Успішний тренінг із парамедицини: студенти коледжу КІБіТ отримали практичні медичні знання

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниУспішний тренінг із парамедицини: студенти коледжу КІБіТ отримали практичні медичні знання

Після закінчення коледжу наші випускники вступлять до дорослого життя, повного різних несподіванок. І завжди важливо вміти не розгубитися, а зреагувати оперативно та ефективно.

Майбутні соціальні працівники, економісти та програмісти взяли участь у тренінгу із парамедицини, який організувала Всеукраїнська Спільнота парамедиків. Студентам показували прийоми надання першої невідкладної медичної допомоги, дозволивши при цьому попрактикуватися на макетах. Демонстрація практичних дій супроводжувалася теоретичними роз’ясненнями, що дозволило кожному учаснику тренінгу виробити власний  системний алгоритм дій із надання першої допомоги.

Адміністрація економіко-технологічного коледжу висловлює надію, що нашим випускникам не доведеться застосовувати ці знання на практиці, проте в разі виникнення прецеденту, вони зможуть проявити себе із найкращого боку. Бажаємо нашим студентам життєвої практичної реалізації!