Вітаємо із посвятою у студенти!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВітаємо із посвятою у студенти!

posvyashenieКоли вступнику напередодні вересня вручають залікову книжку та супутні документи, він перевтілюється в студента і має повне право приступити до вивчення наук в «Храмі Знань». Чергове посвячення в студенти в Київському інституті бізнесу та технологій відбулося 31 серпня 2017 року, і пройшло дуже зворушливо та хвилююче в самому затишному і красивому місці – внутрішньому дворику КІБіТ.

 «Навчимося комунікувати!». Вітальне слово ректора.

Урочистий захід, як і всі офіційні церемонії, почалося з гімну України. Після цього ректор КІБіТ, доктор філософських наук, професор, Олена В’ячеславівна Яковлєва звернулася до студентів із вітальним словом, в якому окреслила основні цінності та принципи роботи навчального закладу. Київський інститут бізнесу та технологій йде «в ногу» з часом та наслідує всі тренди сучасної освіти. Навчання не обмежується контактом із викладачем в аудиторіях, а має на увазі великий акцент  на самостійну роботу, спілкування студентів в рамках групових проектів та виконання індивідуальних завдань в режимі «онлайн».

Більшість викладачів Київського інституту бізнесу та технологій – успішні підприємці, затребувані консультанти або бізнес-тренери. Свій практичний досвід вони активно передають студентам, навчаючи їх застосуванню отриманих знань. У тому числі щороку учні відвідують підприємства –  лідерів ринку, знайомляться з виробництвом, зустрічаються з ТОП менеджерами компаній (наприклад, IT компанії «Innovecs», фінансових установ «Альфа-банк», «Райффайзен банк Аваль» та ін.), Влітку мають можливість взяти участь в міжнародних академічних стажуваннях та бізнес-таборах.

КІБіТ – це простір, де зустрічається безліч національних культур, тут навчаються студенти з більш, ніж 15 країн (Азербайджан, Грузія, Казахстан, Пакистан і багато інших). Це безцінний досвід, адже вчитися – значить змінюватися, відкриваючи світ, через комунікацію з іншими людьми.

Ректор підкреслила, що роль ВНЗ не обмежується тільки навчальним процесом. Величезна увага приділяється дозвіллю та культурному розвитку. У календарному плані на 2017/2018 рік передбачені екскурсійні поїздки, театральні вечори, інтернаціональні свята, день рідної мови і т. д. В цьому навчальному році студентів чекає сюрприз – свою роботу розпочнуть музичний ансамбль та хоровий гурток.

В кінці привітального слова Олена В’ячеславівна висловила впевненість в тому, що діти, які подорослішають в стінах КІБіТ, стануть активними громадянами, небайдужими до долі своєї країни.

Наша дружна команда! Декан представляє викладачів та розповідає про навчальний процес.

posvyashenie1

Після вступної промови ректора, слово було надано декану КІБіТ – Віктору Володимировичу Гаркуші, кандидату фізико-математичних наук, доценту. Насамперед він привітав першокурсників з набуттям статусу студента, а потім представив присутніх на урочистій церемонії викладачів. При цьому Віктор Володимирович не обмежився оголошенням прізвища, звання та посади, а додав пару слів про кожного співробітника (який предмет він читає, і на якому курсі з ним зустрінуться студенти).

Наступним пунктом у виступі декана була коротка розповідь про специфіку навчального процесу – графіку навчання (особливий захват викликало повідомлення про тривалі зимові канікули), розклад пар, технологічні можливостях (комп’ютерний клас, моноблоки в холі, безкоштовний доступ до Інтернету). Також було сказано, де можна отримати підручники, що таке залікова книжка і для чого там потрібна індивідуальна підпис студента.

На завершення Віктор Володимирович передав естафету голові приймальної комісії Тетяні Євгенівні Дехтяр для проведення самої церемонії вручення. Студентам було вручено документ, що засвідчує їх новий статус, розклад занять, залікова книжка, а також «Гід студента». Досвід входження в новий соціальний простір може бути досить болючим – прощання із школою та нові зобов’язання багатьом даються складно. «Гід студента» – це своєрідний путівник для нового життя, написаний простою небюрократичних мовою, перший друг новенького або новенької в КІБіТ. Куди звертатися, а головне до кого з будь-якого питання? Хтозна, хто всі ті люди, яких представляли 31 серпня, якщо я все прослухав? Коли будуть екскурсії? Що там говорили про закордонні поїздки? Відповіді на всі ці питання – в одній маленькій книжці, а ще – календар подій на 2017/2018 навчальний рік, перелік рекомендацій з приводу цікавих місць Києва, літературних, кіношних та театральних новинок.

Важливий і зворушливий життєвий момент – початок студентства – був відображений батьками новоспечених студентів, а також співробітниками Інституту.

«Ефективна практика розумного контролю повністю себе виправдовує…» Кілька слів про дисципліну.

posvyiashenie3Після того, як «новенькі» отримали на руки весь пакет документів, їм нагадали, що вони повинні з честю носити звання студента, не робити сумнівних вчинків та дотримуватися прийнятих в стінах ВНЗ правил.

Щоб уникнути дисциплінарних порушень співробітники деканату перевіряють присутність студентів на кожній парі (а не раз в день), і знаходяться в постійному контакті з їхніми батьками (або іншими особами, відповідальними за навчання студентів). Ефективна практика розумного контролю повністю себе виправдовує та дає можливість уникнути суворих дисциплінарних покарань.

Шановні першокурсники! Колектив Київського інституту бізнесу та технологій від щирого серця вітає вас з вливанням до нашої дружної родини! Бажаємо вам хорошою навчання, всебічного розвитку, а також творчої реалізації! Висловлюємо надію, що в наших стінах ви зумієте відшукати своє покликання та стати справжнім професіоналом з креативним мисленням. Зробіть так, щоб КІБіТ міг вами пишатися!