«Неможливе є можливим» або як навчатися із задоволенням

Київський інститут бізнесу та технологійНовини«Неможливе є можливим» або як навчатися із задоволенням

Образ навчання в якості «розгризання» твердого «граніту науки» не покидає нашу уяву, тому багатьом студентам навчальний процес здається досить важким, хоч і корисним для майбутнього. А ти знаєш, що можна бути відмінником і при цьому отримувати задоволення? Ми розповімо тобі, як вчитися на «5» і ловити «кайф»!

Вчимося продуктивно!

uchitsya s udovolstviemРабська праця є найбільш непродуктивною, тому вчитися потрібно і з розумом, і з задоволенням. Звичайно, проводити весь вільний час за підручниками неймовірно складно, адже навколо стільки цікавого – друзі, прогулянки, вечірки, поїздки. Однак ми спробуємо дати кілька порад, як перетворити навчання із важкої повинності на цікаве заняття.

Визнач мету. Згадай всі відомі прислів’я про користь знань, які розпочинаються із визначення їхнього практичного сенсу: «Знання – сила», «Знання – половина розуму», «Де немає знань, там немає сміливості» і т.д. Подумай, що ти зможеш придбати через чотири роки – перспективну роботу і кваліфікацію! Думай про намічену мету кожного дня, а то і два-три рази на день, і думка про її наближення буде гріти тебе душу. Чи ти вступив лише для того, що б отримати диплом про освіту? Тоді просто радій, що кожен новий день наближає день випуску, а там дивись і втягнешся до процесу навчання.

Виконуй завдання вчасно. Що б добре вчитися, не варто відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні. Спробуй виконувати роботу одразу, як її отримав, а не накопичувати довгий шлейф із боргів та «хвостів». Почуття задоволення, яке ти відчуєш побачивши виконаних завдання, обов’язково додадуть тобі гарного настрою.

Прочитай цікаву літературу. Вчити деякі предмети може виявитися неймовірно нудним – у когось темніє в uchitsya s udovolstviem1очах від формул, комусь незрозуміла «заумна» термінологія, а комусь просто ліньки розбиратися в будь-яких наукових хитросплетіннях. Подібні труднощі можна побороти, потрібно просто знайти підручники та книги, де теорія буде викладена доступною мовою та проілюстрована яскравими прикладами з життя. Бізнес-освіта – велика сфера діяльності, і там завжди можна знайти те, що буде цікаво і актуально саме для тебе. Від тебе вимагається просто знайти потрібну літературу, та зробити висновки, як правильно вчитися.

Придумай та реалізуй власний проект. КІБіТ – інноваційний ВНЗ, де активно впроваджуються сучасні методики викладання – бізнес тренінги, фокус групи, робота з викладачем в режимі «24/7», індивідуальні та групові проекти. Запропонуй свій проект, якщо тобі нудно вивчати підприємництво на чужих прикладах! Є чим зайнятися – обдумування ідей, написання бізнес плану, формування бюджету, пошук партнерів, PR кампанія. Ти зможеш зайнятися улюбленою справою, придбати нові знання і до того ж отримати непогані дивіденди! Для викладачів КІБіТ важливо, що б ти зрозумів, як навчитися швидко думати і приймати важливі бізнес рішення, тому робота над власним проектом буде прекрасним поєднанням теорії та практики, а головне – визнанням твоїх здібностей та заслуг.

Навчання здається тяжкою повинністю, тільки якщо ти не можеш оцінити його результат. Освітня стратегія Київського інституту бізнесу та технологій говорить «Ні!» академізму та абстрактній теорії! ВНЗ акцентує увагу на практиці та студентській самореалізації, тому ти легко зможеш полюбити свої пари та домашні завдання, якщо вони стануть для тебе цікавими.

Соціалізація студента: підігріваємо інтерес до навчання.

uchitsya s udovolstviem2Як добре вчитися і при цьому все встигати? Дуже просто – не розділяй кардинально навчальне та приватне, адже студентське життя – це не тільки продуктивне навчання, але й ефективна соціалізація. Буває і так, що пробудити інтерес до навчання здатне саме «навколоінститутське» життя. Що ж може спонукати тебе вчитися на одні п’ятірки?

Зацікався особистістю викладача. Вивчення предмета стає вдвічі цікавішим, якщо тобі цікавий той, хто його веде. Викладач із позитивним іміджем, захоплюючою життєвою історією та повагою до особистої думки студента завжди викликатиме повагу і, відповідно, бажання заслужити схвалення в його очах. А якщо при цьому він ще й має гарне почуття гумору, тобі нічого не залишиться, як почати добре вчитися.

Заведи добрих друзів. Чому студентська дружба залишається на все життя? Та тому, що ви обираєте собі друзів серед людей, які є близькими за духом, відповідного рівня інтелекту та мають схожі смаки! З ким же розділити своє життя, як не із подібними собі, особливо якщо вони можуть підказати, як правильно вчитися! Для багатьох місце навчання асоціюється із близькими друзями, а обмін ідеями та взаємодопомога під час спільної підготовки до сесії може зробити навчальний процес не тільки продуктивним, але і приємним.

Візьми участь в суспільному житті. У житті інституту відбувається багато подій – свята, екскурсії, громадські акції, відвідування підприємств, зустріч із фахівцями, міжнародні стажування. Спробуй прийняти в цьому участь, і побачиш, наскільки цікавим може бути життя студента. Не варто хвилюватися про час, головне захотіти, і все станеться само собою, адже для енергійних та по-справжньому захоплених людей не існує проблеми, як добре вчитися і все встигати.

Познайомся із успішними випускниками. Якщо ти не можеш сформувати внутрішню мотивацію на навчання, персоніфікуй свою мету у конкретній людині, а саме – візьми приклад з випускників попередніх років, які закінчили твою ж спеціальність, успішно працевлаштувалися і повністю реалізувалися. Тільки уяви, що ти зможеш повторити їхню долю, і готувати домашнє завдання одразу стане набагато приємніше!

Подумай про майбутнє працевлаштування. Адже ти вступив до Інституту, що б потім влаштуватися наuchitsya s udovolstviem4 гарну роботу? З’ясуй, із якими підприємствами в Інституту укладені угоди, і куди та на яку посаду ти б зміг згодом влаштуватися. Проаналізуй всі свої можливості та перспективи, зрозумій, що на гарну роботу беруть тільки хороших студентів, і подумай, як почати нормально вчитися, щоб потім нормально працювати. Результат не змусить чекати – не пройде і місяця, як мрії про блискуче майбутнє трансформуються в конкретні цілі, тоді і навчання стане «в кайф»

КІБіТ – місце, де можна вчитися не тільки старанно, але і з неприхованим інтересом і задоволенням. Успішні та цікаві викладачі-практики, насичене суспільне життя, дружня атмосфера, схвалення студентської ініціативи – все це допоможе тобі зрозуміти, як вчитися добре в нашому Київському інституті бізнесу та технологій.

Сучасна освіта поступово відступає від сухої академічної теорії, і в більшій мірі орієнтується на практичне застосування знань та формування компетенцій. Тому думай не про те, як почати вчитися краще, а як почати вчитися цікавіше та отримувати від навчання задоволення. Боїшся, що  не потягнеш навантаження? КІБіТ допоможе тобі відкрити позитивні сторони навчального процесу!