Змагаємося та розвиваємося: хакатон «Позитивна клавіатура» в коледжі КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЗмагаємося та розвиваємося: хакатон «Позитивна клавіатура» в коледжі КІБіТ

За участю студентів коледжу КІБіТ відбувся хакатон “Позитивної клавіатури”. Студенти використовували онлайн-ресурс www.geniusideas.com.ua/dream для змагань з історії та англійської, а також провели зустрічі з розробником альтернативної клавіатури Андрієм Олеговичем, який розповів хлопцям та дівчатам, що ця альтернативна клавіатура є набагато легшою та більше пристосованою до сучасності. Було багато розіграшів, призів і дискусій, навіть спостерігалися спроби «хакнуть» оналайн-тренажер, щоб отримати більше балів в змаганні. Найбільшу майстерність та вміння користування тренажером продемонстрували Карина Дивнич та Максим Оганесян.

Окрім розіграшів та конкурсів хлопців та дівчат  чекали захоплюючі розповіді про побудову ієрогліфа та техніку писання «бустрафедон». Призові місця в Хакатони розподілилися наступним чином:

1-е місце Карина Дивнич

2-е місце Михайло Рудич

3-е місце Максим Харченко

Адміністрація та викладацький склад коледжу КІБіТ вітають переможців і всіх учасників хакатона з придбанням нових знань і технологічних навичок! Так тримати і удачі в майбутніх звершеннях!