Тренінг студентів із парамедицини: отримуємо нові знання із надання невідкладної допомоги

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїТренінг студентів із парамедицини: отримуємо нові знання із надання невідкладної допомоги

Київський інститут бізнесу та технологій заслужено має славу практично-орієнтованого навчального закладу, що підтверджується великою кількістю тренінгів та майстер-класів, які дозволяють «прокачувати» необхідні для майбутнього фахівця компетенції.

Парамедицина вважається однією із важливих сфер діяльності в сучасному світі, адже ти ніколи не знаєш, коли, де і кому доведеться надавати першу допомогу, і завжди потрібно бути у всеозброєнні. Наші майбутні соціальні працівники та психологи отримали можливість відвідати тренінг із «Надання першої невідкладної допомоги», організований Всеукраїнським Співтовариством парамедиків. Глава спільноти Я. Вус, інструктор О. Марцинюк та організатор тренінгу А. Погореленко прочитали теоретичну лекцію, а також провели наочну демонстрацію із надання першої медичної допомоги.

Тепер і в КІБіТ є студенти, які в разі необхідності зможуть надати кваліфіковану першу невідкладну допомогу. В процесі навчання з’ясувалося, що багато заходів щодо надання невідкладної допомоги є «міфами», і можуть не тільки не допомогти, але й погіршити ситуацію. Тому нові знання, отримані студентами на цьому тренінгу, є надзвичайно цінними та практичними.