Вчимося налагоджувати комунікацію! Психологи КІБіТ провели тренінг для майбутніх поліцейських

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїВчимося налагоджувати комунікацію! Психологи КІБіТ провели тренінг для майбутніх поліцейських

Комунікативні навики є одними із найважливіших у роботі співробітників поліції. А вміння подолати бар’єри у спілкуванні та встановити міцний міжособистісний контакт – їхнім обов’язковим вмінням. Але здатність налагоджувати комунікацію не дається від народження, а потребує постійних тренувань.

Однією із найактуальніших задач співробітників поліції є попередження виникнення конфліктів, а також налагодження продуктивного діалогу із населенням, що можливо лише завдяки високому рівню професійності та майстерності. Що і сформувало запит слухачів Житомирського навчального центру підготовки поліцейських на проведення тренінгу із формування навичок ефективного спілкування.

Студенти спеціальності «Психологія» ЖФ КІБіТ разом із своїми викладачами провели навчальний тренінг, який містив у собі багато практичних вправ та психологічних технік. Головною задачею було відпрацювання навиків командної роботи, що є основою налагодження продуктивної комунікації.

Команда тренерів відмітила, що між майбутніми поліцейськими та студентами інших ЗВО є велика різниця у мотивації, а також підходу до виконання (із застосуванням глибокого аналізу). Також студентів та викладачів КІБіТ вразила чіткість та дисциплінованість майбутніх поліцейських. Студентка Вікторія Бондаренко висловила думку, що мета є досягнута, адже: «… учасники навчальних груп чудово співпрацюють, прислухаються до лідера, уміло домовляються…»

Вітаємо наших студентів із здобуттям чергового практичного досвіду та бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та незабаром зробити успішну кар’єру на ниві психології!