Перший шкільний випуск – це перший дорослий вибір життєвого шляху. Чи залишитися в школі, чи обрати шлях професійного зростання? Багато вступників роблять вибір на користь коледжу.
Уманська філія економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій оголошує набір для вступників на спеціальність «Менеджмент»! Прийом документів розпочнеться 30 червня та триватиме до 13 липня включно. Після вступники зможуть скласти фахові випробування у визначені дати і стати студентами економіко-технологічного коледжу КІБіТ.
Чому спеціальність «Менеджмент?»
Іноземне слово «management» використовується на вітчизняному ринку праці досить давно, проте має воно дуже широкий зміст. Прибиральниця може вважатися «менеджером із клінінгу», а керівник відділу компанії «Apple» – «топ менеджером». І чому ж саме навчають на спеціальності «менеджмент» освітні заклади України?
Навички управлінця
Організувати стабільну роботу – вміння не із легких, особливо коли ти повинен скоординувати дії багатьох співробітників, і виконати запит клієнта вчасно. Найскладніше, що менеджер ні в якому випадку не зможе робити роботу «за когось», його задачею є саме ефективна організація та координування. І для того, щоб стати грамотним успішним управлінцем, потрібно здобути профільні знання, які викладаються саме в освітніх закладах.
Цифрова компетентність
Сучасного менеджера неможливо уявити без комп’ютера. База даних, картотека замовлень, ділове листування є невід’ємними складовими роботи управлінця. Проте володіння лише стандартним пакетом офісних програм (Microsoft Office, Outlook Express, Google Диск, Viber і т.д.) є недостатнім. Менеджер ХХІ століття повинен вміти працювати з великим обсягом інформації, що передбачає високий рівень комп’ютерної грамотності для продуктивної обробки та систематизації даних. І навчати цьому повинні саме на спеціальності «Менеджмент» у коледжах та інститутах.
Soft skills
Володіння «гнучкими навичками» є актуальним трендом ринку роботодавців. Лідерство, комунікація, самоорганізація, вміння продуктивно розподіляти час, здатність швидко переучуватися – всі ці якості необхідні не лише для професії менеджера, але і для будь-якої людини. Отже, якщо заклад претендує на випуск кваліфікованих управлінців, навчання soft skills повинно здійснюватися в рамках усіх навчальних дисциплін, що викладаються на спеціальності «менеджмент»
Весь бізнес – це є управління процесами. Кваліфіковані фахівці із великим набором вмінь та навичок завжди будуть затребуваними на ринку праці. Адже жодна компанія не зможе здійснювати успішну діяльність без ефективного координування.
Чому фаховий коледж КІБіТ УФ КІБіТ?
Щоб успішно працевлаштуватися, потрібно успішно вивчитися. Сучасні роботодавці вимагають від по шукачів володіння як навичками управління, так і різноплановими загальними та спеціалізованими компетенціями. Якими ж в цьому сенсі є переваги коледжу Уманської філії КІБіТ?
Прикладна освіта
Навчальний процес в УФ коледжу КІБіТ побудований на компетентнісному підході, коли головним є не теоретичні конструкції, а проблемні кейси, здатні навчити студентів практичним рішенням. Всі наші викладачі мають досвід роботи у бізнесі, і активно передають студентам свої знання.
Інноваційні технології навчання
Викладачі коледжу використовують в навчальному процесі онлайн платформи, тренінги, роботу в фокус-групах, публічні презентації. Знання подаються студентам в інтерактивній формі, що сприяє їх швидкому засвоєнню та закріпленню.
Робота із власними проектами
Більшість студентів спеціальності «Менеджмент» бажають у майбутньому не лише гарно управляти, але і керувати власним бізнесом. Керівництво коледжу активно підтримує роботу студентів над власними Start Uр, надихаючи на створення та реалізацію нових ідей.
Активна соціалізація
Із перших днів навчання студенти беруть участь в позааудиторних заходах закладу – святах, екскурсіях, концертах, соціальних акціях, презентаціях. Разом із науками майбутні менеджери навчаються школі життя, формуючи та розвиваючи «гнучкі навички».
Успішний досвід впровадження дистанційного навчання
Реалії карантину, пов’язані із розповсюдженням COVID 19, змусили викладачів та адміністрацію УФ КІБіТ налагодити віддалене навчання. На відміну від багатьох закладів вищої освіти, навчальний процес КІБіТ успішно перейшов на дистанційні рейки і надав викладачам та студентам нового безцінного досвіду.
Співробітництво із підприємствами
Навчальний процес коледжу передбачає відвідування студентами вітчизняних та іноземних компаній із метою здобуття практичних вмінь. Окрім ознайомлення із виробництвом, майбутні управлінці спілкуються із провідними фахівцями підприємств, працюють із документацією. Також УФ КІБіТ проводить політику активного партнерства із бізнес суб’єктами у питанні проходження практики.
Уманська філія Київського інституту бізнесу та технології орієнтована на випуск кваліфікованих кадрів для роботи в бізнесі. Наші студенти навчаються за сучасними технологіями та на виході повністю відповідають актуальним запитам ринку.
Запорукою успішної кар’єри є правильно здобута освіта. Випускник повинен мати не лише теоретичні знання, але і затребувані компетенції – цифрову грамотність, знання іноземних мов, комунікативні навички, системне мислення і т.д. І саме в Уманській філії коледжу КІБіТ ви зможете отримати прикладну бізнес освіту, яка дозволить вам зробити успішну кар’єру в бізнесі.
Якщо ви бажаєте отримати більше детальну інформацію, звертайтеся до приймальної комісії закладу за адресою пров. Тихий, 2 або отримайте консультацію за телефонами +38(050)411-65-48 та +38(04744)428-20. Найкращий коледж міста чекає на своїх вступників!
Читайте також:
Вступ до коледжу після 9 класу: спеціальність, документи, умови вступу