Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЯк стати успішними та щасливими? Тренінг «Жінка в бізнесі та технологіях. Шлях до успіху» від Лідії Олійник

Підприємець ХХІ століття повинен бути не лише суворим та прямолінійним. В епоху інтенсивного розвитку глобалізаційних процесів, образ сучасного бізнесмена набуває нових рис, де не останнє місце займають щирість та емоційність.

Чудову нагоду познайомитися із історією підприємця нового зразка, студенти Уманської філії КІБіТ отримали під час тренінгу Лілії Олійник «Жінка в бізнесі та технологіях. Шлях до успіху». Успішна бізнес-леді, яка зуміла гармонійно поєднати інтенсивну кар’єру із спокійним сімейним життям, є ініціатором Міжнародного Екологічного Форуму, засновницею «Школи досконалості» та Lounge cafe «Іlive». Проте пані Лілія переймається не лише розвитком власних підприємств, але і ділиться безцінним досвідом в якості ведучої радіопередачі «Історія успіху», телепередачі «Щаслива родина» та автора різноманітних статей на тему виховання дітей та здорового способу життя.

Під час тренінгу, аудиторія дізналася багато цікавої інформації, отримала багато слушних порад, та зарядилася позитивними емоціями. Щиро дякуємо Вам, пані Ліліє!