Випускник училища є дипломованим кваліфікованим робітником із готовою спеціальністю на руках, Однак мало хто зупиняється на цьому, а намагається йти далі та вступити до технікуму або коледжу. Чи означає подібне прагнення справжній потяг до знань або це лише прагнення отримати диплом «для галочки»? Давайте розберемося, чим відрізняється коледж від училища і чому туди варто вступати.
Чому потрібно продовжувати навчання після училища?
Диплом кваліфікованого працівника означає стабільну роботу із фіксованою заробітною платою. Однак ця робота не передбачає виконання управлінських та організаційних функцій, тому й оплачується відповідно. Отже, в чому полягають переваги додаткової освіти після училища?
Розвиток кар’єри. Поганим є той солдат, який не бажає стати генералом. І поганим є той виконавець, який не бажає стати керівником. Однак диплом кваліфікованого працівника не є підставою для підвищення в посаді, тут потрібен рівень щонайменше молодшого спеціаліста.
Розширення набору знань та умінь. Якою є освіта після ПТУ? Вузькопрофільною, спрямованою на виконання конкретних завдань виробничого характеру. А під час навчання в коледжі студент навчається управлінським та організаційним навичкам, вмінню грамотно розподіляти завдання та раціоналізовувати виробництво, роботі із програмним забезпеченням, а також багатьом іншим корисним умінням, які із часом перетворюють його на фахівця широкого профілю.
Підвищення рівня заробітної плати. Коли тобі 18 років і ти живеш із батьками, будь-який рівень заробітної плати, який хоч трохи відрізняється від мінімального, здається прийнятним. Однак чи вистачить цих зароблених грошей для самостійного життя та майбутньої родини? Освіта після училища надасть можливість отримати більш високий рівень кваліфікації і відповідно заробляти не тільки на себе самого, а й отримувати зарплату, яка дасть можливість оплачувати житло та годувати сім’ю.
Формування практичного системного мислення. Що таке коледж сьогодні? Після реформи вищої освіти, проведеної МОН України, колишні середні спеціальні навчальні заклади отримали статус закладів вищої освіти. Зміна навчальних планів на користь теоретичних дисциплін сприяє не тільки навчання студентів конкретним навичкам, а й формуванню системного мислення, коли бачиш не кожну задачу окремо, а всю проблему в комплексі.
Соціалізація. Навчання – це не лише пари та «зубріння», але й також активне студентське життя – екскурсії, конкурси, свята, гуртки, інтелектуальні вікторини, подорожі та багато інших захоплюючих занять. Чим відрізняється коледж від училища, це наявністю активної «позакласної» роботи, яка сприяє формуванню не лише професійних, але й особистісних навичок.
Диплом кваліфікованого працівника може стати вдалим стартом для подальшого навчання та кар’єрного зростання. Не варто зупинятися на досягнутому і втрачати час даремно, а краще вступити до коледжу та підвищити свій професіоналізм.
Фаховий коледж КІБіТ: запрошуємо випускників училищ!
Якщо ти прийняв рішення про отримання освіти після училища, варто обрати навчальний заклад, де надають актуальні сучасні знання та навчають затребуваним навичкам. Поспішаємо повідомити, що бізнес коледж КІБіТ оголошує набір вступників на бізнес спеціальності, які нададуть можливість не лише підвищити рівень знань, але й опанувати затребувані вміння. Які ж переваги отримають власники диплома кваліфікованого працівника, вступивши до нашого коледжу?
Знайомство із актуальними трендами бізнес сфери. Освіту після училища отримують не «для галочки», а для професійного розвитку та просування кар’єрними сходами, тому дуже важливо, що б знання були актуальними та затребуваними. Тому викладацький склад КІБіТ складається із практиків, які мають досвід роботи в бізнес сфері, і головним їхнім завданням є ознайомлення студентів з усіма новинками ринку праці, яке відбувається як на лекціях та бізнес тренінгах, так і під час наукових конференцій або відвідування виробничих об’єктів.
Навчання на інноваційних освітніх програмах. На відміну від багатьох навчальних закладів, фаховий коледж КІБіТ КІБіТ орієнтований на підготовку кадрів для роботи в бізнесі, тому студенти здобувають освіту після училища не в рамках стандартизованих спеціальностей, а на автономних практичних освітніх програмах. Більша частина навчальних дисциплін мають прикладне значення і містять велику кількість тренінгів, майстер-класів, інтелектуальних квестів, орієнтованих на формування необхідних для роботи професійних та особистісних компетенцій.
Робота в проектах. Що потрібно для навчання в коледжі КІБіТ? Ініціативність, креативність та бажання працювати в команді, тобто головні умови для роботи із власними проектами. Організація навчального процесу коледжу передбачає активну участь студентів в різнопланових проектах, в тому числі в рамках Start Up Академії КІБіТ.
Практика в провідних українських та зарубіжних компаніях. Якими б були глибокими та актуальними знання, отримані в аудиторії, вони так і не перетворяться на вміння, доки студент не попрацює на виробництві. Освіта після училища в економіко-технологічному коледжі передбачає реальну практику, коли студенти працюють із документами, освоюють корпоративні комп’ютерні програми, отримують кваліфіковані консультації ТОП менеджерів, а також навчаються багатьом іншим корисним речам. Наші студенти практикуються в престижних компаніях, в тому числі «Adidas Україна», «Innovecs», «Київводоканал», «Райффайзен банк Аваль» і т.д.
Вихід на міжнародний рівень. Адміністрація економіко-технологічного коледжу КІБіТ здійснює активну міжнародну діяльність в рамках співпраці з посольствами, іноземними установами вищої освіти, агентствами, земляцтвами. Лекції іноземних гостей, міжнародні конференції, закордонні стажування – ось, що таке коледж КІБіТ очима своїх студентів.
Шановні кваліфіковані працівники! Фаховий коледж КІБіТ пропонує вам отримати якісну інноваційну освіту, яка дозволить повірити у власні сили та стати успішним керівником. Якщо ви мрієте змінити своє життя і навчитися новим корисними якостями, ласкаво просимо після училища до коледжу КІБіТ!