Кілька уроків історії для фінансистів? Лекція «Грошовий обіг в Україні» в ЖФ КІБіТ

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїКілька уроків історії для фінансистів? Лекція «Грошовий обіг в Україні» в ЖФ КІБіТ

Що є безсумнівною ознакою безпеки та впевненості у завтрашньому дні? Безперечно фінансова стабільність! Втримання високого курсу національної валюти є найважливішим завданням сучасних фінансистів, задля чого вони повинні володіти не лише високим рівнем фінансової грамотності, але і усім комплексом знань, пов’язаним із грошовими операціями із українською валютою в історії та сучасності.

З метою розширити знання студентів щодо динаміки грошового обігу на території українських земель, співробітник Житомирського обласного краєзнавчого музею Марченко Микола Едуардович провів для студентів ЖФ КІБіТ цікаву та інформативну лекцію-презентацію «Грошовий обіг в Україні». Студенти дізналися що українська гривня веде свою історію із часів Київської Русі, про валюту, що друкувалася Житомирською управи за часів Директорії, про те, що один карбованець дорівнював двом гривням, а також багато інших цікавих фактів із історії та сучасності українських фінансів.

По завершенню лекції майбутні економісти, психологи та фінансисти стали на всі 100% впевнені, що українська валюта має довготривалу історію, що вже є передумовою її надійності. А для подальшого розвитку та стабілізації вона потребує кваліфікованих спеціалістів, здатних мислити інноваційно та діяти конструктивно. Отже, тримаємо марку, фінансисти!