Чим займемося на дозвіллі? Календар подій на 2017/2018 навчальний рік.

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЧим займемося на дозвіллі? Календар подій на 2017/2018 навчальний рік.

osen kalleddar sobitiyСтуденти – люди активні, але розсіяні. Зосередившись на навчанні, вони часто не бачать того, що відбувається прямо перед ними, а потім ыз жалем дізнаються, що пропустили щось цікаве. Щоб уникнути подібних розчарувань фаховий коледж КІБіТ Київського інституту бізнесу та технологій інформує своїх студентів про майбутні заходи, які відбудуться в його стінах.

Просвітницькі поїздки. Золота осінь.

Барбекю у дворику. Де ти ще краще взнаєш своїх колег, як не на пікніку? У вересні ми влаштовуємо барбекю в нашому затишному внутрішньому дворику. Приходь смачно поїсти та цікаво поспілкуватися.

Йога на свіжому повітрі. Духовне та фізичне оздоровлення ніколи не завадить. Запрошуємо всіх бажаючих помедитувати на свіжому повітрі, поки дозволяє тепла погода.

Знайомство із Києвом. Тобі пощастило навчатися в столиці європейської держави, де минуле, сьогодення і майбутнє злилося в єдине ціле? Наскільки добре ти її знаєш? Звести близьке знайомство з Матір’ю всіх міст Руських ти зможеш під час екскурсії по Києву, а також в музеї народної архітектури і побуту в с. Пирогов.

Екскурсійні поїздки. Дізнатися більше про свою культуру – похвальне та розумне бажання. Адміністрація економіко-технологічного коледжу КІБіТ організовує поїздки із насиченою екскурсійною програмою в Трипілля, Переяслав-Хмельницький, та Білу Церкву.

Фестиваль «Кентаври-2». Фестиваль трюкового кінного мистецтва в парку «Київська Русь» покаже вам, які дива можна творити, сидячи на спині свого чотириногого друга.

Поїздка в філії + екскурсії. А чим живуть наші колеги? В осінній період заплановані візити до Вінниці та Умані. Щоб уникнути нудьги, викликаної вивченням паперів, студентам буде запропонована цікава культурна програма. У Вінниці, крім філії, планується екскурсія до музеїв та візит до співаючих фонтанів. Під час поїздки до Умані після знайомства із роботою філії, студенти відвідають відомий Дендропарк «Софіївка»

День студента. Вас чекає можливість проявити свої таланти в організації та проведення найулюбленішого молоддю свята. Студенти всіх курсів, єднайтеся та подаруйте нам справжній креатив!

Помилуватися осінніми пейзажами, та заодно дізнатися для себе щось нове, завжди корисно і цікаво. Приєднуйся до наших осінніх заходів, просвічуйся та отримуй естетичну насолоду!

Святкуємо і не тільки … Чарівна зима.

Хто сказав, що взимку нудно та похмуро? Невже є люди, хто не вміє гідно оцінити час снігопадів, яскравих вогнів та довгих вечорів?zima-kalendar sobitiy_4 Якщо такі серед нас, ми допоможемо розсіяти ваші помилки! Вас чекають багато яскравих моментів та нових вражень. Отже, поїхали!

Благодійний ярмарок. Допомогти нужденним – прямий обов’язок кожної порядної людини. У коледжі буде організована благодійний ярмарок, де будуть продані вироби, виготовлені студентами під час майстер-класів. Виручені гроші підуть на забезпечення догляду за домашніми тваринами.

День рідної мови. Всесвітня організація ЮНЕСКО 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. Коледж КІБіТ позиціонує себе в якості інтернаціонального навчального закладу, та активно святкує цю подію. Поговоріть з нами на вашій рідній мові!

Зимовий Ботанічний сад. Бажаєте принести трохи тепла в холодні зимові дні? Відвідайте ботанічний сад, та відкрийте для себе теплиці із прекрасними азаліями.

Театральні вечори. У холодну погоду особливо не нагулятися. Ми урізноманітнимо ваше дозвілля відвідуванням провідних театрів міста Києва, де ви зможете насолодитися чудовою грою акторів.

Боулінг. Скільки «страйків» хто виб’є? Гра в боулінг подарує вам гарний настрій, і дасть можливість відчути себе справжньою командою.

У зимовий період відбувається найпродуктивніше навчання, але цей час є не менш ефективним для відпочинку та розваг. Цьому сприяють зимові свята, а також «камерна» вечірня атмосфера, коли так і хочеться зібратися і що-небудь придумати. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні, а ще краще – діліться своїми задумами з вашими товаришами по коледжу, і ми втілимо їх разом.

Час великих звершень. Активна весна.

vesna kalendar spbitiy kolledjІ знову яскраве сонце в блакитному небі! Можна розправити крила після зимового заціпеніння і побачити, що робиться навколо. Весна – період поїздок та заходів «на свіжому повітрі». І нехай першокурсники інтенсивно готуються до здачі ЗНО, а старшокурсники – до екзаменаційної сесії або випуску, у всіх може знайтися час для активного проведення дозвілля, тим більше деякі поїздки будуть носити «службовий» характер.

Поїздка до Житомирської філії. Саме час відновити своє знайомство із діяльністю філій. Активні та комунікабельні студенти Житомирської філії чекають вас в гості, щоб показати своє місто та провести майстер-класи.

Відвідування підприємств. З метою закріпити та розширити аудиторні знання, одержувані протягом року, адміністрація коледжу КІБіТ організовує відвідування підприємств, де студентів знайомлять з основами виробництва та проводять професійні лекції.

Екскурсії вихідного дня. Ну хто ж сидить вдома навесні ?! Кожні вихідні буде проводитися екскурсійна поїздка в нові та цікаві місця. Головне, не захоплюйтеся, пам’ятайте про візит «пані Сесії»!

Культурний фестиваль. Коледж Київського інститут бізнесу та технологій – місце зустрічі багатьох культур. На фестивалі ви дізнаєтеся про особливості культури та національні традиції всіх студентів коледжу,

Весняне цвітіння в ботанічному саду. Не забудьте зарядити свої гаджети для приголомшливих фотосесій! Ніхто не залишається байдужим при вигляді квітучого бузку. У спекотні травневі дні студенти коледжу відвідають ботсад та милуватимуться чудовими дарами природи.

Прокидаємося після довгого сну, нас чекає активна весна! Студенти економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій отримають масу можливостей розкрити для себе практичні аспекти навчання, а також розширити свій кругозір.

Нам не доведеться нудьгувати навіть влітку! Після того, як проводимо наших випускників в трудове життя, студентам, які залишилися, буде запропоновано взяти участь в міжнародному стажуванні в одному із університетів м. Астана (Казахстан) або в Білоруському державному технологічному університеті (м. Мінськ).

Увага! Даний календар не є істиною в останній інстанції, список заходів може активно поповнюватися. Бажаєте запропонувати свої ідеї щодо проведення дозвілля? Надсилайте ваші пропозиції на електронну адресу cultlead@kibit.edu.ua. Не варто соромитися, будьте активними!