Чому варто вступати до інституту після коледжу?

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЧому варто вступати до інституту після коледжу?

Диплом коледжу вже в кишені, і стабільна робота забезпечена? Із відносно гарною зарплатнею, зручним графіком та соціальним пакетом? Не варто зупинятися і залишати все, як є! Адже кожна робота орієнтована на перспективу, та й обставини зможуть змінитися. Чому б не підстрахуватися і не отримати інноваційну вищу освіту в Київському інституті бізнесу та технологій? Отже, яку освіту після коледжу можна отримати в КІБіТ, і які переваги це надає?

Підвищення рівня кваліфікації

Київський інститут бізнесу та технологій готує професіоналів сучасного зразка в галузі економіки, фінансів, менеджменту, підприємництва та бізнес психології. Пройшовши додаткове навчання в рамках освітніх бізнес програм КІБіТ, ви зможете підвищити рівень кваліфікації не лише «на папері», але й насправді.

Здобуття нових знань

До інституту після коледжу вступають не тільки через дефіцит диплому про вищу освіту, але й для розширення обсягу знань, які необхідні для заняття більш перспективної, однак більш складної посади. Якщо ви відчуваєте потребу у актуальних та практичних знаннях, КІБіТ сформує із вас затребуваних компетентних фахівців, здатних застосовувати нестандартні підходи до вирішення бізнес задач.

Отримання широкопрофільної освіти

Інтенсифікація сучасних бізнес процесів часто призводить до необхідності зміни професії, незалежно від ступеня «насидженості» місця, вислуги років та кількості нагород. А фахівці із широким набором компетенцій мають більше шансів перепрофілюватися, ніж вузькоспеціалізовані професіонали. Навчання після коледжу в КІБіТ означає не лише професійні знання, але й уміння працювати із спеціалізованим програмним забезпеченням, знання англійської мови на рівні Upper Intermediate, розвинену фінансову грамотність, а також здатність обробляти великий обсяг інформації за максимально короткий час.

Розвиток кар’єри

Будь-який професіонал прагне подальшої реалізації, і неможливо залишатися багато років на одній і тій самій посаді з тою ж самою заробітною платою. Інститути після коледжу допомагають вирішити проблему здобуття додаткової кваліфікації та просування службою.

Перспектива зайняти керівну посаду

Якщо бажаєте перетворитися із виконавця на керівника, обов’язково слід отримати вищу освітутаі вступити до інституту після коледжу. Навички грамотного керівника неможливо отримати виключно із досвіду, обов’язково потрібно володіти спеціалізованими знаннями. Навчальний процес Київського інституту бізнесу та технологій орієнтований саме на «прокачування» управлінських навичок під час тренінгів і майстер-класів.

Здобуття навичок підприємництва

Власний успішний бізнес є об’єктом мрій багатьох людей. Освітня бізнес програмі «Entrpreneurship» ( «Підприємництво») Київського інституту бізнесу та технологій навчить не лише планувати бюджет та закуповувати товар, але й допоможе скласти грамотний бізнес план, розвинути організаторські навички, сформувати партнерську мережу. В результаті ви отримаєте готовий StartUp та можливість залучити до власного бізнесу інвесторів.

Формування вміння працювати в режимі багатозадачності

Прогрес ХХІ століття призвів до розвитку комунікацій та формування потужних інформаційних потоків, яким складно дати раду фахівцям, які здобули освіту ще в минулому столітті. Навчання в інститутах після коледжу допоможе розвинути навички роботи із великим об’ємом інформації Big Data (що є пріоритетним напрямком підготовки у Київському інституті бізнесу та технологій).

Розвиток «гнучких» навичок soft skills

Робота в бізнесі має на увазі не лише наявність професійних компетенцій, а й також використання наступних «гнучких навичок» soft skills: емоційний інтелект (здатність співпереживати), лідерство, вміння працювати в команді, грамотний тайм-менеджмет, критичне мислення. Вступ після коледжу до КІБіТ згодом надасть можливість стати фахівцем широкого профілю із великим набором особистісних компетенцій, які формуються та розвиваються під час навчальних тренінгів.

Розширення кругозору

Вища освіта означає, що людина освічується та розвивається з усіх боків, в тому числі й дізнається багато нового, нехай і безпосередньо не пов’язаного із майбутньою професією. Однак робота в бізнес-секторі (а тим більше розвиток власної справи) має на увазі постійний пошук партнерів та налагодження комунікації, що просто змушує сучасних професіоналів бути приємними та цікавими співрозмовниками. Навчання після коледжу в КІБіТ допоможе дізнатися багато різнопланової інформації, яку можна буде ефективно використовувати при налагодженні комунікації.

Здобуття нових бізнес зв’язків

Студентська група в Київському інституті бізнесу та технологій є не просто колективом, але й згуртованою командою бізнес партнерів, які взаємодіють в рамках різних проектів (StartUP Академія КІБіТ). Уже в рамках аудиторних занять ви зможете оцінити бізнес потенціал та рівень компетентності ваших колег, і з часом ваші відносини зможуть перерости у продуктивне бізнес партнерство.

Шановні абітурієнти! Київський інститут бізнесу та технологій оголошує набір на вступ до Інституту після коледжу на основі диплому молодшого спеціаліста! Якщо ваша освіта відповідає профілю обраної спеціальності, то ви зможете стати студентом одразу третього курсу (в разі непрофільного – другого) і вже через два роки стати бакалавром із вищою бізнес освітою!

Наш навчальний заклад орієнтований на випуск компетентних широкопрофільних фахівців, затребуваних на ринку праці. І відповідь на питання: «Якою є освіта після коледжу в КІБіТ?» можна виразити в трьох словах – інноваційною, широкопрофільною, сучасною!