Коледж КІБІТ: навчання триває!

ZNOВступні іспити забрали багато сил, і ми можемо привітати вас з досягненням бажаної мети. Є привід розслабитися? Ні, ні і ще раз ні! Перший курс коледжу – вивчення шкільної програми старших класів та інтенсивна підготовка до ЗНО. Нова форма навчання, нові правила, вимоги … Що ж чекає наших першокурсників?

Вчимося за новими правилами.

На відміну від школи, навчальний рік в коледжі ділиться на два семестри, і має зовсім іншу специфіку. Яку саме? Давайте розберемося.

Академічні пари. Шкільні уроки тривають по 45 хвилин. Якщо для учнів молодшої школи та підлітків це норма, то для старших учнів явно недостатньо – просто неможливо пояснити складну тему, та ще й перевірити знання попередньої. У вищих та середніх спеціальних навчальних закладах уроки замінюються навчальними парами по годину двадцять, які можуть набувати таких форм:

  • Лекція (викладач пояснює новий матеріал та дає записати важливі моменти під диктовку)
  • Практичне заняття (перевіряються поточні знання студента або виконується групове завдання, під час яких студенти набирають рейтингові бали)
  • Модуль (здійснюється проміжний, а також підсумковий контроль, який оцінюється певною кількістю балів)

Екзаменаційна сесія. В кінці семестру по кожному предмету виводитися підсумковий результат, який дорівнює сумі балів, набраних протягом семестру, і оцінці, отриманої студентом на іспиті. Кількість набраних балів (від 60 до 100) переводиться в формат, відповідний національній шкалі оцінювання ( «відмінно», «добре» »,« задовільно »).

Отримання атестату. Першокурсники коледжу мають на руках тільки документ про базову середню освіту. Після закінчення першого курсу їм видається атестат, що формується на підставі оцінок з предметів, вичитаних в коледжі протягом першого року. Із атестатом надалі можна вступати до вищого навчального закладу.

Відсутність осінніх та весняних канікул, а також велика кількість новинок в навчальному процесі викликає деяке здивування. Однак в процесі адаптації стане зрозуміло, що краще поглиблено вивчати кожен предмет та самостійно складати графік виконання домашніх завдань, ніж кожен день мати калейдоскоп уроків.

Відставити розслаблятися! Підготовка до ЗНО.

Головне завдання першокурсників економіко-технологічного коледжу КІБіТ – підготуватися та гідно здати зовнішнє незалежнеucheba prodoljaetsya оцінювання (ЗНО). Протягом року викладачі здійснюють інтенсивну підготовку в рамках навчальних дисциплін, які студентам треба буде здавати.

Обов’язковими для здачі ЗНО є:

  • Українська мова та література
  • Математика
  • Історія України

Для вступу до вищого навчального закладу потрібно всього три сертифікати ЗНО. Коледж КІБіТ вирішив перестрахуватися та включити до своєї навчальної програми підготовку студентів до здачі зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох навчальних дисциплін. На вибір даються такі предмети:

  • Англійська мова
  • Біологія
  • Фізика
  • Географія
  • Хімія.

В кінці року адміністрація економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій створює своїм студентам реєстраційні картки та формує необхідний пакет документів для здачі ЗНО. У призначені дні студенти проходять зовнішнє незалежне тестування відповідно до свого розкладу та отримують сертифікати із результатами. На основі сертифікатів та атестату ви зможете вступити на перший курс Київського інституту бізнесу та технологій або подати документи на вступ до іншого ВНЗ.

Розширимо свої компетенції. Продовження навчання на освітніх програмах.

ucheba prodoljaetsya obr programmiПісля закінчення першого курсу та здачі ЗНО у вас буде можливість перейти на навчання в рамках автономних освітніх програм, розроблених на базі міністерських спеціальностей відповідно до стандартів європейської освіти. Наш коледж пропонує наступні курси.

Банківська справа і страхування. Підготовка майбутніх банківських працівників. В рамках додаткових курсів вивчається суть банківських угод та операцій, а також специфіка діяльності кредитних організацій. На виході студент володіє всіма необхідними знаннями з питань оформлення банківських договорів.

Бухгалтерський облік. Викладаються поглиблені знання із бухгалтерського обліку. Випускник даної програми буде вміти складати фінансову звітність малих підприємств або працювати помічником головного бухгалтера великих організацій.

Веб-розробка. Кожна компанія, яка рекламує свої послуги, має свій сайт. Створення інтернет-ресурсів – процес нелегкий, але достатньо популярний. Студенти коледжу КІБіТ мають можливість придбати кваліфікацію веб-дизайнера із створенням власного портфоліо.

Комп’ютерна інженерія. Студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» зможуть стати не тільки фахівцями з обслуговування мереж та вузлів, а й будуть вивчати дисципліни, пов’язані з 3D принтерами та роботехнікою.

Операційний менеджмент. Акцент на навчання ефективному та раціональному управлінню операціями в рамках спеціальності «Менеджмент».

Соціальна робота. Розширений варіант спеціальності «Соціальна робота», де студентів навчають гнучким навичкам (soft skills) і роблять більший акцент на викладанні психології та права.

Фінанси. Для управління великими коштами та оцінювання потенційного ризику при капіталовкладення потрібні спеціальні знання, які ви зможете отримати в рамках даної освітньої програми. Також ви істотно розширите перелік компетенцій, отриманих в рамках спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування».

Навчання на освітніх програмах – прекрасна можливість підвищити свою кваліфікацію, придбати більшу кількість навичок і значно поліпшити своє майбутнє резюме.

Шановні першокурсники! Вступ до коледжу – не привід розслабитися і ні про що не думати! Пам’ятайте, що ще треба буде здавати ЗНО та отримувати атестат, без якого ви не зможете продовжити вашу освіту в стінах ВНЗ. І не забувайте, що викладачі покликані навчити, ЯК правильно скласти ЗНО, але не ЗДАТИ його за вас! Придумайте собі «правильний» настрій, адже саме на першому курсі закладається той фундамент, на якому буде зводитися будинок вашого майбутнього професіоналізму. Будьте розумниками та киньте всі сили на навчання!