Професійне святкування Дня студента в КІБіТ! Студенти Інституту відвідали виставку «Освіта та кар’єра – День студента

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїПрофесійне святкування Дня студента в КІБіТ! Студенти Інституту відвідали виставку «Освіта та кар’єра – День студента

Студентство є найперспективнішою та найпрогресивнішою верствою населення, яка надає суспільству натхнення, позитив та енергію. А студенти коледжу КІБіТ не звикли витрачати свій час марно, і до свого професійного свята підійшли достатньо серйозно. Хлопці та дівчата не пошкодували вихідного дня і вирішили відзначити День студента відвідуванням міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019». Майбутні фахівці познайомилися із актуальними трендами вітчизняної та міжнародної освіти, дізналися про умови працевлаштування, і отримали уявлення, яким чином проводиться в Україні та за кордоном науково-дослідна студентська робота.

Хлопці та дівчата були приємно вражені великими масштабами виставки  та збагатилися багатьма конструктивними ідеями, щодо питань:

  • яким чином побудувати майбутню кар’єру
  • як проторувати шлях до успіху
  • що потрібно зробити, щоб не використати запропоновані освітою можливості «на всі 100%»

Адміністрація та викладацький склад Київського інституту бізнесу та технологій щиро вітає наших студентів із професійним святом і бажає їм гарного навчання та професійного зростання!