КІБіТ відвідав віце-голова організації «Африканська рада в Україні»

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниКІБіТ відвідав віце-голова організації «Африканська рада в Україні»

Одним із напрямків міжнародної діяльності КІБіТ є навчання іноземних студентів, значний відсоток із яких становлять мешканці країн Африки. Як і всі іноземці, молоді люди безумовно відчувають проблеми адаптації, пов’язані із переїздом до іншої країни. І надання допомоги та пом’якшення процесу адаптації є прямим обов’язком як навчального закладу, так і представників державних та громадських організацій рідних країн новоспечених студентів.

Гостьовий візит Діалло Ісси Садіо, віце-президента організації «Африканська рада в Україні», був присвячений саме обговоренню проблем, із якими стикаються африканські студенти в українських навчальних закладах, а також пошуку оптимальних способів їхнього вирішення. Представники адміністрації КІБіТ поінформували пана Діалло Іссу Садіо про життя студентів Інституту, а також виділили типові проблеми, із якими стикаються студенти після приїзду, і розповіли, яким чином їм була надана допомога.

За підсумками зустрічі між Інститутом та Африканським радою в Україні було укладено угоду про співпрацю з організації вивчення та соціально-культурної адаптації студентів КІБіТ з Африки