Істина, що «молоде покоління визначає наше майбутнє» не втрачає своєї актуальності. Молодіжна рада Умані вже неодноразово приносила до життя міста нестандартні творчі ідеї, які були прийняті до розгляду міською владою.
Активні та діяльні студенти Уманської філії Київського інституту бізнесу та технологій взяли участь у засіданні чергового засідання Молодіжної ради Умані, де на розгляд і обговорення членів ради була винесена програма «Молодь змінить Україну».
Програма створена для молодих патріотичних українців, які готові взяти участь у змінах в українському суспільстві, із використанням європейського досвіду.
Програма є модульною і передбачає безкоштовне навчання молодих активістів 19-20 квітня, 3-4 та 17-18 травня в місті Умань.
Учасники отримають знання за темами соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допоможе учасникам підготувати та відразу ж реалізувати власні ідеї місцевого розвитку. Спікерами школи є запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти /лідери думок, а також ментори асоціації «Молодь змінить Україну». Наступний етап програми передбачає реалізацію проектів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками із застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях. Переможці програми отримають підтримку у вигляді мікрогрантів.
Найбільш активні учасники, які будуть відповідати всім вимогам програми, у вересні-жовтні 2019 зможуть відвідати одну із шести країн Європи: Австрію, Німеччину, Норвегію, Швейцарію, Швецію чи Польщу. Сформовані в групи по 5-6 чоловік, хлопці та дівчата протягом тижня вивчатимуть європейський досвід, а після приїзду ділитися із громадськістю результатами своїх досліджень.
Участь молодих регіональних лідерів в програмі «Молодь змінить Україну» дозволить отримати нові знання та систематизувати їх для практичного застосування в своїх компетенцій на місцях, а також отримати фінансову підтримку на старті проекту і прямий доступ до міжнародного європейського досвіду.