Запрошуємо до навчання на бакалавра! Відділ профорієнтації КІБіТ у центрі профтехнічної освіти НАПН України

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЗапрошуємо до навчання на бакалавра! Відділ профорієнтації КІБіТ у центрі профтехнічної освіти НАПН України

Для багатьох молодих людей диплом молодшого спеціаліста є лише черговою сходинкою, яка передбачає подальше навчання. Багато хто бажає продовжити навчання та отримати вищу освіту, здобувши перспективну та конкурентоздатну професію.

Із метою інформування майбутніх випускників щодо інноваційної освіти Київського інституту бізнесу та технологій, спеціалісти відділення профорієнтації та підготовчих курсів КІБіТ провели плідну зустріч із студентами Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

Представники КІБіТ розповіли майбутнім випускникам про освітні програми Інституту, методики навчання, наукову діяльність, а також співробітництво із підприємствами-партнерами. Потенційні абітурієнти отримали детальні відповіді на всі запитання, які у них виникли, і залишилися задоволеними щодо почутого. Сподіваємося побачитися влітку під час вступної кампанії у головному корпусі Київського інституту бізнесу та технологій!