План заходів на 2017/2018 навчальний рік

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниПлан заходів на 2017/2018 навчальний рік

Студентське життя складається не тільки з навчання. Навколо стільки цікавих речей – свята, виставки, екскурсії, поїздки та прогулянки. Є від чого голові піти обертом! Київський інститут бізнесу та технологій допоможе студентам зорієнтуватися у великій кількості пропозицій, обравши із них «найсмачніше». Пропонуємо вашій увазі план заходів на 2017/2018 навчальний рік, де можна прочитати про варіанти проведення дозвілля.

Пакетний тур «Навчання + екскурсія». Практичний аспект навчального процесу.

vinnica plam meropriyatiyОтримувати професійні знання можливо не тільки в аудиторії. Студенти КІБіТ поєднують «приємне із корисним» та знайомляться із роботою філій, підприємств, а також інших навчальних закладів, паралельно отримуючи насичену екскурсійну програму.

Відвідування Вінницької філії. Київський інститут бізнесу та технологій відкрив філію в одному із найохайніших та упорядкованіших обласних центрів. План поїздки – ознайомитися із роботою філії, відвідати музеї, помилуватися знаменитими фонтанами фабрики Roshen.

Службово-екскурсійна поїздка до Умані. У центрі прекрасного регіону Черкащина розташувалася перлина української ландшафтної культури – місто Умань, відоме своєю культурною спадщиною. Після візиту до Уманської філії КІБіТ, київські студенти відвідають відомий дендропарк «Софіївка».

Візит до філії в місті Житомир. Активні студенти житомирського філії не втомлюються брати участь в різних акціях та заходах рідного міста. В цьому році вони із нетерпінням чекають своїх київських колег, що б розповісти їм про навчання, а також ознайомити із місцевими пам’ятками.

Екскурсії на підприємства. В процесі навчання студенти відвідують різні організації, отримують консультації від провідних ТОП менеджерів, знайомляться із процесом виробництва. У цьому навчальному році планується відвідати підприємства: «Coca-Cola», «Innovecs», «Райффайзен банк Аваль», «Альфа-банк», кондитерську фабрику «Roshen», «Microsoft» і т.д.

Літні стажування. Для отримання міжнародного досвіду не обов’язково вчитися закордоном. Спільно із зарубіжними ВНЗ КІБіТ організовує для своїх студентів міжнародні стажування, що передбачають знайомство із навчальним процесом інших навчальних закладів, відвідування державних та комерційних організацій, майстер-класи та культурну програму. Влітку 2018 року планується міжнародне стажування в Білоруському державному технологічному університеті, а також в університетах м.Астана (Казахстан).

Київський інститут бізнесу та технологій орієнтований на виховання практичних навичок у студента. Відвідування підприємств та навчальних закладів з метою обміну досвідом допоможе зрозуміти, як краще застосовувати знання, отримані в аудиторії. А додаткова екскурсійна програма не дасть студентам занудьгувати та сформувати негативні асоціації із місцем відвідування.

Незліченні шляхи екскурсійні … Знайомство із спадщиною української культури.

У формуванні кожної особистості бере участь певна культурна традиція. Ментальні особливості, щоplan meropriyatiyekskursii сформувалися протягом історії, впливають на сучасну молодь набагато більше, ніж вони можуть припускати. Досить простежити, як змінюються культурні цінності, і можна зрозуміти, скільки спільного у нас із минулим, як воно пов’язане з сучасністю і здатне вплинути на майбутнє.

Оглядова екскурсія Києвом. Столиця України – прекрасне місто, органічно поєднує в собі історичні пам’ятки та зразки сучасної культури. Місто із багатовіковими традиціями містить  в собі безліч загадок, які, хто знає, може саме вам і належить розгадати.

Вивчення археологічних знахідок у Трипіллі. Доторкнутися до найдавнішої культури на території України, споглядання відомих гончарних виробів та реконструйованих зразків стародавніх будинків допоможе зануритися в надра історії, та відчути всю глибину століть. Чудові краєвиди Дніпра також подарують вам творче натхнення.

Пізнавальний відпочинок в «Пирогово». Прогулянка територією музею народної архітектури та побуту в селі Пирогів дасть можливість познайомитися із зразками культур різних регіонів України. В кінці відвідування можна буде влаштувати міні-пікнік під відкритим небом.

Знайомство із бароковою культурою в Переяслав-Хмельницькому. Студентів чекає відвідування гімназії-музею, де жив і працював український філософ Григорій Сковорода, а також знайомство із зразками народної культури в музеї під відкритим небом та церковною архітектурою різних періодів.

Прогулянка в парку Білої Церкви. Олександрійський парк – відмінне місце для осінньої прогулянки. Каскадні водоспади, величні статуї та мармурові колони здатні вразити уяву і налаштувати на піднесений лад. Також планується концерт органної музики в костелі Іоана Хрестителя.

Відвідування Ботанічного саду (взимку і навесні). Помилуватися прекрасними квітами можна як в зимову, так і в літню пору року. Побачити прекрасні азалії в теплицях Національного Ботанічного саду імені М.М.Гришка не менш цікаво, ніж насолодитися видом квітучого травневого бузку на свіжому повітрі.

У сучасному світі, де йде інформаційна війна, і люди прилипли до «зомбоящику», дуже важливо мати широкий кругозір та нестандартний погляд на речі. По-справжньому освіченою людину можна назвати, якщо вона здатна отримувати насолоду від прекрасного, дотримується моральних цінностей та вміє робити висновки із минулого. Київський інститут бізнесу та технологій закликає своїх студентів цінувати своє культурну спадщину, адже вона пов’язує в одне ціле минуле, сьогодення та майбутнє.

Програма максимум! Спорт, благодійні акції, розваги…

razvlecheniya_plan meropriyatiyСтудентське життя передбачає активний відпочинок та багато вражень. Молоді люди знайомляться із своїми колегами та заводять нових друзів, з якими планують спільне проведення часу. Адміністрація та викладачі КІБіТ не залишаються осторонь, а допомагають студентам зблизитися та проявити себе із найкращого боку.

Активний відпочинок. Адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій допоможе першокурсникам «влитися» в дружну компанію колективу Інституту. У всіх буде можливість познайомитися ближче на барбекю в затишному дворі, взяти участь в груповому занятті йогою на свіжому повітрі, або сходити зіграти в боулінг дружною компанією. Також планується відвідати фестиваль «Кентаври-2», де професійні каскадери показуватимуть свою майстерність в сфері кінних трюків.

Святкові дні. КІБіТ – вищий навчальний заклад, який активно підтримує молодь, а також сповідує принципи толерантності та мультикультурності. В Інституті популярні відзначення молодіжних свят. В середині листопада шумно та весело буде святкуватися День студента, а в кінці грудня студенти та співробітники напередодні Нового Року гідно проводять Старий рік. Також в двадцятих числах лютого буде проведений День Рідної мови, коли кожен із студентів зможе підготувати виступ на своїй рідній мові.

Культурні заходи. Просто неможливо залишитися осторонь культурних процесів, якщо ти навчаєшся в КІБіТ. Навесні в стінах Інституту пройде «Культурний фестиваль», де студенти з різних країн зможуть продемонструвати свої національні традиції. Висловити свої почуття в красивих піснях студентів навчать в інститутському музичному гуртку.

Соціальні акції. Молодь – свідома частина населення, яка співчуває нужденним та знедоленим. З метою збору грошей буде проведений благодійний ярмарок, де студенти зможуть продати вироби, зроблені під час проведення інститутських майстер-класів. Також в один із днів у дворі Інституту буде влаштована «Барахолка», на якій будуть продані непотрібні, але цікаві речі. Зібрані кошти підуть в дитячі притулки або притулки для тварин.

Театральні вечори. Холодними осінніми та зимовими вечорами на вулицю абсолютно не тягне, однак нас не залишає спрага нових вражень. Саме час відкрити театральний сезон та відвідати вистави, що йдуть на сценах відомих київських театрів. Адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій планує організовувати спільні походи на спектаклі, і запрошує всіх бажаючих приєднатися, що б потім обмінятися враженнями від побаченого.

Ніщо так не бадьорить, як своєчасний і повноцінний активний відпочинок. Приєднуйтесь до наших заходів, і гарантовано будете заряджені позитивом. В нашій розважальній програмі можуть брати участь, як студенти, так і викладачі.

Дати проведення, а також вартість (деяких) заходів будуть оголошені додатково. Якщо у вас виникли питання або ідеї, можете писати на електронну пошту cultlead@kibit.edu.ua. Ми раді всім, хто має продуктивні ідеї та вносить креативні пропозиції, як урізноманітнити дозвілля студентів КІБіТ. Пишіть, телефонуйте, стукайте, і ви будете почуті!