, фінансів і т.д. Під час навчання студенти опановують усі теоретичні і практичні знання, а також отримують рекомендації щодо їх застосування.

Коледж готує фахівців за спеціальностями:

Для отримання більш глибоких знань студенти можуть вчитися за освітніми програмами:

Якщо ви бажаєте підготуватися до здачі ЗНО, перший курс коледжу – шкільна програма, де робиться акцент на профільні предмети (українська мова та література, історія України, математика, біологія і т.д.)

Бажаєте стати фахівцем міжнародного рівня? У КІБіТ велика увага приділяється англійській мові та міжнародним зв’язкам, про що свідчить співпраця з посольствами, діаспорами, земляцтвами та зарубіжними вищими навчальними закладами. З метою обміну досвідом, адміністрація інституту та коледжу організовує міжнародні стажування.

Ви не будете відчувати проблем із передачею інформації. Для оптимізації навчального процесу та особистої зручності студентів КІБіТ підтримує добрий рівень технологічної бази – безкоштовний wi-fi у всіх приміщеннях, моноблоки Apple в холі, сучасні комп’ютери в бібліотеці та комп’ютерних класах, проектори для презентацій.

Після переходу до статусу «студент» у вчорашнього школяра починається проблема з адаптацією. У коледжі Київського інституту бізнесу та технологій студенти не є самі по собі. Адміністрація та викладацький склад КІБіТ завжди готові допомогти подолати будь-які труднощі та підтримати будь-яке починання своїх студентів. Організація екскурсій, відзначення свят, участь в суспільно-корисних акціях – життя б’є ключем як в Києві, так і у філіях коледжу. Що б зорієнтувати студента в житті коледжу, адміністрація випускає інформаційний довідник «Гід студента».

Якщо ви здібний студент, добра робота вас знайде. Фаховий коледж КІБіТ співпрацює з підприємствами та організаціями в питаннях проходження практики з можливістю подальшого працевлаштування. Для прикладу, в червні 2017 року студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» були відібрані для проходження практики американською IT компанією «Innovecs».

Якщо ви бажаєте отримає інноваційну освіту, звертайтеся до приймальної комісії економіко-технологічного коледжу КІБіТ за адресою м.Київ, пров. Зоряний 1/5 або телефонуйте за телефоном +38 (050) 3414242. Зверніть увагу, прийом документів для вступників на основі свідоцтва про закінчення дев’яти класів закінчується 14 липня! Більш докладний графік прийому документів та розкладу іспитів ви можете подивитися тут.

Не втрачайте свій шанс стати освіченим, поспішайте до КІБіТ!