Навчання в КІБіТ: яким повинен бути сучасний студент?

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниНавчання в КІБіТ: яким повинен бути сучасний студент?

Студентські роки є якщо і не найкращим періодом у житті, то точно найактивнішим та найрізноплановішим. Позаду труднощі та конфлікти перехідного віку, попереду – завдання працевлаштуватися і знайти себе в житті, а зараз ми вчимося, пробуємо, відчуваємо, і звичайно розважаємося! Однак вже під час навчання, закладається фундамент майбутньої кар’єри у вигляді знань, навичок та компетенцій. Тому головним для студента є проявити себе по максимуму і не втратити жодну із наданих можливостей. Якими ж якостями повинен володіти студент, що б використовувати «на повній» навчання в інституті?

Цілеспрямованість

Якщо мета визначена правильно, її досягнення гарантовано мінімум на 50%. Ну а якщо для досягнення мети докладають усіх зусиль, то успіх буде неминучим. Студенту слід вже із першого курсу визначити, чим для нього є навчання – безцільним просиджуванням за партою або ключем до професіоналізму. І в разі вибору варіанта №2 важливо сфокусувати увагу навколо завдань, пов’язаних із отриманням професії, і по можливості від них не відхилятися.

Якщо ж юний вік або відсутність досвіду не дають можливості, визначити правильні завдання, викладачі КІБіТ завжди готові прийти на допомогу і стати для хлопців та дівчат справжніми бізнес-наставник

Старанність

«Без праці не витягнеш із води рибину», тобто не вийде виконати задумане, якщо його взагалі не виконувати. Студент повинен бути не лише здібним, але й старанним – активно відвідувати пари та сумлінно виконувати всі завдання викладачів. Робота із гнучким графіком не перешкоджає навчанню, однак не повинна його замінювати.

Навчальний процес Київського інституту бізнесу та технологій орієнтований на практичне навчання та формування у студентів необхідних для майбутньої роботи навичок та вмінь. Тому пропускаючи заняття або ігноруючи завдання «коуча» викладача, майбутні фахівці позбавляють себе повноцінної освіти.

Гнучкість мислення

Напіврозпад знань в сучасній економіці становить понад 50%, тому й найактуальніша інформація може застаріти вже через місяць. Від сучасного студента потрібно вміти переучуватися, а також освоювати новинки в рекордно короткі терміни. Потрібно завжди бути готовим до змін, адже невідомо, якими будуть вимоги майбутнього роботодавця!

Окрім самоосвіти гнучкість мислення допоможуть сформувати кваліфіковані методики навчання, орієнтовані на компетентнісний підхід. Девіз КІБіТ «Йдемо в ногу із часом!» якнайкраще підходить студентам, які бажають стати готовими до змін фахівцями.

Багатозадачність

Інтенсивний ритм життя ставить перед вибором: навчитися робити все і одразу або задовольнятися малими професійними досягненнями. Студенти повинні навчитися робити все одночасно. Працювати із документацією, вести ділове листування, і одночасно консультувати закордонних партнерів на англійській мові, ще й виконуючи при цьому «профільні» обов’язки – що може бути простіше?

Жоден день у КІБіТ не проходить для студентів даремно! На парах хлопці та дівчата виконують понад 10 завдань, що виробляє у них звичку до інтенсивного графіку та вчить працювати в режимі багатозадачності.

Цифрова компетентність

Сьогодні найактуальнішим принципом роботи всього бізнесу є гасло «Digitalізуйся або помри!». Кожна компанія працює із корпоративним програмним забезпеченням та вимагає від своїх співробітників бути більш, ніж впевненим користувачем ПК. Сучасний студент повинен бути «на ти» не лише із комп’ютерними програмами та мобільними додатками, але також із трендовими онлайн-платформами та шаблонами.

Навчальний процес Київського інституту бізнесу та технологій побудований з урахуванням використання онлайн-платформи Google Class та графічного редактора Power Point. Також наші хлопці та дівчата вивчають корпоративні офісні програми та додатки.

Ерудованість

Жоден із практичних навичків не буде ефективним, якщо у людини відсутній широкий кругозір. Студенти повинні бути допитливими, багато дивитися та читати, а також вміти аналізувати і продуктивно використовувати інформацію із різних професійних та життєвих сфер.

Студентське життя в КІБіТ – це не лише інтенсивне навчання, але й активна соціалізація, яка передбачає: відвідування виробничих підприємств і культурних пам’яток, організацію та проведення свят, а також формування міжкультурного діалогу між студентами Інституту.

Активна життєва позиція

«Скромність прикрашає людину», однак не варто плутати скромність з нерішучістю, адже досягти успіху не так вже й легко. Випускник навчального закладу повинен володіти не тільки професійними знаннями та компетенціями, але й чітко знати, чого він хоче від життя, і як цього можна досягти.

Багато хто із викладацького складу Київського інституту бізнесу та технологій є фахівцями в сфері психології бізнесу. Тому в рамках навчальних курсів Інституту здійснюється активна робота ыз мотивацією студентів за допомогою діалогів, тренінгів та майстер-класів.

Комунікативність

Широкий Network э однією з умов успішного ведення бізнесу. Співробітникові бізнес сфери щодня доводиться встановлювати контакти із численними людьми – клієнтами, співробітниками, діловими партнерами і т.д. І відточувати навички спілкування потрібно вже в період навчання, що б після закінчення використовувати їх «на повну котушку».

Прокачування комунікативних навичок є завданням всіх освітніх програм КІБіТ, яке реалізується в рамках практично всіх навчальних дисциплін – як профільних, так і загальноосвітніх.

Мобільність

Неможливо розвинути в собі підприємливість, залишаючись на одному місці. Для ділової людини нічого не варто снідати, обідати і вечеряти в різних європейських містах, а раптове відрядження на інший континент не повинне виглядати як щось надзвичайне. І де ще можливо звикнути до інтенсивного графіку із великою кількістю переміщень, як не під час студентського життя?

Бажаєте дізнатися, що таке бути мобільним? Стати учасником програм міжнародного стажування КІБіТ!

Знання іноземних мов

Епоха «залізної завіси» давно минула, а робота на міжнародному рівні передбачає знання мов. І якщо студент бізнес закладу бажає згодом працювати у міжнародних компаніях, говорити англійською потрібно не лише на рівні побутового спілкування, але й із використанням професійних термінів.

Освітній процес Київського інституту бізнесу та технологій передбачає активну міжнародну діяльність як у сфері активного співробітництва із посольствами та іноземними компаніями, так і в рамках поглибленого вивчення англійської мови із використанням економічної термінології.

Шановні студенти Київського інституту бізнесу та технологій! Адміністрація та викладацький склад КІБіТ вітають вас із Днем студента, святом науки, навчання та веселощів! Бажаємо вам бути найневгамовнішими у навчанні, найенергійнішими у просуванні кар’єри та найактивнішими у саморозвитку!

 

Читайте також:

Що означає «Бути студентом ВНЗ?»